Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3 141-200 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2 76-140 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 36-75 Poule I 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 A 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 B 12-35 Poule F 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75 Poule J 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75 Poule K 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 C 36-75 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule R 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule U 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2 361-440 Poule A 7
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4 201-280 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5 141-200 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule C 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule D 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3 225-460 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 A 12-35 Poule D 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 B 12-35 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 C 12-35 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 3 12-40 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 2-6 Poule S 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 2-6 Poule H 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 2-20 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2 6-50 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 2-20 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule P 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule O 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 2-20 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 2-6 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2 6-50 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 6-30 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule J 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule L 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule A 5
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule I 4
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule E 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule A - 5 zo 22/09/2019 T.C. NUCLEA GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-1 / 6-2 / 43-34
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule I - 5 zo 22/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KONINKLIJKE WEZEL T.C.
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 5 zo 22/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KTC RAPID WATERSCHEI 2-2 / 5-4 / 48-39
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule A - 4 zo 15/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. OLEN 2-2 / 4-6 / 42-55
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 4 zo 15/09/2019 T.C. LAAKDAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-3 / 4-6 / 51-47
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule I - 4 zo 15/09/2019 T.C. OLEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-2 / 4-4 / 31-35
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule A - 3 zo 08/09/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-0 / 8-1 / 54-40
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule I - 3 zo 08/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. NUCLEA 0-4 / 0-8 / 24-50
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 3 zo 08/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNISCENTRUM ALKEN 4-0 / 8-0 / 48-9
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
1/4 Finale za 07/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 2-4 / 7-9 / 73-78
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule A - 2 zo 01/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 1-3 / 3-6 / 39-47
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 1 zo 25/08/2019 ACHEL T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-4 / 1-8 / 29-55
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule I - 1 zo 25/08/2019 MOLENBOS NIJLEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-0 / 8-1 / 51-26
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule E - 5 za 29/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL RUISBROEKSE T.C. 4-2 / 9-5 / 75-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 8-7 / 71-69
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule E - 4 za 22/06/2019 R.C.N.S.M. WEPION GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 6-10 / 76-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. TENNISDEL GENK 0-6 / 1-12 / 21-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/2 Finale zo 16/06/2019 NEERPELTSE T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 8-4 / 62-35
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule E - 3 za 15/06/2019 R.T.C. MORLANWELZ GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-8 / 45-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 7 zo 09/06/2019 T.C. BOLDERBERG GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-3 / 13-7 / 94-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-7 / 50-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. AS GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 4-9 / 55-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-3 / 69-41
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
1/4 Finale za 08/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 2-4 / 6-8 / 51-63
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule E - 2 za 08/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. TEMPLIER 5-1 / 10-4 / 68-47
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
1/2 Finale za 08/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 1-2 / 3-4 / 32-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-0 / 4-1 / 28-12
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 6 zo 02/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 1-8 / 4-17 / 76-121
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5
141-200
poule B - 5 zo 02/06/2019 T.C. DE BORN GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-4 / 12-8 / 112-82
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. HEUSDEN 0-6 / 2-12 / 50-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 5 za 01/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 63-56
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule E - 1 za 01/06/2019 T.C. BOUILLON GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-3 / 70-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 TENNIS PAAL A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5-1 / 11-3 / 80-51
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DE NETHE GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 12-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. WINTERSLAG 0-3 / 1-6 / 12-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale za 01/06/2019 SMASH NEEROETEREN T.C. A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-0 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 za 01/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. TENNISDEL GENK 2-1 / 4-2 / 33-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 01/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. TENNISDEL GENK A 1-2 / 3-4 / 27-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 7-9 / 68-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 4-2 / 9-6 / 74-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 3-3 / 8-7 / 87-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 5 zo 26/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB GEELSE T.C. DEN BRUUL 7-2 / 14-7 / 102-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4
201-280
poule A - 5 zo 26/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TC MAASEIK 4-5 / 10-14 / 115-125
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5
141-200
poule B - 4 zo 26/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNISCLUB FIELD 7-2 / 16-5 / 114-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 5 zo 26/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. AS 2-4 / 5-9 / 59-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNIS PAAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 9-4 / 73-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DRIEHOEVEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-6 / 0-12 / 25-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 5 za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-2 / 64-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule B - 5 za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TC MAASEIK 2-4 / 4-9 / 49-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. ROOSENDAEL GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-2 / 84-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 4 za 25/05/2019 TENNISCLUB FIELD GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-8 / 61-74
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LUMMEN 2-1 / 4-2 / 27-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 5 za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LUMMEN 2-1 / 4-3 / 35-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. ZELEM A 2-1 / 4-2 / 19-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-5 / 15-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-5 / 22-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. LUMMEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 2-6 / 26-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 5 vr 24/05/2019 T.C. BERKENBOS A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-5 / 3-11 / 49-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 5 vr 24/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. BASVELD A 3-3 / 8-8 / 72-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule L - 5 vr 24/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-6 / 58-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 42-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 TENNISCLUB FIELD GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 4-8 / 31-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 4 zo 19/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-4 / 10-11 / 75-97
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4
201-280
poule A - 4 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-4 / 11-10 / 102-99
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL NEERPELTSE T.C. 5-4 / 12-8 / 100-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-2 / 60-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 4 zo 19/05/2019 K. HASSELTSE YACHTING CL. GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 7-6 / 59-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 4 zo 19/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL LOMMELSE T.C. 1-5 / 3-10 / 39-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BOCHOLT 6-0 / 12-2 / 82-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-9 / 67-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 4 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL K.T.C. MEULENBERG 0-6 / 1-12 / 29-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule B - 4 za 18/05/2019 K.T.C. MEULENBERG GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-1 / 78-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 3-3 / 8-6 / 69-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 3 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-5 / 64-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule I - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL STEVOORTSE TC. 1-5 / 2-11 / 37-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. DRIEHOEVEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 7-9 / 58-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 1-12 / 41-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 5-8 / 51-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule F - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B NEERPELTSE T.C. C 3-3 / 8-7 / 80-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 4-2 / 9-6 / 77-68
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TC O - TC IRIS 1-2 / 4-4 / 22-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNIS PAAL 1-2 / 2-4 / 20-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 TENNISCLUB FIELD D GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 TC O - TC IRIS B GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-2 / 3-5 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-3 / 0-6 / 19-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/16 Finale za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. TENKIE HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 4 vr 17/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 5-8 / 54-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 4 vr 17/05/2019 T.C. BOEKT A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-6 / 1-12 / 33-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule L - 4 vr 17/05/2019 T.C. LAAKDAL A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 2-10 / 40-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 5 vr 17/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-2 / 67-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KTC BERINGEN 2-4 / 5-9 / 66-85
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL K. TONGERSE T.C. 5-1 / 11-3 / 78-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4
201-280
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. BERKENBOS GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-4 / 10-11 / 95-106
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 TENNIS CLUB DILSEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-3 / 12-7 / 92-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 1 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. MOL 6-0 / 12-0 / 73-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 3 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 11-3 / 78-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 3 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. TENNISDEL GENK 2-4 / 4-9 / 54-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 LOONSE T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. SMASH KERMT 4-2 / 8-4 / 59-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 3 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 73-24
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule B - 3 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-4 / 4-8 / 38-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. OP DE WAAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 8-6 / 64-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. BOLDERBERG GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-8 / 60-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule I - 4 za 11/05/2019 T.C. ZELEM GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-4 / 65-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 7-7 / 67-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 4 za 11/05/2019 T.C. DE NETHE A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 6-0 / 12-0 / 75-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. BASVELD A 6-0 / 12-1 / 74-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule F - 4 za 11/05/2019 LOONSE T.C. A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-4 / 5-9 / 51-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 76-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule S - 5 za 11/05/2019 T.C. MOL GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-3 / 19-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-1 / 38-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 1-2 / 2-4 / 18-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 3 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. WIMBLEDON 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 NEERPELTSE T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 KTC BERINGEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 3-4 / 17-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule P - 5 za 11/05/2019 T.C. ZELEM B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 3-5 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 5 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. HAM A 3-0 / 6-1 / 26-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 3-4 / 30-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule B - 5 za 11/05/2019 T.C. MOL B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-1 / 5-2 / 35-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. DE NETHE A 0-3 / 1-6 / 17-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 za 11/05/2019 K.T.C. MEULENBERG GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule F - 4 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-1 / 40-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule J - 5 za 11/05/2019 TENNISCLUB FIELD A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 5 za 11/05/2019 T.C. DE NETHE A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-3 / 1-6 / 16-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 3 vr 10/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. DE NETHE A 1-5 / 2-10 / 30-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule L - 3 vr 10/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C LOMMELSE T.C. E 5-1 / 10-4 / 73-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule R - 4 vr 10/05/2019 T.C. DE NETHE B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 8-6 / 65-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 4 vr 10/05/2019 T.C. BOEKT A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 2-11 / 37-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 3-10 / 49-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 2 zo 05/05/2019 TENNIS PAAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-3 / 14-9 / 109-103
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4
201-280
poule A - 2 zo 05/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BOCHOLT 4-5 / 9-10 / 86-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 5
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. WIMBLEDON 4-5 / 11-10 / 101-89
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE NETHE GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-4 / 81-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. AS 3-3 / 6-7 / 53-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOL GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 7-8 / 63-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 2 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL K.T.C. DIEST 1-5 / 3-11 / 50-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 3-10 / 48-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 1 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 52-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule I - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KTC BERINGEN 4-2 / 10-5 / 81-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule B - 3 za 04/05/2019 TC O - TC IRIS B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5-1 / 11-3 / 78-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 3 za 04/05/2019 G.T. TESSENDERLO B GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5-1 / 10-2 / 69-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 4-2 / 8-7 / 73-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule F - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B TC MAASEIK A 2-4 / 6-9 / 61-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. KOERSEL A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 4-11 / 64-82
