Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1 275-340 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3 145-200 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3 145-200 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 30-60 Poule C 6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 40-75 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 20-35 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 20-35 Poule H 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 100-140 Poule D Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 4 100-140 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 65-95 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 30-60 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 A 20-35 Poule K 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 B 20-35 Poule E 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3 40-75 Poule A 7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 A 10-10 Poule F 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 B 10-10 Poule G 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3 10-10 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 10-10 Poule J 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 10-25 Poule D 7
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4 45-80 Poule G 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 20-40 Poule BF 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule G - 5 zo 23/09/2018 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. DE DAGERAAD 3-1 / 6-3 / 44-40
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
1/2 Finale zo 16/09/2018 T.C. NOBEL T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 52-46
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule G - 4 zo 16/09/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOL 0-4 / 0-8 / 22-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BF - 4 zo 16/09/2018 I.S.C. T.C. T.C. DE DAGERAAD 1-3 / 2-7 / 31-53
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
145-200
1/2 Finale za 15/09/2018 T.C. TENNISDEL GENK T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-1 / 77-34
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
1/4 Finale zo 09/09/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. 1310 LA HULPE 5-1 / 10-3 / 68-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule G - 3 zo 09/09/2018 KTC DEN BREMT T.C. DE DAGERAAD 4-0 / 8-1 / 53-20
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BF - 3 zo 09/09/2018 T.C. DE DAGERAAD KASTELSE TENNISCLUB 3-1 / 6-3 / 46-37
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
145-200
1/4 Finale za 08/09/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. HERVE 5-1 / 10-2 / 65-36
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule G - 2 zo 02/09/2018 T.C. DE DAGERAAD TURNHOUTSE T.V. 0-4 / 0-8 / 19-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BF - 2 zo 02/09/2018 T.C. MOL T.C. DE DAGERAAD 3-1 / 7-3 / 57-42
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BF - 1 zo 26/08/2018 T.C. DE DAGERAAD MERKSPLASSE T.C. VZW 2-2 / 4-5 / 38-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
Finale zo 17/06/2018 T.C. DE LANGENBERG T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 6-8 / 66-70
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
1/4 Finale wo 13/06/2018 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE DAGERAAD 2-1 / 5-3 / 27-19
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
1/2 Finale zo 10/06/2018 T.C. DE DAGERAAD OUDE GOD SPORT 3-3 / 6-6 / 51-41
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 6 za 09/06/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 9-5 / 65-51
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
145-200
poule (ER) A - 5 za 09/06/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. TER LINDEN 4-2 / 10-6 / 87-58
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
1/8 Finale wo 06/06/2018 VOSSELAARSE TC T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 0-6 / 5-24
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 7 zo 03/06/2018 T.C. BORGERWEERT T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-4 / 75-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
1/4 Finale zo 03/06/2018 T.C. DE DAGERAAD TC DE MEYL 4-2 / 8-6 / 69-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
1/4 Finale zo 03/06/2018 T.C. BORGERWEERT T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-5 / 89-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 VOSSELAARSE TC T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-2 / 65-35
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 5 za 02/06/2018 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 8-4 / 58-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
145-200
poule (ER) A - 4 za 02/06/2018 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-8 / 57-73
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 7 wo 30/05/2018 T.C. DE DAGERAAD I.S.C. T.C. 0-3 / 0-6 / 1-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 4 za 26/05/2018 T.C. VOORTKAPEL T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 46-69
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 5 wo 23/05/2018 TC DE VELDEN OEVEL T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule J - 5 wo 23/05/2018 T.C. SPORTIVA T.C. DE DAGERAAD 3-0 / 6-1 / 25-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 6 wo 23/05/2018 T.C. DE LANGENBERG T.C. DE DAGERAAD 2-1 / 5-3 / 47-31
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 5 zo 20/05/2018 TC WINGFIELD T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 8-6 / 79-66
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule B - 5 zo 20/05/2018 KONINKL. CLUB DE ANJELIER T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 37-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule H - 5 zo 20/05/2018 T.C. AVIA T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 44-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
poule D - 5 zo 20/05/2018 T.C. DE DAGERAAD S.V. AARTSELAAR T. 5-1 / 10-4 / 78-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 5 zo 20/05/2018 T.C. DE DAGERAAD S.V. AARTSELAAR T. 3-3 / 6-6 / 63-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 5 zo 20/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOLENBOS 4-2 / 8-5 / 65-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 3 za 19/05/2018 T.C. ZEVENBERGEN T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-3 / 86-53
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
145-200
poule (ER) A - 2 za 19/05/2018 T.C. TER LINDEN T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 4-10 / 56-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 5 za 19/05/2018 TC DE MEYL T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-2 / 68-31
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule K - 5 za 19/05/2018 KALMTHOUTSE T.C. A T.C. DE DAGERAAD A 5-1 / 10-2 / 71-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule E - 5 za 19/05/2018 T.C. DE DAGERAAD B T.C. GROENPARK HOBOKEN A 0-6 / 2-12 / 57-79
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule F - 5 wo 16/05/2018 T.C. DE DAGERAAD A T.C. SPORTIVA A 0-3 / 2-6 / 16-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule G - 5 wo 16/05/2018 T.C. MOLENBOS B T.C. DE DAGERAAD B 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 5 wo 16/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 0-6 / 12-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. AVIA 4-2 / 9-4 / 63-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. 'T SAS 2-4 / 6-9 / 53-76
