Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule E 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5 12-20 Poule D 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1 290-460 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 6-10 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule L 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule B 6

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 R.T.C. AYWAILLE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 4-9 / 50-71
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. GERONSART 5-1 / 10-2 / 64-26
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 K. STADE LEUVEN T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 5-1 / 10-2 / 60-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KEY POINT TENNISCENTRUM 1-2 / 2-5 / 23-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
1/2 Finale zo 09/06/2019 K.T.C. SCHOTEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 5-1 / 10-3 / 69-39
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. DE RAKKET T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 6-6 / 58-50
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. RACSO 3-3 / 6-6 / 62-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. LAAGLAND T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 4-2 / 8-4 / 58-41
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
1/4 Finale zo 02/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE RAKKET 5-1 / 10-3 / 69-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. BORGERWEERT 4-2 / 8-4 / 67-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 4-2 / 10-5 / 79-56
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 20-14
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. VOORTKAPEL 5-1 / 11-2 / 72-41
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 6-9 / 60-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA ESSENSE T.C. INTER 5-1 / 11-2 / 73-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 22/05/2019 T.C. DE VALK T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 wo 22/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-4 / 18-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 37-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. BRABO 2-1 / 5-2 / 44-38
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE RAKKET T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 7-7 / 50-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 4 za 18/05/2019 PLAY & SPORT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 5-8 / 53-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. TEN HOEVE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 4-9 / 41-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA I.S.C. T.C. 3-0 / 6-1 / 27-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA VOSSELAARSE TC 2-1 / 4-3 / 33-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 23-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 wo 15/05/2019 HERSELTSE TENNISCLUB VZW T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA K. SCHELLE SPORT 4-2 / 8-5 / 59-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 3 zo 12/05/2019 K.T.C. SCHOTEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 4-9 / 47-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DUVELS 6-0 / 12-0 / 73-25
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 K.T.C. SCHOTEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 6-6 / 53-58
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA I.S.C. T.C. 1-2 / 3-4 / 17-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 wo 08/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-5 / 26-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 7-6 / 70-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 8-5 / 60-51
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 2 za 04/05/2019 ESSENSE T.C. INTER T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 6-6 / 56-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 11-2 / 76-44
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 3-5 / 16-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. OLEN 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 wo 01/05/2019 I.S.C. T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-4 / 14-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 1-6 / 11-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 wo 01/05/2019 TC OASE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 37-23
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. BORGERWEERT 4-2 / 8-6 / 69-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE HASSELT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 6-9 / 65-74
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 47-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. DE HASSELT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 5-9 / 55-77
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN 2-1 / 4-4 / 27-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 30-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 24-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 9-36
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
1/2 Finale za 31/08/2019 VAUTOUR T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA PLAY & SPORT 3-0 / 6-0 / 24-0