Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule E 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule H Finale Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule B 5
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule M 1
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule AH 4
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule I 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule M - 3 zo 08/09/2019 T.C. MOERBEKE T.C. BORNEM 2-2 / 5-4 / 43-46
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule I - 3 zo 08/09/2019 T.C. MOERBEKE R.T.C. ST. NIKLAAS 1-3 / 2-6 / 37-47
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AH - 3 zo 08/09/2019 T.C. BORGERWEERT T.C. MOERBEKE 4-0 / 8-1 / 52-35
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule M - 2 zo 01/09/2019 T.C. PLAYERS T.C. MOERBEKE 1-3 / 3-7 / 41-55
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule I - 2 zo 01/09/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. MOERBEKE 4-0 / 8-0 / 48-16
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AH - 2 zo 01/09/2019 T.C. MOERBEKE T.C. STEKENE 4-0 / 8-0 / 49-18
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule M - 1 zo 25/08/2019 T.C. MOERBEKE TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-1 / 6-2 / 42-21
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule I - 1 zo 25/08/2019 T.C. MOERBEKE T.C. STEKENE 1-3 / 4-6 / 47-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
Finale zo 23/06/2019 VZW TC STERRENBOS T.C. MOERBEKE 3-3 / 8-7 / 75-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. MOERBEKE HAAGSE TENNISHOEK 4-2 / 9-6 / 86-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. OUDENAARDE T.C. MOERBEKE 1-5 / 2-10 / 34-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. MOERBEKE T.C. SOKS 3-3 / 6-6 / 56-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 5 zo 26/05/2019 DE VALLEI T.C. MOERBEKE 4-5 / 11-11 / 100-100
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 5 zo 26/05/2019 G.T.C. GAVERE T.C. MOERBEKE 0-6 / 1-12 / 22-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. MOERBEKE 6-0 / 12-0 / 75-29
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. MOERBEKE DE VALLEI 6-0 / 12-0 / 72-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 25/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-4 / 60-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. 2001 8-1 / 16-4 / 114-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 4 zo 19/05/2019 T.C. MOERBEKE KON. DEINZE T.C. 5-1 / 11-3 / 76-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. MOERBEKE TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-8 / 63-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-5 / 66-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. HAMME 4-2 / 8-5 / 55-49
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. NOBEL 0-3 / 1-6 / 22-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. NOBEL T.C. MOERBEKE 7-2 / 14-4 / 98-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 3 zo 12/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. SPORTINA 6-0 / 12-2 / 78-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM T.C. MOERBEKE 1-5 / 3-10 / 53-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. MOERBEKE G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-2 / 80-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 7-6 / 65-64
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-2 / 45-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOERBEKE K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 4-5 / 10-10 / 83-85
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 2 zo 05/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. MOERBEKE 2-4 / 4-8 / 41-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. 'T LOBBEKE 4-2 / 9-6 / 71-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule E - 2 za 04/05/2019 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. MOERBEKE 3-3 / 6-7 / 64-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-5 / 66-65
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 3 za 04/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. MOERBEKE 2-1 / 4-3 / 34-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. MOERBEKE T.C. ORBIS 2-1 / 4-3 / 30-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 1 zo 28/04/2019 T.C. MOERBEKE T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 10-2 / 64-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 1 za 27/04/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. MOERBEKE 1-5 / 6-10 / 71-81
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. MOERBEKE T.C. 2001 2-4 / 6-9 / 64-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. MOERBEKE T.C. REINAERT 2-4 / 5-8 / 52-67
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ELEVEN T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-0 / 37-11
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule M - 4 zo 15/09/2019 T.C. WILLEBROEK T.C. MOERBEKE
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AH - 4 zo 15/09/2019 T.C. MOERBEKE T.C. SOKS
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule I - 4 zo 15/09/2019 T.C. 78 T.C. MOERBEKE
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AH - 5 zo 22/09/2019 T.C. LINKEROEVER T.C. MOERBEKE