Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2 76-140 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 4 12-35 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 12-35 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 12-35 Poule H 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 3 281-360
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3 281-360 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5 141-200 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 5 141-200 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule D 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 12-35 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 12-35 Poule G 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule B Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2 41-70 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 60 2 41-70 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3 12-40 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3 12-40 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2 41-80
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Finale Finale
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 A 2-6 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 B 2-6 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule F 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule J 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule F Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule G 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 2
41-80
1/2 Finale di 10/09/2019 T.C. LOGAN TENNIS PAAL 4-0 / 8-0 / 48-13
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale zo 08/09/2019 T.C. DE THUIN T.C. LOGAN 2-4 / 4-8 / 51-61
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 5
141-200
1/4 Finale zo 08/09/2019 T.C. LOGAN C.S. L'OMBRAGE 4-5 / 8-13 / 83-93
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 60 2
41-70
1/4 Finale zo 08/09/2019 T.C. LOGAN R. LEOPOLD CLUB 1-5 / 4-10 / 57-77
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3
12-40
1/4 Finale do 05/09/2019 SPY T.C. T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 36-71
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 60 2
41-70
1/8 Finale zo 01/09/2019 T.C. LOGAN T.C. HEUSDEN 3-3 / 7-6 / 76-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
Finale zo 23/06/2019 T.C. LOGAN T.C. BLANKENBERGE 6-3 / 13-9 / 109-107
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
Finale za 22/06/2019 T.C. OSWHERLU T.C. LOGAN 3-3 / 7-6 / 58-54
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
Finale za 22/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. ZEDELGEM B 1-2 / 3-5 / 24-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/2 Finale wo 19/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. OLYMPOS B 2-1 / 4-2 / 18-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 5-9 / 44-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. LOGAN T.C. BRUGHIA 7-2 / 15-5 / 108-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
1/2 Finale za 15/06/2019 TC RUMBEKE T.C. LOGAN 4-2 / 8-4 / 62-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 7 za 15/06/2019 T.C. LOGAN T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 8-6 / 72-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
Finale za 15/06/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 3-3 / 8-7 / 75-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. ROESELARE T.C. LOGAN 1-5 / 5-10 / 61-80
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. SMASH OEDELEM B 2-1 / 5-2 / 23-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
1/2 Finale zo 09/06/2019 T.C. LOGAN K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-3 / 6-7 / 69-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. KORTEMARK A 4-2 / 10-4 / 81-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. LOGAN TENNISVERENIGING LOPPEM 6-3 / 13-8 / 108-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 09/06/2019 T.C. ROESELARE T.C. LOGAN 5-1 / 11-4 / 86-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 6 za 08/06/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. LOGAN 5-1 / 10-4 / 72-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. LOGAN TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 5-1 / 11-2 / 72-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. LOGAN T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 6-0 / 12-2 / 81-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. DE MOTE A T.C. LOGAN A 2-1 / 4-3 / 33-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 6 vr 07/06/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. LOGAN 3-3 / 6-8 / 52-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 6 do 06/06/2019 T.C. LOGAN TC RUMBEKE 5-1 / 11-3 / 82-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. LOGAN B T.C. PARC ASTRID C 2-1 / 5-3 / 27-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
1/4 Finale di 04/06/2019 TC DE WATERTOREN T.C. LOGAN 3-1 / 6-2 / 42-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 5 zo 02/06/2019 T.C. LOGAN CENTER COURT RUISELEDE 5-1 / 10-2 / 65-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. LOGAN A 4-2 / 8-7 / 70-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. LOGAN B K.T.G. HOUTLAND B 6-0 / 12-1 / 77-20
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. LOGAN T.C. MERELBEKE 3-6 / 7-12 / 67-87
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. LOGAN T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 10-2 / 68-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. HOUTHULST T.C. LOGAN 4-2 / 10-4 / 80-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. LOGAN T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 61-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. LOGAN T.C. TER STRAETEN 4-2 / 8-5 / 64-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. LOGAN A T.C. AQUILA A 2-4 / 4-9 / 45-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. YPER T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 27-63
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. LOGAN K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-5 / 21-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 31/05/2019 T.C. LOGAN T.C. MIDDELKERKE 6-0 / 12-0 / 73-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 vr 31/05/2019 TC RUMBEKE T.C. LOGAN 2-2 / 4-5 / 35-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. LOGAN 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 do 30/05/2019 T.C. LOGAN T.C. KOKSIJDE 0-6 / 1-12 / 35-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 29/05/2019 T.C. LOGAN T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-5 / 18-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. LOGAN B 1-2 / 2-4 / 13-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 KTC ISIS T.C. LOGAN 3-1 / 6-4 / 53-42
