Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 5 ploeg A 61 - 95 Deblaere Alexandra Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
DAMES - 5 ploeg B 61 - 95 Noe Stephanie Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Calleeuw Axelle Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 1
DAMES 25 - 4 ploeg A 12 - 35 Geerts Wendy Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Moerman Damienne Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
DAMES 35 - 3 ploeg B 12 - 35 Maes Veerle Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
DAMES 45 - 3 ploeg A 12 - 40 Vanden Bussche Diane Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
HEREN (4 SPELERS) - 3 ploeg A 141 - 200 Coppe Pieter-Jan Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Depauw Dimitri Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 1
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Geerts Timothy Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule C - plaats 2
HEREN 35 - 5 ploeg A 12 - 35 Vermaut Johan Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 1
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Willems Stijn Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 1
HEREN 45 - 5 ploeg A 12 - 35 Schutz Roger Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
HEREN 45 - 5 ploeg B 12 - 35 Jonckheere Gino Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Sanders Paul Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule B - plaats 1
HEREN 60 - 3 ploeg B 12 - 40 Verheye Johan Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 6
HEREN 70 - 3 ploeg A 12 - 40 Eyckmans Charlie Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 1
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Hanseeuw Stien Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Sabbe Julie Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 5
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Debrouwere Juline Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Depauw Cas Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Salens Louïs Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 3
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Roelant Andreas Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Vanhercke Ward Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule C - plaats 3
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Sabbe Thibault Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
DUBBEL DAMES 50 - 2 ploeg A 41 - 80 De Simpelaere Cecile Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 1
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg A 12 - 40 Devreese Martien Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
DUBBEL DAMES 60 - 2 ploeg A 26 - 50 Devreese Martien Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Verheye Johan Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule C - plaats 1