Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule E
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5 12-20 Poule D
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule F
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1 290-460 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35 Poule C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule J
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 6-10 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule L
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE BEMPDEKENS
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. DE HASSELT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. BORGERWEERT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE HASSELT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. OLEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 wo 01/05/2019 I.S.C. T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. GYM OLYMPIADE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 wo 01/05/2019 TC OASE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 2 za 04/05/2019 ESSENSE T.C. INTER T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KALMTHOUTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA MERKSPLASSE T.C. VZW
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 wo 08/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA PLAY & SPORT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DUVELS
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 K.T.C. SCHOTEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA K. SCHELLE SPORT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 3 zo 12/05/2019 K.T.C. SCHOTEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA VOSSELAARSE TC
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 wo 15/05/2019 HERSELTSE TENNISCLUB VZW T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 4 za 18/05/2019 PLAY & SPORT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. TEN HOEVE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5
12-20
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE RAKKET T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 22/05/2019 T.C. DE VALK T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 wo 22/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE VALK
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. SPORTIVA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. BRABO
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. DE LUSTHOVEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA ESSENSE T.C. INTER
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. VOORTKAPEL
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. RACSO
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 K. STADE LEUVEN T.C. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA T.C. GERONSART
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 R.T.C. AYWAILLE T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA