Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4 96-140 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 36-75 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3 281-360 Poule B Finale Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4 201-280 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 A 76-140 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 B 76-140 Poule E 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3 76-140 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule B Finale Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3 12-35 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule K 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule H 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule F

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
Finale zo 23/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE ESSENSE T.C. INTER 5-3 / 10-8 / 88-77
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
Finale za 22/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. OLEN 5-1 / 10-5 / 75-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
Finale za 22/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DUVELS 3-3 / 6-6 / 55-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
1/2 Finale zo 16/06/2019 TENNIS TER BREME T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-6 / 7-12 / 67-98
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. DE RAKKET T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 6-8 / 55-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. ROZENHOF A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A 3-3 / 7-7 / 71-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. EMBLEM T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 5-10 / 60-81
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-1 / 26-12
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
1/2 Finale zo 09/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE ROYAL ANTWERP T.C. 4-5 / 10-10 / 101-89
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. MOLENBOS 2-4 / 4-9 / 60-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 7 za 08/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DE LANGENBERG 4-2 / 9-5 / 76-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A T.C. BRABO A 4-2 / 9-6 / 76-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. KIKSHAM 3-3 / 8-6 / 75-53
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. KEERPUNT '65 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 2-4 / 17-18
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE K. BRANDT T.C. 3-1 / 7-2 / 49-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 6 za 01/06/2019 T.C. DE RAKKET T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 4-9 / 50-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 5-1 / 10-2 / 69-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 6 za 01/06/2019 T.C. ZEVENBERGEN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 3-11 / 56-78
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 7-7 / 72-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. LAAGLAND T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-5 / 11-12 / 118-103
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-5 / 8-12 / 75-89
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE R. HERAKLES H.C. TENNIS 3-6 / 7-13 / 95-110
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. SORGVLIET 6-0 / 12-5 / 96-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. SPORTIVA 2-4 / 5-9 / 53-70
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-5 / 81-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule A - 5 za 25/05/2019 KEY POINT TENNISCENTRUM A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A 2-4 / 4-8 / 41-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 DE KLINKAERT A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B 6-0 / 12-0 / 72-33
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. EMBLEM 6-0 / 12-1 / 78-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 4-9 / 43-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. LAAGLAND 1-2 / 2-4 / 11-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 5 wo 22/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 2-1 / 4-3 / 23-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 5 wo 22/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-1 / 4-3 / 34-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-0 / 36-6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. VOORTKAPEL 4-2 / 9-5 / 68-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE TURNHOUTSE T.V. 5-4 / 11-9 / 91-92
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 6-3 / 14-7 / 114-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. OLEN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 8-1 / 16-3 / 111-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 4-10 / 59-80
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 6-7 / 50-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A AZUA .C.C. A 5-1 / 10-3 / 70-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B ROYAL ANTWERP T.C. A 5-1 / 11-3 / 83-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. TER RIVIEREN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 7-6 / 60-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. MOLENBOS 6-0 / 12-0 / 74-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 3-4 / 21-18
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 4 wo 15/05/2019 T.C. STABROEK T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 2-5 / 15-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 4 wo 15/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. BORGERWEERT 1-2 / 2-4 / 22-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 1-2 / 2-4 / 24-26
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. RUGGEVELD 2-4 / 4-9 / 41-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE RAKKET T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-8 / 4-16 / 74-114
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 3 zo 12/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 5-4 / 11-8 / 96-84
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KASTELSE TENNISCLUB 7-2 / 14-6 / 106-80
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. CANTINCRODE 4-2 / 9-4 / 63-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 8-4 / 54-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. OLEN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 8-4 / 63-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE VALK A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A 2-4 / 7-9 / 79-85
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B KTC DEN BREMT B 1-5 / 3-10 / 41-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE TC 'T SPUI VZW 4-2 / 8-6 / 71-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 TC SPINNIS T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 6-9 / 59-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE ESSENSE T.C. INTER 2-1 / 4-3 / 19-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 3 wo 08/05/2019 T.C. LAAGLAND T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 3 wo 08/05/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-0 / 36-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 5-8 / 55-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. MOLENBOS 8-1 / 16-5 / 123-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DE MEREL 5-4 / 11-10 / 103-96
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 2-10 / 30-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DEN OTTER 2-4 / 4-8 / 34-55
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. BORNEM 5-1 / 11-3 / 78-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A TC DE VELDEN OEVEL A 5-1 / 10-2 / 68-42
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. ROZENHOF A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B 6-0 / 12-1 / 76-42
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 04/05/2019 TC DE MEYL T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 5-1 / 11-2 / 76-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 7-6 / 69-57
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-3 / 1-6 / 13-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 2 wo 01/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE K. BRANDT T.C. 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. LAAGLAND T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-1 / 41-23
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. MOLENBOS 3-3 / 6-6 / 54-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE ESSENSE T.C. INTER 3-6 / 7-12 / 68-99
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 1 zo 28/04/2019 ROYAL ANTWERP T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-6 / 7-12 / 76-85
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE SPORTING HOVE T.C. 6-3 / 12-9 / 97-87
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. TER RIVIEREN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-6 / 1-12 / 25-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. HEIVELD T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 8-4 / 62-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE BERGEN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 5-9 / 55-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A TC KATTEGAT A 4-2 / 8-4 / 62-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B TENNIS 7DE OLYMPIADE A 1-5 / 4-10 / 57-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DE RAKKET 5-1 / 11-4 / 81-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DE BERGEN T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 6-10 / 61-78
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-1 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 1 wo 24/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-2 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 4-5 / 39-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 3-4 / 33-26
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule F - 1 zo 25/08/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule F - 2 zo 01/09/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE ROYAL ANTWERP T.C.
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule F - 3 zo 08/09/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule F - 5 zo 22/09/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE SPORTING HOVE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 FUN IN TENNIS VZW T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-9 / 0-18 / 0-108