Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4 A 36-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4 B 36-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 41-80
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2 41-80
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4 6-10 Poule A 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 3 zo 26/07/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF TC VELINA 1-2 / 4-4 / 22-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 zo 12/07/2020 T.C. EEKLO KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 11/07/2020 VZW TC STERRENBOS KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-0 / 6-1 / 40-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. SCHELDEDREEF KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-1 / 4-2 / 30-21
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 04/07/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF TENNIS 2000 1-2 / 2-5 / 32-42
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule A - 1 za 04/07/2020 T.C. LOVENDEGEM KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 3 za 25/07/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF VZW TC STERRENBOS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule A - 3 za 01/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF VZW TC STERRENBOS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 zo 02/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 4 za 08/08/2020 T.C. DE PINTE KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 15/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. BRAKEL
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule A - 4 za 15/08/2020 TC VELINA KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 6 zo 16/08/2020 TC VELINA KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 5 za 22/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. LOVENDEGEM
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 22/08/2020 T.C. RACSO KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule A - 5 za 22/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. ZOTTEGEM