Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 A 26-60 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 B 26-60 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 3 36-75 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 A 12-20 Poule B Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 B 12-20 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 71-140 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule E 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule I 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule H 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 A 36-75 Poule D 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 B 36-75 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3 76-140 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 A 12-40 Poule F Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL HEREN 60 3 12-40 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 B 12-40 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2 41-80
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 1 51-80
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 1 51-80 Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 2 26-50 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 2 26-50 Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3 12-25 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2 12-35 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule I 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 A 2-20 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 B 2-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 C 2-20 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule E 3
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule B 2
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule K 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule B - 5 zo 22/09/2019 T.C. DE MOTE T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-1 / 53-27
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 3
36-75
1/2 Finale zo 15/09/2019 THERMAE SPORTS MERCHTEM T.C. ORSCAMP 4-2 / 9-6 / 78-71
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 3 zo 15/09/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 3-1 / 6-2 / 42-30
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule B - 4 zo 15/09/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 4-0 / 8-2 / 56-34
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 4 zo 15/09/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. ORSCAMP 3-1 / 7-2 / 55-29
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 1
51-80
Finale do 12/09/2019 T.C. ORSCAMP TC MAASEIK 4-0 / 8-1 / 54-23
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/2 Finale di 10/09/2019 T.C. ORSCAMP TENNIS WEZEMAAL 2-2 / 5-5 / 49-53
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 3
36-75
1/4 Finale zo 08/09/2019 T.C. ORSCAMP AZUA .C.C. 4-2 / 8-6 / 66-54
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 2 zo 08/09/2019 T.C. ORSCAMP T.C. ZEDELGEM 4-0 / 8-1 / 53-32
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule B - 3 zo 08/09/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. ORSCAMP 0-4 / 0-8 / 31-52
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 3 zo 08/09/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DE POLDERBLOMME 1-3 / 4-6 / 49-50
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/4 Finale di 03/09/2019 T.C. ORSCAMP HERENTALSE 2-2 / 4-4 / 38-35
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 3
36-75
1/8 Finale zo 01/09/2019 T.C. ORSCAMP THE BJORN'S CLUB 3-3 / 7-6 / 58-59
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule B - 2 zo 01/09/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BRUGHIA 4-0 / 8-0 / 48-15
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 1 zo 25/08/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DE KODDAERT 4-0 / 8-2 / 56-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
Finale di 25/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 4-4 / 35-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
Finale za 22/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-11 / 45-82
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
Finale za 22/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-3 / 71-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/2 Finale di 18/06/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM B T.C. ORSCAMP A 1-3 / 2-6 / 33-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
Finale za 15/06/2019 KTC DE EGELANTIER T.C. ORSCAMP 3-3 / 8-8 / 71-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
Finale za 15/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. WAREGEM GAVER A 3-3 / 6-8 / 53-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. ORSCAMP A.T.C.ANZEGEM 3-3 / 8-7 / 72-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BLOEMENDALE 5-1 / 10-2 / 65-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 7 do 13/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 1-3 / 3-7 / 42-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 7 do 13/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. WAREGEM GAVER 4-0 / 8-1 / 51-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. OLYMPOS B T.C. ORSCAMP B 2-1 / 4-2 / 20-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/4 Finale di 11/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. ST-MICHIELS A 3-1 / 6-3 / 43-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. ICHTEGEM A T.C. ORSCAMP A 5-1 / 10-3 / 75-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. ORSCAMP K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 11-2 / 79-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
1/2 Finale za 08/06/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A T.C. ORSCAMP A 3-3 / 6-7 / 57-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. BACHTEN DE KUPE A 3-3 / 7-8 / 65-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. GAVERKASTEEL T.C. ORSCAMP 2-4 / 7-9 / 68-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. DE POLDERBLOMME T.C. ORSCAMP 5-1 / 11-2 / 79-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 08/06/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. ORSCAMP 2-4 / 6-9 / 62-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. ORSCAMP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-6 / 0-12 / 32-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/4 Finale za 08/06/2019 TENNISCLUB AVELGEM A T.C. ORSCAMP B 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 6 do 06/06/2019 T.C. ORSCAMP OSTEND TENNIS CLUB 4-0 / 8-1 / 54-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 20-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. ALEXANDER A 2-1 / 5-2 / 25-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/8 Finale di 04/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. ZEDELGEM B 3-1 / 6-2 / 41-26
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 0-6 / 1-12 / 38-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. ORSCAMP A 4-2 / 9-4 / 73-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP A CENTER COURT RUISELEDE A 3-3 / 7-6 / 53-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
