Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule C
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4 6-10 Poule B 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. ZOTTEGEM SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-3 / 0-6 / 3-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 1 za 04/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN DE VALLEI
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 1 zo 05/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. LOVENDEGEM
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 zo 05/07/2020 TC VELINA SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 1 zo 05/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. MERELBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 2 za 11/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN DE VALLEI
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 2 zo 12/07/2020 TENNISCLUB ZOMERGEM SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 2 zo 12/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. SPORTINA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE ZILVEREN KLOMP SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 2 za 18/07/2020 T.C. FOR EVER SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 3 za 25/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN TENNIS 2000
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 3 zo 26/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. STEKENE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 zo 26/07/2020 T.C. DE ZILVEREN KLOMP SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 3 zo 26/07/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. HAMME
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 3 za 01/08/2020 T.C. EEKLO SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 4 za 08/08/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. DENDERLEEUW
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 4 zo 09/08/2020 T.C. ZOTTEGEM SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 5 za 22/08/2020 TENNISCLUB PARK RONSE SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 5 za 22/08/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. RESSCHEBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 5 zo 23/08/2020 SPORTCENTRUM DE JASMIJN V.Z.W. T.C. DE KRIJTE