Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 36-75 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 1 76-170 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 35 1 76-170 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2 36-75 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1 211-285 Poule A 2
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2 225-460 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1 76-170 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 55 1 76-170 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 A 6-30 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 B 6-30 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule I 1/16 Finale 1/16 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 55 1
76-170
Finale zo 22/09/2019 T.C. 1310 LA HULPE KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 4-8 / 47-57
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 35 1
76-170
1/2 Finale zo 15/09/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 43-69
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 55 1
76-170
1/2 Finale zo 15/09/2019 R. CIT LOVERVAL KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-3 / 2-7 / 24-47
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 35 1
76-170
1/4 Finale zo 08/09/2019 C.S.G. TOTAL (Belgique) KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 8-9 / 75-81
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 55 1
76-170
1/4 Finale zo 08/09/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BOCHOLT 4-0 / 8-0 / 48-12
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 5 za 29/06/2019 LA RESERVE DU ROSEAU KONINKLIJKE T.C. NOVA 4-2 / 9-4 / 68-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
Finale zo 23/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. TER RIVIEREN 3-3 / 7-8 / 74-74
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 4 za 22/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KTC DEN BREMT 3-3 / 6-9 / 67-85
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. DE LUSTHOVEN KONINKLIJKE T.C. NOVA 4-0 / 8-1 / 54-39
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. DUVELS KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 55-64
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 3 za 15/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA CLUB JUSTINE HENIN 1-5 / 3-10 / 56-74
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 09/06/2019 T.C. BRABO KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-9 / 67-73
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
36-75
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. HEIVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 6-0 / 12-0 / 73-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/4 Finale zo 09/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA HERENTALSE 5-1 / 11-3 / 77-38
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
1/4 Finale za 08/06/2019 VOSSELAARSE TC KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 8-6 / 68-59
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 2 za 08/06/2019 R. SMASHING CLUB NIVELLOIS KONINKLIJKE T.C. NOVA 4-2 / 8-8 / 73-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. DUVELS KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-1 / 7-2 / 48-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 7 wo 05/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 1-6 / 25-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. ROZENHOF KONINKLIJKE T.C. NOVA 4-2 / 10-6 / 79-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 HERENTALSE KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 4-10 / 56-78
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
1/8 Finale za 01/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 9-6 / 77-64
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 1 za 01/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA R.T.C. LOUVIEROIS 3-3 / 6-7 / 57-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. HEIVELD 2-4 / 5-9 / 53-67
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. STABROEK KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-1 / 4-2 / 25-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. SAVANTI KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-1 / 5-2 / 39-27
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 7-7 / 72-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
36-75
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. DEN OTTER KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-8 / 52-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 OLYMPIA T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 7-10 / 72-87
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. TEN HOEVE 4-2 / 9-4 / 69-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule H - 5 za 25/05/2019 T.C. OLEN KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-8 / 60-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 S.V. AARTSELAAR T. KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-8 / 58-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC SPINNIS 5-1 / 10-2 / 62-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 wo 22/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. BORGERWEERT A KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-2 / 2-5 / 32-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule E - 5 wo 22/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. LAAGLAND A 1-2 / 3-4 / 30-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. STABROEK KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 0-6 / 15-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 SPORTING HOVE T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-9 / 49-68
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BRABO 4-2 / 9-6 / 74-62
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
36-75
poule E - 4 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 6-0 / 12-2 / 81-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. DE VALK 1-5 / 3-11 / 47-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-8 / 47-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 19/05/2019 T.C. DE MEREL KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 2-10 / 35-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule H - 4 za 18/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. KEERPUNT '65 5-1 / 10-3 / 63-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE BERGEN KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 2-11 / 32-79
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 4 wo 15/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A K. BRANDT T.C. A 0-3 / 1-6 / 23-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. RUGGEVELD B KONINKLIJKE T.C. NOVA B 3-0 / 6-2 / 44-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule I - 4 wo 15/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KON. WITTE DUIVELS T.C. 3-0 / 6-0 / 37-12
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. MOLENBOS 4-2 / 9-5 / 74-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 ROMMERSHEIDE SPORT KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-8 / 59-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. WESTERLO 4-2 / 10-6 / 82-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. DE MEREL 5-1 / 10-2 / 61-27
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule H - 3 za 11/05/2019 TC DE MEYL KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-8 / 62-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. HEIVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 8-6 / 71-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. MOLENBOS 6-0 / 12-0 / 72-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-0 / 6-0 / 37-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 3 wo 08/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. A KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-2 / 4-4 / 36-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule E - 3 wo 08/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B ESSENSE T.C. INTER A 1-2 / 3-4 / 24-34
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. RUGGEVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 8-7 / 67-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
36-75
poule E - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 5-11 / 66-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA HERENTALSE 3-3 / 7-6 / 63-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T SAS KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 55-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule H - 2 za 04/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. TEN HOEVE 5-1 / 10-5 / 73-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA S.V. AARTSELAAR T. 5-1 / 11-4 / 79-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 7-6 / 69-57
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC WINGFIELD 0-3 / 1-6 / 25-42
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 0-6 / 20-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule E - 2 wo 01/05/2019 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A KONINKLIJKE T.C. NOVA B 1-2 / 3-4 / 27-33
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VOORTKAPEL KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-10 / 47-75
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
36-75
poule E - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. RANST 0-6 / 1-12 / 40-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. LAAGLAND KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 7-9 / 71-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 6-9 / 68-76
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule H - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC DE VELDEN OEVEL 5-1 / 10-5 / 80-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-9 / 48-76
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-1 / 5-4 / 49-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule F - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A 1-2 / 4-5 / 39-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule E - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B KONINKLIJKE RUA T.C. A 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule I - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-4 / 22-31
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 16/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KON. WITTE DUIVELS T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 26/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 0-6 / 0-36