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule H - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. TER RIVIEREN 5-1 / 10-2 / 64-22
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
poule D - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE RAKKET T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 7-9 / 70-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 4 zo 13/05/2018 T.C. HEIVELD T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 52-51
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 2 za 12/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BEMPDEKENS 0-6 / 0-12 / 32-73
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
145-200
poule (ER) A - 1 za 12/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BEMPDEKENS 6-0 / 12-1 / 78-39
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 4 za 12/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-5 / 3-11 / 47-81
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule K - 4 za 12/05/2018 T.C. DE DAGERAAD A TC SPINNIS A 1-5 / 4-10 / 55-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. LAAGLAND B T.C. DE DAGERAAD B 5-1 / 11-3 / 81-53
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule F - 4 wo 09/05/2018 T.C. DEN OTTER A T.C. DE DAGERAAD A 2-1 / 4-3 / 20-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule G - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE DAGERAAD B TURNHOUTSE T.V. A 3-0 / 6-1 / 26-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. MOLENBOS 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule J - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 12-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 4 wo 09/05/2018 HERSELTSE TENNISCLUB VZW T.C. DE DAGERAAD 3-0 / 6-0 / 37-11
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE LUSTHOVEN T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-7 / 56-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE DAGERAAD S.V. AARTSELAAR T. 0-6 / 0-12 / 25-73
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule H - 3 zo 06/05/2018 T.C. DUVELS T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 5-8 / 53-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
poule D - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE DAGERAAD K. BRANDT T.C. 3-3 / 7-7 / 69-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 3 zo 06/05/2018 PUTSE T.C. T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-7 / 67-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. WESTERLO 6-0 / 12-0 / 73-28
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 1
275-340
poule (ER) A - 1 za 05/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. VOORTKAPEL 6-0 / 12-0 / 72-33
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. HEIVELD T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 57-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule K - 3 za 05/05/2018 T.C. DE DAGERAAD A HERENTALSE C 0-6 / 2-12 / 47-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule E - 3 za 05/05/2018 TC OASE E T.C. DE DAGERAAD B 3-3 / 6-7 / 52-60
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule F - 3 wo 02/05/2018 T.C. DE DAGERAAD A TC DE VELDEN OEVEL A 1-2 / 4-4 / 25-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule G - 3 wo 02/05/2018 KASTELSE TENNISCLUB B T.C. DE DAGERAAD B 2-1 / 4-2 / 17-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule J - 3 wo 02/05/2018 HERENTALSE T.C. DE DAGERAAD 1-2 / 3-5 / 24-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 3 wo 02/05/2018 T.C. DE DAGERAAD KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 9-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. DE DAGERAAD TC DE MEYL 2-4 / 4-9 / 50-70
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule B - 2 zo 29/04/2018 KEY POINT TENNISCENTRUM T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-3 / 78-53
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule H - 2 zo 29/04/2018 T.C. DE DAGERAAD KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 2-10 / 25-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 2 zo 29/04/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. CANTINCRODE 4-2 / 8-4 / 63-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 2 zo 29/04/2018 T.C. DE BERGEN T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 6-8 / 64-63
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. SAVANTI 2-4 / 5-8 / 45-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule K - 2 za 28/04/2018 T.C. BORNEM C T.C. DE DAGERAAD A 4-2 / 8-6 / 71-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. DE DAGERAAD B AZUA .C.C. A 4-2 / 9-5 / 72-57
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule G - 2 wo 25/04/2018 T.C. DE DAGERAAD B T.C. DE BEMPDEKENS A 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 2 wo 25/04/2018 T.C. FOREST HILLS T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule J - 2 wo 25/04/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 12-18
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. DE DAGERAAD DE KLINKAERT 1-5 / 4-10 / 51-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. DE DAGERAAD TENNIS TER BREME 0-6 / 1-12 / 28-77
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule H - 1 zo 22/04/2018 T.C. DE DAGERAAD TC PEERDSBOS 2-4 / 6-8 / 52-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
100-140
poule D - 1 zo 22/04/2018 T.C. HEIVELD T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 44-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 1 zo 22/04/2018 T.C. WILLEBROEK T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 50-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 1 zo 22/04/2018 AZUA .C.C. T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 46-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. DE DAGERAAD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-11 / 32-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule K - 1 za 21/04/2018 T.C. DE DAGERAAD A TENNIS TER BREME A 0-6 / 1-12 / 35-80
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
20-35
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. DE LUSTHOVEN A T.C. DE DAGERAAD B 2-4 / 4-8 / 41-56
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule F - 1 wo 18/04/2018 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A T.C. DE DAGERAAD A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 1 wo 18/04/2018 T.C. DE DAGERAAD I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule J - 1 wo 18/04/2018 T.C. DE DAGERAAD TC DE VELDEN OEVEL 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule D - 1 wo 18/04/2018 TC OASE T.C. DE DAGERAAD 3-0 / 6-0 / 36-5
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
40-75
poule B - 6 zo 27/05/2018 T.C. DE DAGERAAD K. BRANDT T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. EMBLEM T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. DE DAGERAAD TC 'T LEER 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 4 za 12/05/2018 TC SPINNIS T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. DE DAGERAAD T.C. RAFFIC II 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 6 za 26/05/2018 T.C. TER RIVIEREN T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule A - 7 za 02/06/2018 T.C. DE DAGERAAD S.V. AARTSELAAR T. 0-6 / 0-12 / 0-72