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 5 di 28/05/2019 T.C. LOGAN KTC ISSERA 3-1 / 6-2 / 43-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 T.C. LOGAN T.C. KOKSIJDE 4-0 / 8-0 / 48-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 4 zo 26/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. LOGAN 1-5 / 3-11 / 60-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. LOGAN A VICOGNE TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 61-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule H - 5 zo 26/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. LOGAN B 3-3 / 8-8 / 80-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. LOGAN MARKSE TENNISCLUB VZW 2-4 / 5-8 / 59-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 T.C.DHOEVE T.C. LOGAN 4-2 / 8-4 / 64-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. LOGAN 2-4 / 5-8 / 51-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. LOGAN 2-4 / 6-8 / 62-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. LOGAN T.C. BACHTEN DE KUPE 5-1 / 10-4 / 73-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. LOGAN A TC HERNIEUWENBURG A 5-1 / 11-5 / 88-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. GAVERKASTEEL A T.C. LOGAN B 4-2 / 9-5 / 73-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 4-2 / 8-4 / 62-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 VICOGNE TENNIS CLUB A T.C. LOGAN A 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 5 za 25/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. LOGAN B 2-1 / 4-2 / 25-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. LOGAN A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 25-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 5 za 25/05/2019 KTC ISSERA B T.C. LOGAN B 1-2 / 2-5 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. LOGAN TC DE MAENE 1-2 / 2-5 / 23-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 24/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 1-5 / 3-11 / 46-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 vr 24/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DE MOTE 1-3 / 2-7 / 26-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 4 do 23/05/2019 T.C. LOGAN T.C.DHOEVE 6-0 / 12-0 / 75-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 do 23/05/2019 T.C. SOFOCO T.C. LOGAN 1-5 / 4-11 / 59-88
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 17-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 22/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. LOGAN B T.C. KORTEMARK D 2-1 / 4-2 / 18-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 T.C. LOGAN TENNISCLUB OOSTROZEBEKE 1-3 / 3-7 / 37-58
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 4 di 21/05/2019 T.C. ICHTEGEM T.C. LOGAN 1-3 / 2-7 / 36-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. LOGAN 0-4 / 1-8 / 30-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. LOGAN KTC ISSERA 5-1 / 11-2 / 74-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. LOGAN A 1-5 / 3-10 / 44-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule H - 4 zo 19/05/2019 T.C. LOGAN B TC RUMBEKE B 5-1 / 10-2 / 66-35
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. LOGAN 9-0 / 18-1 / 117-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. LOGAN 2-7 / 5-15 / 63-105
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. LOGAN 1-5 / 5-11 / 64-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 4 zo 19/05/2019 T.C. LOGAN TC RUMBEKE 4-2 / 9-4 / 66-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. LOGAN KTC ISIS 5-1 / 11-3 / 79-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule F - 4 za 18/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. LOGAN 1-5 / 3-10 / 42-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 K.T.C. AZALEA T.C. LOGAN 2-4 / 4-8 / 46-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 K.T.C. AZALEA T.C. LOGAN 0-6 / 1-12 / 31-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 TC RUMBEKE T.C. LOGAN 6-0 / 12-1 / 75-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. COME BACK LANGEMARK A T.C. LOGAN A 0-6 / 0-12 / 18-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN B K.T.G. HOUTLAND A 3-3 / 6-6 / 56-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. OSWHERLU T.C. LOGAN 3-3 / 7-7 / 65-68
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. VIJVERHOF A 1-2 / 2-4 / 16-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN B K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 1-6 / 26-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DE KODDAERT A 1-2 / 3-4 / 39-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 4 za 18/05/2019 K.T.C. AZALEA A T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. LOGAN A 1-2 / 3-4 / 34-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. LOGAN B 2-1 / 4-4 / 37-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 4 za 18/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. LOGAN 1-2 / 2-4 / 24-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 za 18/05/2019 VICOGNE TENNIS CLUB T.C. LOGAN 0-3 / 1-6 / 18-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 17/05/2019 T.C. LOGAN MARKSE TENNISCLUB VZW 6-0 / 12-3 / 84-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 vr 17/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 4-0 / 8-0 / 51-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 3 do 16/05/2019 TC RUMBEKE T.C. LOGAN 1-5 / 3-11 / 52-83
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 do 16/05/2019 T.C. LOGAN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-5 / 3-10 / 44-73
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 9-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. LOGAN B 1-2 / 2-5 / 16-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ICHTEGEM 3-1 / 7-4 / 62-50
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 3 di 14/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 4-0 / 8-1 / 57-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. LOGAN 0-4 / 0-8 / 13-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. OSWHERLU A T.C. LOGAN A 2-4 / 5-8 / 52-64
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. LOGAN TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-5 / 9-11 / 86-88
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. LOGAN T.C. WAREGEM GAVER 5-4 / 13-9 / 115-97
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. LOGAN T.K. DE BLAUWE REIGER 6-0 / 12-2 / 83-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS T.C. LOGAN 2-4 / 7-9 / 70-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 3-3 / 6-6 / 52-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. LOGAN 3-3 / 7-7 / 66-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. LOGAN 4-2 / 8-6 / 63-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 4-2 / 8-4 / 58-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN T.C. SERVIO 5-1 / 11-3 / 76-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 11-3 / 72-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 30-65
