Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 5
12-20
poule C - 5 zo 22/05/2022 14:00 T.C. SCHELDEDREEF A T.C. OUDENAARDE A 3-3 / 6-7 / 53-66
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
poule D - 5 zo 22/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. PLAYERS A 3-3 / 7-6 / 68-66
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U17 4
6-10
poule E - 5 zo 22/05/2022 10:00 G.T.C. GAVERE A T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 1-6 / 24-43
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 4
96-140
poule B - 5 za 21/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. RACSO A 0-6 / 1-12 / 38-73
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 7
12-25
poule E - 5 za 21/05/2022 14:00 TENNISCLUB PARK RONSE A T.C. OUDENAARDE A 4-2 / 8-5 / 62-55
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 za 21/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. DEN BRUEL A 4-2 / 8-5 / 64-46
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule D - 4 za 21/05/2022 14:00 TENNIS CLUB GRIMMINGE A T.C. OUDENAARDE B 2-4 / 4-8 / 37-56
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 21/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-1 / 39-15
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 wo 18/05/2022 15:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 0-3 / 0-6 / 7-24
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
poule F - 5 wo 18/05/2022 14:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 3-4 / 15-17
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 17/05/2022 14:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 1-3 / 3-6 / 38-46
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 5
12-20
poule C - 4 zo 15/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. WITTE KAPROENEN A 4-2 / 8-6 / 74-64
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
poule D - 4 zo 15/05/2022 14:00 T.C. LIERDE A T.C. OUDENAARDE A 2-4 / 4-8 / 43-58
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U17 4
6-10
poule E - 4 zo 15/05/2022 10:00 T.C. OUDENAARDE A VZW TC STERRENBOS A 1-2 / 3-4 / 37-30
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 4
96-140
poule B - 4 za 14/05/2022 14:00 T.C. STEKENE A T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 10-2 / 71-39
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 7
12-25
poule E - 4 za 14/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A G.T.C. GAVERE A 3-3 / 7-6 / 61-52
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 25 6
26-60
poule B - 3 za 14/05/2022 14:00 T.C. NOBEL A T.C. OUDENAARDE A 1-5 / 3-10 / 49-70
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 za 14/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A TENNISCLUB LATEM DEURLE B 1-5 / 6-10 / 65-83
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule D - 3 za 14/05/2022 14:00 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B T.C. OUDENAARDE B 0-6 / 1-12 / 33-76
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U15 4
6-10
poule D - 5 za 14/05/2022 09:30 G.T.C. GAVERE A T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 4-2 / 28-27
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule I - 5 za 14/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A G.T.C. GAVERE A 3-0 / 6-0 / 36-8
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 14/05/2022 09:30 T.C. DE PINTE A T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 36-9
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 za 14/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-2 / 42-30
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 3 do 12/05/2022 14:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 3-1 / 7-2 / 53-40
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 wo 11/05/2022 15:00 TS KENTA A T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 5-2 / 23-13
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 wo 11/05/2022 15:00 TENNISCLUB PARK RONSE A T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 24-3
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
poule F - 4 wo 11/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A G.T.C. GAVERE A 3-0 / 6-0 / 24-3
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 10/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 2-2 / 4-5 / 36-43
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
poule D - 3 zo 08/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 4-2 / 9-5 / 71-54
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U17 4
6-10
poule E - 3 zo 08/05/2022 10:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 0-3 / 1-6 / 27-38
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 4
96-140
poule B - 3 za 07/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. DENDERLEEUW A 2-4 / 5-8 / 57-65
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 7
12-25
poule E - 3 za 07/05/2022 14:00 VZW TC STERRENBOS A T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 11-3 / 79-38
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 25 6
26-60
poule B - 2 za 07/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. NOBEL B 0-6 / 0-12 / 24-73
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule D - 2 za 07/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE B T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 7-7 / 60-61
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 za 07/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 1-6 / 20-36
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule I - 4 za 07/05/2022 09:30 T.C. BRAKEL A T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 8-36
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 07/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE B VZW TC STERRENBOS A 0-3 / 0-6 / 3-36
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 07/05/2022 09:30 T.C. ZOTTEGEM C T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 2-6 / 31-45
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 2 do 05/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. A 0-4 / 1-8 / 27-54
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U11 4
2-6
poule B - 3 wo 04/05/2022 15:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 0-3 / 0-6 / 4-24
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 04/05/2022 15:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. PLAYERS B 0-3 / 1-6 / 6-25
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
poule F - 3 wo 04/05/2022 14:00 T.C. PLAYERS A T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 4-4 / 23-22
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 03/05/2022 14:00 T.C. RACSO A T.C. OUDENAARDE A 3-1 / 6-2 / 44-28