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule S - 4 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BOLDERBERG 1-2 / 2-5 / 13-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 2-6 / 15-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-5 / 26-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 4 za 04/05/2019 TENNISCLUB FIELD GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 5-2 / 39-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-5 / 18-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. DE NETHE 1-2 / 2-4 / 24-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-1 / 26-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule P - 4 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-2 / 22-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 4 za 04/05/2019 TENNISCLUB FIELD C GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 2-5 / 29-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule B - 4 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule A - 4 za 04/05/2019 T.C. MOL A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule F - 3 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNISCLUB FIELD 1-2 / 2-4 / 27-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule J - 4 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A LOMMELSE T.C. A 2-1 / 5-2 / 35-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 4 za 04/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-1 / 39-15
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 6-6 / 53-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule R - 3 vr 03/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 4-10 / 38-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 3 vr 03/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. HEUSDEN C 1-5 / 4-10 / 55-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE NETHE GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 46-69
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule S - 3 wo 01/05/2019 G.T. TESSENDERLO GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 5-3 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL ACHEL T.C. 2-1 / 4-2 / 30-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule P - 3 wo 01/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. DE NETHE B 1-2 / 3-4 / 22-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 3 wo 01/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. HAMONT B 2-1 / 4-2 / 18-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule B - 3 wo 01/05/2019 T.C. LAAKDAL C GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-2 / 44-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 4-2 / 32-26
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 T.C. DE ALK GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 9-6 / 84-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 1 zo 28/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. WIMBLEDON 1-8 / 4-16 / 61-106
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 4
201-280
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. LAAKDAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-4 / 12-10 / 103-94
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 1 zo 28/04/2019 G.T. TESSENDERLO GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 8-10 / 89-93
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 1 zo 28/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL RACING TIENEN T.C. 3-3 / 6-7 / 64-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. KAULILLE GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 54-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 6-8 / 56-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. TENNISDEL GENK GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-1 / 78-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. TENNISDEL GENK GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-3 / 82-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-2 / 68-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule I - 2 za 27/04/2019 TENNISCLUB FIELD GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 8-5 / 66-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. KAULILLE A 2-4 / 6-10 / 72-82
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B TC HECHTEL-EKSEL A 3-3 / 6-8 / 57-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 6-0 / 12-2 / 82-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule F - 2 za 27/04/2019 KTC BERINGEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 4-2 / 9-6 / 80-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C T.C. NUCLEA A 4-2 / 8-4 / 58-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule S - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-2 / 26-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL K.T.C. MEULENBERG 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 1 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. HEUSDEN 0-3 / 1-6 / 23-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 za 27/04/2019 T.C. HAM GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-4 / 28-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule P - 2 za 27/04/2019 T.C. MOL A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 3-4 / 22-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 za 27/04/2019 T.C. DE NETHE GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 1-6 / 20-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule B - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. DE NETHE C 2-1 / 5-2 / 40-31
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. DE NETHE GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-1 / 41-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule J - 2 za 27/04/2019 NEERPELTSE T.C. A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 0-6 / 13-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 9-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 1 vr 26/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. HEUSDEN A 1-5 / 3-11 / 52-86
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 1 vr 26/04/2019 LOMMELSE T.C. A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-3 / 7-6 / 62-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule L - 1 vr 26/04/2019 T.C. BEUKENHOF A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 3-11 / 36-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule R - 2 vr 26/04/2019 T.C. MOL A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 6-0 / 12-3 / 83-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 5-1 / 10-2 / 64-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule I - 1 ma 22/04/2019 TENNIS PAAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-3 / 70-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 ma 22/04/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 5-8 / 51-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 1 ma 22/04/2019 TC MAASEIK B GEELSE T.C. DEN BRUUL B 4-2 / 9-5 / 67-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule R - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-9 / 51-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-4 / 6-9 / 65-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 3-3 / 6-7 / 62-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule F - 1 ma 22/04/2019 K.T.C. DIEST A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 3-10 / 54-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. BOCHOLT B GEELSE T.C. DEN BRUUL C 2-4 / 4-8 / 46-61
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. HAMONT GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. MOL GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 3-4 / 36-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.C. LAAKDAL GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-4 / 14-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule P - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 5-3 / 23-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 4-3 / 21-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. MOL 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 TENNISCLUB FIELD A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule F - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. LAAKDAL 1-2 / 3-5 / 33-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule J - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL RUNKSTER T.C. 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. MOL GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 TC MAASEIK GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. HELZOLD 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE BORN GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 NEERPELTSE T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. LUMMEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-0 / 36-0