Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 A 20-35 Poule F 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 B 20-35 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2 40-75 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 A 30-60 Poule E 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 B 30-60 Poule I 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1 145-220 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2 80-140 Poule A 8
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3 40-75 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3 225-460 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1 80-140 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 10-10 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 10-25 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 10-10 Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 10-10 Poule I 1/16 Finale 1/16 Finale
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 20-40

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 7 za 23/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC 'T SPUI VZW 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
1/2 Finale zo 17/06/2018 TENNIS TER BREME KONINKLIJKE T.C. NOVA A 3-3 / 6-6 / 52-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 6 za 16/06/2018 TC DE MEYL KONINKLIJKE T.C. NOVA 6-0 / 12-0 / 72-0
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 4 za 16/06/2018 T.C. TEMPLIER KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-9 / 60-69
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
1/4 Finale wo 13/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. GYM OLYMPIADE A 0-3 / 0-6 / 18-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
1/4 Finale zo 10/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A KONINKLIJKE T.C. NOVA B 3-3 / 6-6 / 57-48
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
1/2 Finale zo 10/06/2018 KASTELSE TENNISCLUB KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 9-8 / 74-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 5 za 09/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA K. BRANDT T.C. 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. SPORTIVA KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 7-7 / 65-64
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 3 za 09/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. HAILLOT 6-0 / 12-1 / 76-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
1/8 Finale wo 06/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. LAAGLAND A 0-3 / 1-6 / 21-40
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
1/8 Finale zo 03/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A TENNIS 7DE OLYMPIADE A 3-3 / 8-6 / 69-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
1/8 Finale zo 03/06/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. SAVANTI 3-3 / 8-6 / 76-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 7 zo 03/06/2018 KON. WITTE DUIVELS T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 55-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
145-220
poule (ER) A - 3 za 02/06/2018 HEISTSE T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 4-2 / 8-6 / 70-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 4 za 02/06/2018 T.C. FOREST HILLS KONINKLIJKE T.C. NOVA 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 7 za 02/06/2018 TC80 KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 3-10 / 37-69
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 2 za 02/06/2018 T.C. AVIA KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 58-66
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
1/16 Finale wo 30/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KSC MACCABI B 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
1/16 Finale wo 30/05/2018 KTC DEN BREMT KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-0 / 6-1 / 46-32
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 6 zo 27/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. DEN OTTER 6-0 / 12-2 / 81-38
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/16 Finale zo 27/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A OLSE MERKSEM T.C. 3-3 / 6-7 / 54-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1
80-140
poule (ER) A - 2 zo 27/05/2018 T.C. KIKSHAM KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 49-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
145-220
poule (ER) A - 2 za 26/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. TER RIVIEREN 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 3 za 26/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 6 za 26/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. KEERPUNT '65 4-2 / 9-4 / 68-37
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 1 za 26/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. RACSO 5-1 / 11-2 / 73-46
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule F - 5 zo 20/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A KONINKLIJKE RUA T.C. 5-1 / 10-2 / 61-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. HEIVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-5 / 2-10 / 34-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 5 zo 20/05/2018 T.C. MOLENBOS A KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-5 / 3-11 / 54-81
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule I - 5 zo 20/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. WESTERLO B 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 1
80-140
poule (ER) A - 1 zo 20/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. KIKSHAM 5-1 / 10-2 / 67-31
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 1
145-220
poule (ER) A - 1 za 19/05/2018 KON. WITTE DUIVELS T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-7 / 55-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 2 za 19/05/2018 T.C. TER RIVIEREN KONINKLIJKE T.C. NOVA 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. TEN HOEVE KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 4-8 / 41-58
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 5 wo 16/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BRABO 2-1 / 4-2 / 32-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 5 wo 16/05/2018 T.C. RUGGEVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-2 / 3-4 / 36-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 5 wo 16/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. RUGGEVELD 3-0 / 6-1 / 39-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 5 wo 16/05/2018 KON. WITTE DUIVELS T.C. B KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 2-6 / 36-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule G - 4 zo 13/05/2018 SPORTING HOVE T.C. D KONINKLIJKE T.C. NOVA B 1-5 / 3-10 / 42-68
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-6 / 78-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A TC OASE A 6-0 / 12-1 / 77-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule I - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE RAKKET A KONINKLIJKE T.C. NOVA B 6-0 / 12-1 / 75-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 4 za 12/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. DUVELS A 1-5 / 3-11 / 50-75
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE HASSELT KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 4 wo 09/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. TEN HOEVE B 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE KIEVIT A KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 1-6 / 23-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 4 wo 09/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BORGERWEERT B 2-1 / 5-2 / 35-23
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule F - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE BERGEN KONINKLIJKE T.C. NOVA A 2-4 / 5-9 / 50-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule G - 3 zo 06/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. DE HASSELT A 4-2 / 9-5 / 74-63
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 3 zo 06/05/2018 SPORTING HOVE T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 5-1 / 10-3 / 73-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 3 zo 06/05/2018 I.S.C. T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA A 2-4 / 4-8 / 42-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule I - 3 zo 06/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B VOSSELAARSE TC A 2-4 / 4-9 / 42-73
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 2
80-140
poule (ER) A - 1 za 05/05/2018 T.C. RUGGEVELD KONINKLIJKE T.C. NOVA 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 3 za 05/05/2018 TENNIS TER BREME KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 4-10 / 56-74
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-3 / 0-6 / 20-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 3 wo 02/05/2018 T.C. GYM OLYMPIADE B KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-2 / 3-4 / 34-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 3-0 / 6-0 / 36-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KALMTHOUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-10
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule F - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 76-30
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule G - 2 zo 29/04/2018 T.C. BORGERWEERT B KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0-6 / 0-12 / 22-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule A - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. RANST 5-1 / 10-2 / 69-34
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 75-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule I - 2 zo 29/04/2018 HERENTALSE B KONINKLIJKE T.C. NOVA B 5-1 / 10-3 / 66-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 72-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 2 wo 25/04/2018 KALMTHOUTSE T.C. KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 1-6 / 24-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. RUGGEVELD B 1-2 / 2-4 / 21-31
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule F - 1 zo 22/04/2018 TENNIS 7DE OLYMPIADE B KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-5 / 2-10 / 36-65
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
20-35
poule G - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. WILLEBROEK 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 1 zo 22/04/2018 VOSSELAARSE TC C KONINKLIJKE T.C. NOVA A 3-3 / 7-6 / 52-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule I - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA B T.C. VLUG VOORUIT '80 4-2 / 9-5 / 74-57
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 1 wo 18/04/2018 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-0 / 6-2 / 45-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BORGERWEERT 2-1 / 4-2 / 31-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA T.C. BRABO B 1-2 / 2-4 / 23-31