Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5 61-95 Poule D 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 12-20 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 12-35 Poule J 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2 41-70 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 45 2 41-70 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 26-60 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule J 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule G 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 6-10 Poule F 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule E 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 4 zo 15/09/2019 KTC RAPID WATERSCHEI ACHEL T.C. 3-1 / 7-3 / 53-47
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 3 zo 08/09/2019 T.C. LAAKDAL ACHEL T.C. 3-1 / 7-3 / 57-46
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 45 2
41-70
1/8 Finale zo 01/09/2019 ACHEL T.C. KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 6-8 / 56-59
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 2 zo 01/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN ACHEL T.C. 2-2 / 4-4 / 38-33
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 1 zo 25/08/2019 ACHEL T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-4 / 1-8 / 29-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
Finale vr 21/06/2019 ACHEL T.C. K.T.C. DIEST 4-0 / 8-2 / 57-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
1/2 Finale vr 14/06/2019 T.C. DE KREKEL PEER ACHEL T.C. 2-4 / 4-8 / 43-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
1/8 Finale vr 07/06/2019 K.T.C. MEULENBERG ACHEL T.C. 5-1 / 10-3 / 74-42
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule D - 5 za 01/06/2019 ACHEL T.C. KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-3 / 7-8 / 69-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 6 vr 31/05/2019 T.C. NUCLEA ACHEL T.C. 5-1 / 10-3 / 66-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. LAAKDAL ACHEL T.C. 2-4 / 6-9 / 63-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 5 za 25/05/2019 ACHEL T.C. KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-8 / 56-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 5 vr 24/05/2019 ACHEL T.C. T.C. KOERSEL 6-0 / 12-1 / 77-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 5 vr 24/05/2019 T.C. BOCHOLT ACHEL T.C. 4-2 / 8-4 / 60-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 vr 24/05/2019 ACHEL T.C. T.C. LUMMEN 0-6 / 3-12 / 60-87
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 ACHEL T.C. NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 59-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule D - 3 za 18/05/2019 NEERPELTSE T.C. ACHEL T.C. 4-2 / 9-6 / 70-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 4 za 18/05/2019 K.T.C. DIEST ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 72-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. ZELEM ACHEL T.C. 1-5 / 4-10 / 56-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 4 vr 17/05/2019 ACHEL T.C. T.C. KAULILLE 3-3 / 6-8 / 59-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 vr 17/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL ACHEL T.C. 1-5 / 5-10 / 60-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 ACHEL T.C. KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 6-9 / 65-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule D - 2 za 11/05/2019 ACHEL T.C. T.C. BOCHOLT 2-4 / 6-8 / 57-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 3 za 11/05/2019 ACHEL T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-8 / 55-70
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 ACHEL T.C. A TENNISCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 16-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 ACHEL T.C. T.C. AS 2-1 / 4-2 / 34-24
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 4 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER ACHEL T.C. 3-3 / 7-6 / 57-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 3 vr 10/05/2019 ACHEL T.C. T.C. DE NETHE 5-1 / 11-2 / 79-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BASVELD ACHEL T.C. 3-3 / 6-7 / 57-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule D - 1 za 04/05/2019 T.C. AS ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-16
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. HEUSDEN ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 70-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule G - 4 za 04/05/2019 ACHEL T.C. B T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 za 04/05/2019 TC MAASEIK ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 3 vr 03/05/2019 ACHEL T.C. LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-10 / 60-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 2 vr 03/05/2019 K.T.C. DIEST ACHEL T.C. 3-3 / 7-7 / 72-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 2 vr 03/05/2019 ACHEL T.C. NEERPELTSE T.C. 1-5 / 2-11 / 43-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 vr 03/05/2019 LOMMELSE T.C. ACHEL T.C. 2-4 / 5-8 / 57-63
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A ACHEL T.C. A 2-1 / 4-2 / 30-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule G - 3 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 ACHEL T.C. T.C. HAMONT 1-2 / 2-4 / 18-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 3 wo 01/05/2019 ACHEL T.C. T.C. HAMONT 0-3 / 1-6 / 13-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 ACHEL T.C. TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 58-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. ACHEL T.C. 4-2 / 9-5 / 65-48
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 2 za 27/04/2019 ACHEL T.C. A T.C. MOL C 2-1 / 4-2 / 30-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule G - 2 za 27/04/2019 ACHEL T.C. B LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 2 za 27/04/2019 LOMMELSE T.C. ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 2 vr 26/04/2019 TC HECHTEL-EKSEL ACHEL T.C. 4-2 / 9-6 / 83-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule A - 1 vr 26/04/2019 ACHEL T.C. LOMMELSE T.C. 5-1 / 10-4 / 77-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 vr 26/04/2019 ACHEL T.C. TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 8-7 / 71-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 1 ma 22/04/2019 ACHEL T.C. TENNISCLUB FIELD 2-4 / 6-9 / 69-77
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 G.T. TESSENDERLO C ACHEL T.C. A 3-0 / 6-1 / 44-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 LOMMELSE T.C. ACHEL T.C. 1-2 / 2-4 / 23-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 ma 22/04/2019 ACHEL T.C. NEERPELTSE T.C. 1-2 / 2-5 / 23-31
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 3 vr 10/05/2019 KON. METALLIC T.C. ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 vr 10/05/2019 ACHEL T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule G - 5 za 11/05/2019 T.C. HAM A ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0