Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule B 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 - Poule E 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 1000 - Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4 6-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4 6-10 Poule A

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 1 za 04/07/2020 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 1-6 / 7-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 42-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 1 za 04/07/2020 KTC ISIS K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-5 / 24-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 TC HERNIEUWENBURG KTC ISIS 2-1 / 5-3 / 45-35
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule E - 2 za 07/03/2020 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 4-2 / 4-2 / 51-26
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule E - 1 za 15/02/2020 KTC ISIS PADEL CLUB ROESELARE 4-2 / 4-2 / 48-39
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule E - 3 za 14/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM KTC ISIS
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 1 zo 15/03/2020 TENNISCLUB CHALET RADAR KTC ISIS
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule E - 4 za 21/03/2020 KTC ISIS PADEL CLUB ROESELARE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 2 zo 22/03/2020 PADELCLUB BRUGGE KTC ISIS
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule E - 5 za 28/03/2020 TC RUMBEKE KTC ISIS
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 3 zo 29/03/2020 KTC ISIS T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 KTC ISIS T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 1 zo 05/07/2020 KTC ISIS T.C. LEIEMEERS V.Z.W.
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 T.C. ST-MICHIELS KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 2 za 11/07/2020 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 za 11/07/2020 KTC ISIS A T.C. WAREGEM GAVER C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 2 za 11/07/2020 KTC ISIS B TC L'ARMORIAL - DE PANNE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 2 za 11/07/2020 A.T.C.ANZEGEM KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 VICOGNE TENNIS CLUB KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 zo 12/07/2020 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE MOTE KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 KTC ISIS TC ARS SALUBRIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 3 za 18/07/2020 KTC ISIS T.C. ORSCAMP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. PARC ASTRID A KTC ISIS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 3 za 18/07/2020 T.C. ST-MICHIELS A KTC ISIS B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 KTC ISIS T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 3 za 18/07/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 KTC ISIS T.C. ST-MICHIELS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 KTC ISIS T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE MOTE KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 3 zo 19/07/2020 KTC ISIS TC RUMBEKE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 T.C. BRUGHIA KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 4 za 25/07/2020 K.T.G. HOUTLAND KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 4 za 25/07/2020 KTC ISIS A T.C. SMASH OEDELEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 4 za 25/07/2020 KTC ISIS B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. FINLANDIA KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 4 za 25/07/2020 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 T.C. DE MOTE KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 zo 26/07/2020 KTC ISIS TC RUMBEKE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. COME BACK LANGEMARK A KTC ISIS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 5 za 01/08/2020 T.C. DUINBERGEN A KTC ISIS B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 KTC ISIS K.G.T.C. ZWEVEGEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 4 za 01/08/2020 TC RUMBEKE KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 zo 02/08/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 KTC ISIS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 5 za 08/08/2020 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 6 za 08/08/2020 KTC ISIS CENTER COURT RUISELEDE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 6 zo 09/08/2020 KTC ISIS T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 7 za 15/08/2020 KTC ISIS CENTER COURT RUISELEDE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 7 zo 16/08/2020 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS