Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4 A 96-140
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4 B 96-140
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 A 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 B 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 5 12-20
NATIONALE INTERCLUB HEREN 1 525-690
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 5 61-120
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 A 12-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 B 12-35
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 6 290-460
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3 76-140
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4 6-10 Poule A 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 3 wo 12/08/2020 T.C. DE RAKKET T.C. SPORTIVA 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 2 zo 12/07/2020 T.C. PANORAMA T.C. DE RAKKET 2-1 / 4-3 / 20-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 24-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 15-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. SPORTIVA 0-3 / 1-6 / 19-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. OLEN 1-2 / 2-5 / 29-32
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 1 zo 05/07/2020 T.C. DE RAKKET K.T.C. DIEST 2-1 / 5-2 / 23-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 TC WINGFIELD T.C. DE RAKKET 1-2 / 3-4 / 26-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 wo 15/07/2020 T.C. DE RAKKET HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 2 wo 15/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. DE LUSTHOVEN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE RAKKET T.C. TENNISDEL GENK
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 wo 22/07/2020 T.C. DE RAKKET HERENTALSE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 4 wo 22/07/2020 T.C. STABROEK T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 5 wo 29/07/2020 T.C. DE RAKKET TURNHOUTSE T.V.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 2 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 3 wo 05/08/2020 TC OASE T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 6 wo 05/08/2020 DE KLINKAERT T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 wo 12/08/2020 T.C. DE RAKKET T.C. WESTERLO
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 4
6-10
poule (ER) A - 7 wo 12/08/2020 T.C. DE RAKKET T.C. KEERPUNT '65