Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1 271-340 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2 201-270 Poule A 7
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4 96-140 Poule A 8
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 36-75 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule D 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4 36-75 Poule B 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 12-35 Poule J 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6 12-20 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2 2-15 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule J Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 A 2-20 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 B 2-20 Poule F 4
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule G
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule I
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule S

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 7 za 22/06/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 4-8 / 41-59
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
Finale za 22/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/2 Finale wo 19/06/2019 T.C. DE DAGERAAD SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-1 / 24-18
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. DE DAGERAAD KON. WITTE DUIVELS T.C. 1-5 / 5-10 / 49-77
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 T.C. MOLENBOS T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-6 / 65-59
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 6 wo 12/06/2019 T.C. DE DAGERAAD TURNHOUTSE T.V. 2-1 / 4-2 / 17-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BORGERWEERT 2-1 / 4-3 / 22-17
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE LUSTHOVEN 1-5 / 3-10 / 43-70
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. DE DAGERAAD KONINKL. CLUB DE ANJELIER 4-2 / 8-5 / 64-55
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 08/06/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 8-4 / 60-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 7 za 08/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE RAKKET 3-3 / 7-7 / 69-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 5 wo 05/06/2019 T.C. MOLENBOS T.C. DE DAGERAAD 2-1 / 4-3 / 21-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. DE DAGERAAD 1-2 / 2-4 / 11-21
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 7 zo 02/06/2019 T.C. DE DAGERAAD KEY POINT TENNISCENTRUM 3-3 / 7-6 / 56-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. BORGERWEERT T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 52-53
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 4 za 01/06/2019 T.C. DE DAGERAAD DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 1-5 / 2-11 / 33-70
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 01/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. KROMVELD 2-4 / 4-8 / 31-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 6 za 01/06/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 52-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE RAKKET 1-5 / 4-10 / 46-73
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. MOLENBOS T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 8-7 / 67-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 6 do 30/05/2019 T.C. BORGERWEERT T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 2-10 / 45-67
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 4 wo 29/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-2 / 28-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BORGERWEERT 2-1 / 5-3 / 25-15
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE DAGERAAD R. HERAKLES H.C. TENNIS 3-3 / 7-6 / 58-48
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC PEERDSBOS T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 4-9 / 44-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC OASE T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-7 / 64-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE KIEVIT 5-1 / 11-4 / 80-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOLENBOS
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 T.C. STABROEK T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 10-4 / 75-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-5 / 81-52
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule I - 5 za 25/05/2019 T.C. DE MEREL T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 54-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VOORTKAPEL T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-1 / 76-26
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. DE DAGERAAD KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 4-2 / 9-4 / 67-33
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule E - 5 za 25/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 5-9 / 62-69
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 3 wo 22/05/2019 KASTELSE TENNISCLUB T.C. DE DAGERAAD 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE DAGERAAD A T.C. SPORTIVA A 1-2 / 2-4 / 18-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN A T.C. DE DAGERAAD B 2-1 / 4-2 / 31-22
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. KROMVELD 4-2 / 9-5 / 71-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE DAGERAAD TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 9-7 / 81-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. MOLENBOS T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 10-6 / 90-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 18/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. ZEVENBERGEN 1-5 / 2-10 / 38-66
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. OLEN 0-6 / 1-12 / 44-79
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule I - 4 za 18/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. KONINGSHOF 4-2 / 9-5 / 67-43
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BERLAAR 4-2 / 8-5 / 66-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule J - 4 za 18/05/2019 B.T.K. T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 61-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DE DAGERAAD MERKSPLASSE T.C. VZW 3-3 / 8-7 / 71-67
