Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule D 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 76-170 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule G 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 A 26-60 Poule B 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 B 26-60 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule F 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2 2-15 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule J 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule B 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 KTC ISSERA KTC ISIS 4-2 / 8-5 / 61-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 4 zo 19/05/2019 K.T.G. HOUTLAND KTC ISIS 3-3 / 7-6 / 60-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 KTC ISIS T.C. BACHTEN DE KUPE 4-2 / 8-4 / 66-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 48-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 19/05/2019 KTC ISIS VICOGNE TENNIS CLUB 3-3 / 7-6 / 65-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE MOTE KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 55-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 4 zo 19/05/2019 KTC ISIS T.C.DHOEVE 1-5 / 2-10 / 34-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 KTC ISIS A TC RUMBEKE A 4-2 / 9-4 / 67-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. OSWHERLU A KTC ISIS B 3-3 / 7-7 / 63-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. LOGAN KTC ISIS 5-1 / 11-3 / 79-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA KTC ISIS 3-3 / 7-7 / 57-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 18/05/2019 KTC ISIS T.C. OLYMPOS 5-1 / 11-3 / 82-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 3 za 18/05/2019 TC DE WATERTOREN KTC ISIS 5-1 / 11-3 / 82-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS 0-3 / 1-6 / 20-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 4 za 18/05/2019 TC DE WATERTOREN A KTC ISIS A 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 za 18/05/2019 KTC ISIS B T.C. VICHTE A 1-2 / 3-4 / 27-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 za 18/05/2019 KTC ISIS A T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-2 / 2-4 / 28-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 4 za 18/05/2019 KTC ISIS B K.G.T.C. ZWEVEGEM C 3-0 / 6-0 / 36-11
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 3 vr 17/05/2019 KTC ISIS VICOGNE TENNIS CLUB 3-1 / 7-2 / 54-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule B - 4 wo 15/05/2019 KTC ISIS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 2-5 / 15-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 KTC ISIS A TC RUMBEKE B 1-2 / 2-4 / 9-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. ALEXANDER A KTC ISIS B 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. BOSTERHOUT KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 17-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 27-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 KTC ISIS T.C. ST-MICHIELS 0-4 / 1-8 / 24-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-3 / 7-6 / 61-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 3 zo 12/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW KTC ISIS 3-3 / 7-8 / 70-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-4 / 70-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK KTC ISIS 2-4 / 5-9 / 50-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS T.C. ROESELARE 2-4 / 5-9 / 62-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS T.C. LOGAN 2-4 / 7-9 / 70-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. SERVIO A KTC ISIS A 3-3 / 6-7 / 64-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS B K.G. WITTE BEER A 4-2 / 10-4 / 81-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 11/05/2019 KTC ISIS VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 4-2 / 8-6 / 69-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 3 za 11/05/2019 KTC ISIS T.C.DHOEVE 3-3 / 7-6 / 66-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C.DHOEVE A KTC ISIS A 2-4 / 5-10 / 59-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA A KTC ISIS B 4-2 / 9-5 / 69-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS 4-2 / 8-5 / 61-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 2 za 11/05/2019 KTC ISIS TC HERNIEUWENBURG 1-5 / 3-10 / 43-69
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 11/05/2019 KTC ISIS T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 3 za 11/05/2019 KTC ISIS A VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A KTC ISIS B 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 3 za 11/05/2019 TC RUMBEKE KTC ISIS 2-1 / 4-2 / 27-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 za 11/05/2019 KTC ISIS A T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-2 / 35-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VICHTE A KTC ISIS B 1-2 / 2-4 / 21-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. ROESELARE KTC ISIS 0-3 / 2-6 / 16-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A KTC ISIS A 1-2 / 3-4 / 24-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A KTC ISIS B 3-0 / 6-1 / 27-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC ISIS T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-3 / 26-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-3 / 27-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC ISIS T.C. ALEXANDER 1-2 / 2-5 / 13-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. ICHTEGEM KTC ISIS 1-3 / 4-6 / 48-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. ST-MICHIELS KTC ISIS 2-4 / 4-9 / 44-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 KTC ISIS T.C. VICHTE 0-6 / 1-12 / 11-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 KTC ISIS T.C. DE POLDERBLOMME 4-2 / 9-4 / 65-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 KTC ISIS T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 6-0 / 12-1 / 81-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 05/05/2019 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 7-7 / 75-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE KTC ISIS 4-2 / 8-6 / 67-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 TC HERNIEUWENBURG KTC ISIS 2-4 / 7-8 / 68-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 KTC ISIS A CENTER COURT RUISELEDE A 4-2 / 9-5 / 68-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER KTC ISIS 4-2 / 9-4 / 69-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 2 za 04/05/2019 T.K. DE BLAUWE REIGER KTC ISIS 2-4 / 5-10 / 70-90