1/4 Finale za 01/06/2019 KTC ISSERA T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 57-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. ORSCAMP A 4-2 / 9-4 / 66-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. ORSCAMP B 4-2 / 10-4 / 77-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP B KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-2 / 9-4 / 73-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 5-1 / 11-3 / 73-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 za 01/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 57-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 8-6 / 64-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DE MOTE 3-3 / 7-6 / 57-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-1 / 80-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. ORSCAMP A 2-1 / 4-2 / 33-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP B TC RUMBEKE A 2-1 / 5-2 / 40-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 TC DE MAENE A T.C. ORSCAMP B 3-0 / 6-1 / 39-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 T.C. ORSCAMP MARKSE TENNISCLUB VZW 4-0 / 8-0 / 49-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 5 do 30/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 48-13
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. ORSCAMP A 2-2 / 4-5 / 34-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. OSWHERLU A 0-4 / 0-8 / 16-48
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 5 di 28/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 2-2 / 5-4 / 52-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. YPER T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 50-19
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-3 / 73-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 5 zo 26/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 5-9 / 55-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 5 zo 26/05/2019 T.C. ORSCAMP A TC RUMBEKE C 5-1 / 10-3 / 74-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 5 zo 26/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. ORSCAMP B 5-1 / 11-2 / 71-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB OASE VZW A T.C. ORSCAMP B 1-5 / 2-10 / 23-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-6 / 43-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 8-7 / 68-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP B K.G. WITTE BEER A 1-5 / 3-10 / 45-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-4 / 6-8 / 69-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. AQUILA A T.C. ORSCAMP B 1-5 / 3-10 / 41-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 3-3 / 6-6 / 55-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP VICOGNE TENNIS CLUB 3-3 / 7-7 / 68-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-2 / 73-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. ORSCAMP 3-3 / 8-7 / 74-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 4-2 / 8-4 / 62-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-4 / 30-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 9-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 21-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 5 za 25/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. ORSCAMP C 0-3 / 0-6 / 18-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. SMASH OEDELEM A 2-1 / 4-2 / 33-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 25-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-1 / 37-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 32-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 4 do 23/05/2019 T.C. ORSCAMP KTC ISSERA 3-1 / 6-3 / 51-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 4 do 23/05/2019 T.C. ORSCAMP TENNISVERENIGING LOPPEM 3-1 / 7-3 / 55-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 17-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 17-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. SMASH OEDELEM B 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. SMASH OEDELEM A 3-0 / 6-0 / 24-4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. VIJVERHOF A 4-0 / 8-1 / 54-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 T.C.DHOEVE A T.C. ORSCAMP B 1-3 / 2-6 / 28-41
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 4 di 21/05/2019 KTC ISSERA T.C. ORSCAMP 2-2 / 5-4 / 44-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. ORSCAMP TC DE WATERTOREN 1-3 / 3-6 / 38-49
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 0-6 / 1-12 / 41-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. ORSCAMP B 4-2 / 10-5 / 80-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 4 zo 19/05/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A T.C. ORSCAMP A 1-5 / 3-11 / 40-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 4 zo 19/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. ZEDELGEM B 2-4 / 5-8 / 61-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. ORSCAMP A 1-5 / 2-10 / 40-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-4 / 71-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE MOTE T.C. ORSCAMP 2-4 / 4-9 / 48-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. ORSCAMP A 2-4 / 4-9 / 43-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. SERVIO A T.C. ORSCAMP B 3-3 / 7-8 / 66-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP B OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 5-10 / 75-86
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. SERVIO T.C. ORSCAMP 1-5 / 3-10 / 37-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 18/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. ORSCAMP 2-4 / 5-8 / 47-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-2 / 66-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. YPER 4-2 / 9-4 / 64-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-1 / 42-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TIP-TOP B T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 30-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-1 / 4-3 / 36-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 4-2 / 25-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-1 / 41-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-2 / 31-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 za 18/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE B T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-4 / 19-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 3 do 16/05/2019 T.C. ORSCAMP OSTEND TENNIS CLUB 0-4 / 0-8 / 16-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 3 do 16/05/2019 T.C. BLOEMENHOF T.C. ORSCAMP 1-3 / 2-7 / 27-53
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-4 / 21-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-1 / 27-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 15-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. ORSCAMP A 1-3 / 2-6 / 23-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 T.C. ORSCAMP B K.T.C. AZALEA A 1-3 / 2-6 / 20-38
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 3 di 14/05/2019 T.C. NOBEL T.C. ORSCAMP 2-2 / 6-4 / 55-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 3 di 14/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. ORSCAMP 1-3 / 2-6 / 29-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 3 zo 12/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. ORSCAMP A 2-4 / 4-9 / 48-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. ORSCAMP B TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 6-0 / 12-3 / 85-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 3 zo 12/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DE KODDAERT A 2-4 / 5-8 / 48-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. BLANKENBERGE A 4-2 / 9-4 / 64-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 11/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. ORSCAMP B 3-3 / 7-7 / 67-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 11-3 / 80-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. BRUGHIA A 4-2 / 10-4 / 78-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP B OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 6-7 / 53-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. COME BACK LANGEMARK A T.C. ORSCAMP A 3-3 / 6-8 / 59-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. ORSCAMP B 2-4 / 6-9 / 66-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-5 / 65-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 za 11/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. ORSCAMP 2-4 / 4-9 / 56-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 4-2 / 9-7 / 75-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DE WAAIBERG T.C. ORSCAMP 1-5 / 2-10 / 48-67