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 2 wo 15/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 1-6 / 8-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 4 wo 15/05/2019 TC OASE A T.C. DE DAGERAAD A 1-2 / 3-4 / 25-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule F - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE DAGERAAD B T.C. DE LANGENBERG A 0-3 / 1-6 / 16-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 3 zo 12/05/2019 TC OASE T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 2-11 / 41-79
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. DE DAGERAAD 0-6 / 1-12 / 46-77
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE DAGERAAD PUTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 51-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE DAGERAAD HERENTALSE 3-3 / 7-6 / 53-51
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 1 za 11/05/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-3 / 68-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 11/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. 'T SAS 3-3 / 6-6 / 48-46
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BORNEM T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-0 / 75-32
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule I - 3 za 11/05/2019 T.C. DE DAGERAAD DE KLINKAERT 4-2 / 8-4 / 57-43
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DE DAGERAAD ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 4-2 / 8-5 / 58-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule J - 3 za 11/05/2019 T.C. DE DAGERAAD PLAY & SPORT 1-5 / 4-10 / 51-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. DE CHALET T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 2-11 / 30-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. GROENPARK HOBOKEN T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 9-5 / 74-61
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE DAGERAAD A I.S.C. T.C. B 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule F - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS A T.C. DE DAGERAAD B 0-3 / 0-6 / 17-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. RUGGEVELD 5-1 / 10-3 / 73-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. GROENPARK HOBOKEN 2-4 / 6-9 / 68-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 2 zo 05/05/2019 TC80 T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-3 / 82-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. TEN HOEVE T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 54-50
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BERGEN 2-4 / 5-9 / 54-76
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule I - 2 za 04/05/2019 T.C. DEN OTTER T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 4-10 / 67-77
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 TC DE MEYL T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-2 / 74-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule J - 2 za 04/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-4 / 73-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE RAKKET 5-1 / 11-2 / 73-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DE DAGERAAD K. MECHELSE T.H.C. 5-1 / 11-4 / 77-49
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE RAKKET A T.C. DE DAGERAAD A 1-2 / 2-4 / 21-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE DAGERAAD B I.S.C. T.C. A 1-2 / 3-4 / 37-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule C - 1 zo 28/04/2019 I.S.C. T.C. T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 5-9 / 55-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. AVIA T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-6 / 59-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE DAGERAAD KEY POINT TENNISCENTRUM 6-0 / 12-0 / 72-27
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BORGERWEERT 2-4 / 5-9 / 58-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE LANGENBERG T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-3 / 76-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule I - 1 za 27/04/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. VOORTKAPEL 5-1 / 11-5 / 84-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. MOLENBOS T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 9-4 / 68-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule J - 1 za 27/04/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE VALK 1-5 / 3-11 / 41-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. DE MEREL T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 8-4 / 58-39
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DUVELS 2-4 / 5-9 / 61-71
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 I.S.C. T.C. T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE DAGERAAD A HEISTSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 40-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule F - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE DAGERAAD B PLAY & SPORT A 3-0 / 6-1 / 43-21
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule I - 1 zo 25/08/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE DAGERAAD
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule G - 1 zo 25/08/2019 TC SPINNIS T.C. DE DAGERAAD
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule I - 2 zo 01/09/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE VRIJHEID
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule S - 2 zo 01/09/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BEMPDEKENS
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule G - 3 zo 08/09/2019 T.C. DE DAGERAAD KASTELSE TENNISCLUB
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule I - 3 zo 08/09/2019 T.C. DE KIEVIT T.C. DE DAGERAAD
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule S - 3 zo 08/09/2019 T.C. NUCLEA T.C. DE DAGERAAD
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule G - 4 zo 15/09/2019 T.C. DE RAKKET T.C. DE DAGERAAD
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule S - 4 zo 15/09/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE LUSTHOVEN
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule G - 5 zo 22/09/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOL
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule I - 5 zo 22/09/2019 T.C. DE DAGERAAD TENNIS TER BREME
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule S - 5 zo 22/09/2019 I.S.C. T.C. T.C. DE DAGERAAD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 T.C. DE DAGERAAD TC WINGFIELD 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 7 wo 19/06/2019 AZUA .C.C. T.C. DE DAGERAAD 3-0 / 6-0 / 24-0