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS A T.C. BLANKENBERGE B 2-4 / 6-8 / 58-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS B T.C. TER STRAETEN A 0-6 / 2-12 / 47-86
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 04/05/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 2-4 / 6-8 / 57-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. ROESELARE KTC ISIS 5-1 / 10-3 / 70-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. VICHTE B KTC ISIS A 1-2 / 2-5 / 19-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 2-4 / 19-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS B T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 12-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 1 vr 03/05/2019 T.C. ECLIPS KTC ISIS 0-4 / 0-8 / 8-48
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule B - 2 wo 01/05/2019 KTC ISIS T.C. OLYMPOS 1-2 / 3-5 / 25-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 KTC ISIS A T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-4 / 17-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 KTC ISIS B T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 2-6 / 19-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. OLYMPOS KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 TC RUMBEKE KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 14-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE KTC ISIS 4-0 / 8-0 / 49-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 3-3 / 8-7 / 69-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 WAREGEM TENNIS CLUB KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 47-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. KOKSIJDE KTC ISIS 6-0 / 12-4 / 89-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-4 / 61-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS TC RUMBEKE 4-2 / 8-5 / 72-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 K.T.G. HOUTLAND A KTC ISIS B 1-5 / 2-11 / 39-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 1 za 27/04/2019 KTC ISIS T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 6-6 / 39-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF A KTC ISIS A 3-3 / 7-6 / 60-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 1 za 27/04/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A KTC ISIS B 4-2 / 8-4 / 67-48
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 TC DE MAENE KTC ISIS 1-2 / 3-5 / 34-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. YPER A KTC ISIS A 2-1 / 4-2 / 33-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 za 27/04/2019 KTC ISIS B A.T.C.ANZEGEM A 0-3 / 1-6 / 25-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 1 za 27/04/2019 T.C. ROESELARE KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 30-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 za 27/04/2019 KTC ISIS A T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 27-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 1 za 27/04/2019 KTC ISIS B TENNISCLUB AVELGEM A 0-3 / 0-6 / 19-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 KTC ISIS A T.C. ALEXANDER B 2-1 / 4-2 / 16-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 TC RUMBEKE A KTC ISIS B 1-2 / 2-4 / 9-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 wo 24/04/2019 KTC ISIS TC RUMBEKE 1-2 / 2-5 / 13-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 KTC ISIS T.C. OLYMPOS 0-3 / 0-6 / 1-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A KTC ISIS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 KTC ISIS B T.C. OLYMPOS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 KTC ISIS T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 wo 22/05/2019 T.C. YPER KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 4 vr 24/05/2019 T.C. BRUGHIA KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS A T.C. DE KODDAERT A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS B T.C. ECLIPS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. BRUGHIA KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. YPER KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS A TC RUMBEKE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 za 25/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A KTC ISIS B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS MARKSE TENNISCLUB VZW
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 za 25/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A KTC ISIS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A KTC ISIS B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 KTC ISIS A.T.C.ANZEGEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 KTC ISIS T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 T.C. ALEXANDER KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. COME BACK LANGEMARK A KTC ISIS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 KTC ISIS B T.C. SMASH OEDELEM A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 KTC ISIS T.C. LOGAN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 5 vr 31/05/2019 KTC ISIS T.C. DE MOTE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 01/06/2019 KTC ISIS T.C. KOKSIJDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 5 za 01/06/2019 KTC ISIS T.C. ST-MICHIELS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 KTC ISIS T.C. BLANKENBERGE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 02/06/2019 KTC ISSERA KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 6 zo 02/06/2019 OSTEND TENNIS CLUB A KTC ISIS B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 KTC ISIS TC DE WATERTOREN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 09/06/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 7 zo 09/06/2019 KTC ISIS B T.C. DE KODDAERT A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 KTC ISIS T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 T.C. BRUGHIA KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 KTC ISIS T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS A T.C. ALEXANDER A 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. VICHTE B KTC ISIS A 0-3 / 0-6 / 0-36