Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 12-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 12-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 2-6 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule D 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 2-6 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 3 6-30 Poule A 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-1 / 4-2 / 37-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 3
6-30
poule A - 4 za 25/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. WINTERSLAG 3-0 / 6-0 / 37-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. LUMMEN 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 2 za 11/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. K.T.C. MEULENBERG 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 3
6-30
poule A - 2 za 11/07/2020 TC MAASEIK T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-3 / 1-6 / 25-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. BOLDERBERG 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 3
6-30
poule A - 1 za 04/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. LUMMEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. SMASH KERMT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. TENKIE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. DE ALK T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. BEUKENHOF T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. BASVELD T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. BASVELD
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 3
6-30
poule A - 5 za 01/08/2020 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 0-3 / 0-6 / 0-36