Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 36-75 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule J 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule O 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35 Poule G 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule D 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 A 12-35 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 B 12-35 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 2-6 Poule H 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule K 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 41-69
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. BOCHOLT 1-2 / 2-4 / 25-27
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. LUMMEN 0-6 / 0-12 / 6-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
1/8 Finale za 25/05/2019 LOMMELSE T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-3 / 0-6 / 19-38
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 5 vr 24/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 7-9 / 76-82
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule G - 5 vr 24/05/2019 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 8-6 / 71-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule D - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE BORN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 8-4 / 66-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule J - 5 zo 19/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCLUB LEOPOLD 2014 0-6 / 2-12 / 47-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. KOERSEL T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 6-0 / 12-2 / 76-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. DE BORN 3-3 / 8-7 / 73-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A GEELSE T.C. DEN BRUUL C 4-2 / 9-6 / 77-68
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-1 / 4-3 / 34-31
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 1-2 / 4-4 / 41-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 4 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 9-5 / 78-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule G - 4 vr 17/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 5-8 / 61-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule D - 4 vr 17/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 5-9 / 61-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule J - 4 zo 12/05/2019 K. HASSELTSE YACHTING CL. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 6-10 / 66-82
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. BOCHOLT 3-3 / 7-8 / 71-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 za 11/05/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 4-9 / 62-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. KOERSEL A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 2-4 / 5-9 / 55-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule I - 4 za 11/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 6-0 / 12-0 / 72-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. DE BORN 1-2 / 2-5 / 25-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. WIMBLEDON 1-2 / 2-4 / 20-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 36-10
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 3 vr 10/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. RUNKSTER T.C. 1-5 / 2-11 / 43-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule G - 3 vr 10/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-2 / 83-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule D - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE ALK T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-6 / 0-12 / 22-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule J - 3 zo 05/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. TENKIE HASSELT 2-4 / 6-8 / 59-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 TENNIS PAAL T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 6-0 / 12-0 / 72-6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 za 04/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 7-8 / 59-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A T.C. BOCHOLT B 4-2 / 8-5 / 68-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule I - 3 za 04/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 5-10 / 64-78
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 3 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 3 za 04/05/2019 T.C. DE BORN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 36-4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule G - 2 vr 03/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 7-8 / 63-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule D - 2 vr 03/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCLUB LEOPOLD 2014 4-2 / 8-7 / 65-66
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN 1-2 / 2-5 / 23-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. BEUKENHOF 1-2 / 2-4 / 18-27
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 0-12 / 17-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. RACING TIENEN T.C. 2-4 / 4-9 / 51-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 1-5 / 2-10 / 28-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule I - 2 za 27/04/2019 NEERPELTSE T.C. B T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5-1 / 10-3 / 68-46
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. DE ALK 3-0 / 6-1 / 41-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. SMASH KERMT 2-1 / 4-3 / 32-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. DE BORN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 1 vr 26/04/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 1-5 / 2-11 / 40-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule G - 1 vr 26/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. DE ALK 3-3 / 9-7 / 75-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule D - 1 vr 26/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 5-9 / 64-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. BERKENBOS T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5-1 / 11-2 / 72-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule J - 1 ma 22/04/2019 T.C. 'T ELLEBOOGSKE T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 7-7 / 69-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A T.C. NUCLEA A 5-1 / 10-4 / 81-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule I - 1 ma 22/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B T.C. LAAKDAL A 3-3 / 6-7 / 47-56
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-1 / 5-2 / 36-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. ROOSENDAEL 3-0 / 6-1 / 42-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. LANDEN T.C. 1-2 / 2-5 / 24-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. DE ALK 1-2 / 3-4 / 23-32