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 27-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP B TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-2 / 2-4 / 24-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. AQUILA A T.C. ORSCAMP C 2-1 / 5-2 / 34-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 21-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 11/05/2019 TC RUMBEKE C T.C. ORSCAMP B 1-2 / 3-4 / 29-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ORSCAMP 0-3 / 2-6 / 32-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP A TC RUMBEKE B 1-2 / 2-5 / 26-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 36-11
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. SMASH OEDELEM 2-2 / 4-6 / 41-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. ORSCAMP 2-2 / 4-4 / 40-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 2 do 09/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. KOKSIJDE 1-3 / 3-7 / 46-57
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-2 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 0-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. ZEDELGEM A 4-0 / 8-0 / 48-7
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 2 di 07/05/2019 T.C. ZEDELGEM B T.C. ORSCAMP B 4-0 / 8-0 / 48-12
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. LOGAN 0-4 / 1-8 / 28-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 2 di 07/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BLANKENBERGE 1-3 / 3-6 / 41-49
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 64-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. ROESELARE A 5-1 / 11-2 / 70-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 2 zo 05/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW B T.C. ORSCAMP B 4-2 / 10-5 / 76-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 2 zo 05/05/2019 K.T.C. AZALEA A T.C. ORSCAMP B 6-0 / 12-0 / 74-23
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-7 / 60-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. DE WAAIBERG A 5-1 / 11-3 / 73-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. OSWHERLU A 6-0 / 12-1 / 78-29
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP B TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 1-12 / 25-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. KOKSIJDE A 6-0 / 12-0 / 72-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. BRUGHIA B 5-1 / 10-5 / 82-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-7 / 53-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 68-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. ORSCAMP 2-4 / 5-8 / 52-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. OSWHERLU T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-2 / 68-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. LOGAN 2-1 / 4-2 / 34-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP C T.C. YPER B 0-3 / 1-6 / 21-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. AQUILA A 2-1 / 4-2 / 34-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-1 / 40-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. YPER 1-2 / 2-5 / 29-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. ORSCAMP A 2-1 / 4-3 / 37-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-4 / 26-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 1 do 02/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. ORSCAMP 1-3 / 4-6 / 49-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 1 do 02/05/2019 T.C. ORSCAMP VICOGNE TENNIS CLUB 4-0 / 8-0 / 50-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule A - 1 do 02/05/2019 KTC ISSERA T.C. ORSCAMP 1-3 / 2-6 / 29-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-4 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 24-7
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 T.C. ORSCAMP A OSTEND TENNIS CLUB B 3-1 / 6-2 / 43-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 1-8 / 33-52
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 T.C. ICHTEGEM T.C. ORSCAMP 3-1 / 6-4 / 53-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. ORSCAMP 2-2 / 4-4 / 36-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 1 zo 28/04/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW C T.C. ORSCAMP A 2-4 / 5-9 / 70-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. DE KODDAERT A 0-6 / 0-12 / 20-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 1 zo 28/04/2019 T.C. YPER B T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-6 / 57-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 1 zo 28/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 27-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP A TC HERNIEUWENBURG B 6-0 / 12-0 / 72-15
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. TER STRAETEN A 1-5 / 4-10 / 53-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BRUGHIA T.C. ORSCAMP 4-2 / 9-4 / 72-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-6 / 66-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. ORSCAMP B 2-4 / 7-8 / 68-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP TENNISCLUB AVELGEM 4-2 / 9-4 / 62-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. ORSCAMP B 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP T.C. BRUGHIA 1-2 / 2-4 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 TC DE MAENE T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 34-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP A K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-4 / 26-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP B TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 26-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. ORSCAMP T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. PARC ASTRID B T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-1 / 27-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 T.C. AQUILA A T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 9-24
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 1
51-80
1/2 Finale do 05/09/2019 T.C. ORSCAMP T.C. LANAKEN 4-0 / 8-0 / 48-0
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 2
26-50
Finale do 12/09/2019 T.C. ZEVENBERGEN T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 48-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. TER STRAETEN D T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 0-36
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 1 zo 01/09/2019 KTC DE EGELANTIER T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 48-0
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 2 zo 01/09/2019 T.C. BRUGHIA T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 48-0