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. LOGAN A 1-2 / 3-4 / 37-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 3 za 11/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN B K.G. WITTE BEER A 2-1 / 4-3 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 3 za 11/05/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. LOGAN B 2-1 / 5-3 / 37-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN OSTEND TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 37-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 10/05/2019 T.C. MIDDELKERKE T.C. LOGAN 0-6 / 1-12 / 27-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 2 vr 10/05/2019 T.C. LOGAN T.C. KOKSIJDE 0-4 / 0-8 / 13-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 T.C. LOGAN MARKSE TENNISCLUB VZW 6-0 / 12-0 / 72-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 do 09/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. LOGAN 6-0 / 12-1 / 79-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. LOGAN 3-0 / 6-1 / 26-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. LOGAN KTC ISSERA 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 T.C. LOGAN B T.C. DE KODDAERT A 2-1 / 5-2 / 24-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. LOGAN 2-2 / 4-4 / 35-36
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. LOGAN 0-4 / 1-8 / 28-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. LOGAN T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 6-2 / 47-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 2-4 / 4-8 / 47-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-3 / 7-8 / 67-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule H - 2 zo 05/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. LOGAN B 2-4 / 5-8 / 59-65
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. LOGAN 9-0 / 18-3 / 128-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 2 zo 05/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. LOGAN 2-4 / 4-9 / 46-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ALEXANDER 6-0 / 12-1 / 78-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 04/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB T.C. LOGAN 2-4 / 5-9 / 54-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. LOGAN T.C. ZEDELGEM 2-4 / 8-8 / 72-83
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C.DHOEVE T.C. LOGAN 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. ROESELARE T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 35-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. LOGAN 4-2 / 9-5 / 75-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. HOUTHULST A T.C. LOGAN A 1-5 / 3-10 / 45-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. SOFOCO A T.C. LOGAN B 4-2 / 8-4 / 54-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DE WAAIBERG 6-0 / 12-0 / 72-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. LOGAN A 2-1 / 4-2 / 34-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. LOGAN B TC RUMBEKE A 2-1 / 5-3 / 43-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. LOGAN A 1-2 / 2-4 / 23-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN B 3-0 / 6-1 / 38-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. LOGAN A TC RUMBEKE C 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. LOGAN B T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 4-4 / 40-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. LOGAN 1-2 / 2-4 / 14-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 za 04/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. LOGAN 2-1 / 4-2 / 31-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 03/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 73-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 vr 03/05/2019 T.C. LOGAN CENTER COURT RUISELEDE 2-2 / 4-5 / 38-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 1 do 02/05/2019 T.C.DHOEVE T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 25-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 do 02/05/2019 T.C. LOGAN T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-6 / 44-56
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. ZEDELGEM A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. LOGAN B 0-3 / 1-6 / 7-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 T.C. LOGAN T.C. ST-MICHIELS 0-4 / 0-8 / 10-48
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 T.C. LOGAN T.C. NOBEL 2-2 / 4-4 / 34-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. LOGAN 3-1 / 6-2 / 43-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule F - 1 zo 28/04/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. LOGAN A 2-4 / 4-9 / 47-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule H - 1 zo 28/04/2019 T.C. LOGAN B T.C. DE POLDERBLOMME B 4-2 / 9-5 / 70-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. LOGAN T.C. PARC ASTRID 3-3 / 6-7 / 56-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 TC HERNIEUWENBURG T.C. LOGAN 0-6 / 0-12 / 14-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN VZW TC DE DREEF 3-3 / 7-6 / 55-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 10-3 / 72-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A T.C. LOGAN A 2-4 / 4-8 / 43-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN B A.T.C.ANZEGEM A 4-2 / 8-5 / 56-50
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN A K.G. WITTE BEER A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DE MOTE B T.C. LOGAN A 1-2 / 2-4 / 21-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN B T.C. DE POLDERBLOMME A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. LOGAN A 1-2 / 4-4 / 43-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. ZEDELGEM B T.C. LOGAN B 0-3 / 0-6 / 15-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. YPER T.C. LOGAN 2-1 / 5-3 / 42-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-1 / 40-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. LOGAN 2-1 / 5-3 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 TC DE MAENE A T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 24-17
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3
12-40
1/2 Finale do 12/09/2019 R. WOLU T.C. T.C. LOGAN
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 4
12-35
1/2 Finale zo 15/09/2019 T.C. LOGAN T.C. HAMONT
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 2
41-80
Finale di 17/09/2019 T.C. DE MEREL T.C. LOGAN
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. LOGAN 0-9 / 0-18 / 0-108
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE T.C. LOGAN 0-9 / 0-18 / 0-108
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. MIDDELKERKE T.C. LOGAN 0-3 / 0-6 / 0-24