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 5
12-20
poule C - 2 zo 01/05/2022 14:00 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A T.C. OUDENAARDE A 2-4 / 6-8 / 56-60
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
poule D - 2 zo 01/05/2022 14:00 T.C. BRAKEL A T.C. OUDENAARDE A 1-5 / 2-11 / 42-74
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U17 4
6-10
poule E - 2 zo 01/05/2022 10:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-1 / 41-22
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule I - 3 zo 01/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A T.C. LIERDE A 3-0 / 6-0 / 36-2
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 zo 01/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A G.T.C. GAVERE A 2-1 / 4-2 / 24-23
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 4
96-140
poule B - 2 za 30/04/2022 14:00 T.C. SPORTINA A T.C. OUDENAARDE A 3-3 / 9-7 / 77-71
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 7
12-25
poule E - 2 za 30/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. DE PINTE A 4-2 / 8-5 / 66-57
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 25 6
26-60
poule B - 1 za 30/04/2022 14:00 T.C. TOBIAS A T.C. OUDENAARDE A 2-4 / 4-10 / 50-73
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 za 30/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 3-3 / 7-7 / 61-56
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule D - 1 za 30/04/2022 14:00 T.C. HOF TER BURST A T.C. OUDENAARDE B 3-3 / 7-6 / 62-55
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U15 4
6-10
poule D - 2 za 30/04/2022 09:30 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-4 / 30-31
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 za 30/04/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE B TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 1-6 / 20-40
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 30/04/2022 09:30 TC VELINA A T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 5-36
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 1 do 28/04/2022 14:00 G.T.C. GAVERE A T.C. OUDENAARDE A 3-1 / 6-2 / 42-27
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U11 4
2-6
poule B - 2 wo 27/04/2022 15:00 T.C. RESSCHEBEKE A T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 3-4 / 21-22
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 wo 27/04/2022 15:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-1 / 27-14
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
poule F - 2 wo 27/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. BRAKEL A 2-1 / 4-2 / 19-16
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 26/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. FOR EVER A 0-4 / 1-8 / 32-52
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 5
12-20
poule C - 1 zo 24/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 7-6 / 69-62
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
poule D - 1 zo 24/04/2022 14:00 T.C. MERELBEKE A T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 10-3 / 75-39
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U17 4
6-10
poule E - 1 zo 24/04/2022 10:00 T.C. OUDENAARDE A T.H.C. INDIANA A 0-3 / 0-6 / 10-36
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 4
96-140
poule B - 1 za 23/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 7-6 / 60-59
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 7
12-25
poule E - 1 za 23/04/2022 14:00 T.C. ZOTTEGEM A T.C. OUDENAARDE A 2-4 / 5-8 / 54-66
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule I - 1 za 23/04/2022 09:30 TC VELINA A T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 15-37
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 23/04/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE B KON. DEINZE T.C. A 1-2 / 3-5 / 34-39
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 za 23/04/2022 09:30 T.C. BRAKEL A T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-4 / 23-25
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U11 4
2-6
poule B - 1 wo 20/04/2022 15:00 T.C. OUDENAARDE A TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 2-4 / 11-16
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 wo 20/04/2022 15:00 T.C. DE PINTE A T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 4-2 / 17-12
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
1/8 Finale wo 25/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. HOF TER BURST A
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale do 26/05/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale do 26/05/2022 09:30 T.C. STEKENE A T.C. OUDENAARDE A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 25 6
26-60
poule B - 5 za 28/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. ZOTTEGEM A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 za 28/05/2022 14:00 T.C. FOR EVER A T.C. OUDENAARDE A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule D - 5 za 28/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE B T.C. PLAYERS A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 5
12-20
1/4 Finale zo 29/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. ELEVEN A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 35 3
12-35
1/4 Finale zo 29/05/2022 14:00 T.C. LOVENDEGEM A T.C. OUDENAARDE A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 5 do 02/06/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A T.C. FOR EVER A
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 za 07/05/2022 14:00 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-0 / 72-0
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 07/05/2022 14:00 T.C. MERELBEKE A T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-0 / 72-0
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 21/05/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A TC VELINA A 0-6 / 0-12 / 0-72
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 28/05/2022 14:00 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-0 / 72-0
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 za 30/04/2022 14:00 T.C. OUDENAARDE A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 0-6 / 0-12 / 0-72
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen U09 3
2-5
poule F - 1 wo 20/04/2022 14:00 TS KENTA D T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 24-0
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 za 23/04/2022 09:30 T.C. OUDENAARDE A TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 0-36
Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 zo 01/05/2022 09:30 GANTOISE A T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 36-0