Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5 65-95 Poule A 2
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7 20-25 Poule D 5
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3 A 20-35 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3 B 20-35 Poule A 3
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7 A 20-25 Poule A 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7 B 20-25 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3 10-10 Poule B 6
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U15 4 10-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4 10-10 Poule A 4
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 20-40 Poule BL 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BL - 4 zo 16/09/2018 T.C. MACHELEN - DIEGEM HTC ISCA 4-0 / 8-0 / 48-15
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BL - 3 zo 09/09/2018 HTC ISCA T.C. PANORAMA 2-2 / 4-5 / 36-41
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BL - 2 zo 02/09/2018 T.C. MEERDAAL HTC ISCA 4-0 / 8-0 / 50-28
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule BL - 1 zo 26/08/2018 HTC ISCA T.C. DE JONGE WINGERD 3-1 / 6-2 / 45-35
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
1/4 Finale zo 10/06/2018 TENNIS WEZEMAAL B HTC ISCA A 6-0 / 12-1 / 79-33
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule A - 5 zo 03/06/2018 T.C. DE JONGE WINGERD A HTC ISCA B 5-1 / 10-4 / 76-54
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
10-10
poule B - 5 za 02/06/2018 HTC ISCA T.C. HET ZEEN STERREBEEK 1-2 / 2-4 / 15-22
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule C - 4 zo 27/05/2018 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT A HTC ISCA A 2-4 / 4-8 / 52-59
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule A - 4 zo 27/05/2018 HTC ISCA B TENNIS WEZEMAAL A 2-4 / 7-9 / 71-81
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
10-10
poule B - 4 za 26/05/2018 T.C. LOVANIUM HTC ISCA 2-1 / 5-3 / 27-23
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule C - 3 zo 20/05/2018 HTC ISCA A T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN A 4-2 / 8-5 / 63-51
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule A - 3 zo 20/05/2018 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS A HTC ISCA B 0-6 / 0-12 / 28-73
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule B - 5 zo 20/05/2018 HTC ISCA B T.K. DE BERKEN A 2-4 / 4-8 / 49-63
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
65-95
poule (ER) A - 5 za 19/05/2018 T.C. LOVANIUM HTC ISCA 2-4 / 5-8 / 40-65
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
20-25
poule D - 5 za 19/05/2018 HTC ISCA T.C. LOVANIUM 2-4 / 6-8 / 68-71
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U15 4
10-10
poule A - 3 wo 16/05/2018 HTC ISCA K. STADE LEUVEN T.C. 1-2 / 2-4 / 19-30
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
10-10
poule A - 5 wo 16/05/2018 K. STADE LEUVEN T.C. HTC ISCA 2-1 / 5-3 / 45-38
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule C - 2 zo 13/05/2018 HTC ISCA A TENNIS WEZEMAAL C 2-4 / 5-10 / 51-68
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule A - 2 zo 13/05/2018 HTC ISCA B TENNISCLUB DROGENBOS A 5-1 / 10-3 / 69-33
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. GRAND SLAM TIENEN B HTC ISCA A 6-0 / 12-0 / 74-24
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN A HTC ISCA B 4-2 / 9-5 / 71-52
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
65-95
poule (ER) A - 4 za 12/05/2018 HTC ISCA T.K. DE BERKEN 4-2 / 8-4 / 61-42
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
20-25
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C.DE WEHZEL HTC ISCA 4-2 / 10-5 / 83-63
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
10-10
poule B - 3 za 12/05/2018 HTC ISCA TENNIS WEZEMAAL 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U15 4
10-10
poule A - 2 wo 09/05/2018 T.C. HET ZEEN STERREBEEK HTC ISCA 2-1 / 4-2 / 30-20
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
10-10
poule A - 4 wo 09/05/2018 HTC ISCA TENNIS WEZEMAAL 0-3 / 0-6 / 14-36
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 35 3
20-35
poule C - 1 zo 06/05/2018 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE A HTC ISCA A 3-3 / 6-7 / 65-65
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule A - 3 zo 06/05/2018 HTC ISCA A TENNISCLUB STROMBEEK BEVER A 4-2 / 8-4 / 53-42
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule B - 3 zo 06/05/2018 HTC ISCA B K. STADE LEUVEN T.C. A 1-5 / 2-10 / 27-64
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
65-95
poule (ER) A - 3 za 05/05/2018 TENNIS WEZEMAAL HTC ISCA 5-1 / 10-4 / 77-64
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
20-25
poule D - 3 za 05/05/2018 HTC ISCA BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 6-7 / 55-55
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U15 4
10-10
poule A - 1 wo 02/05/2018 HTC ISCA T.C.DE WEHZEL 1-2 / 4-5 / 41-49
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 WOTEN HTC ISCA 1-2 / 3-4 / 36-33
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule A - 2 zo 29/04/2018 T.C.DE WEHZEL B HTC ISCA A 4-2 / 8-6 / 62-57
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
65-95
poule (ER) A - 2 za 28/04/2018 HTC ISCA T.C. LOVANIUM 5-1 / 10-2 / 67-34
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
10-10
poule B - 1 za 28/04/2018 T.K. DE BERKEN HTC ISCA 2-1 / 4-3 / 20-17
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 HTC ISCA TC TENNIFUN 0-3 / 2-6 / 33-49
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule A - 1 zo 22/04/2018 HTC ISCA A TC HEIDEPARK B 3-3 / 7-7 / 67-58
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. KASTEEL VAN HAM A HTC ISCA B 6-0 / 12-0 / 73-20
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
65-95
poule (ER) A - 1 za 21/04/2018 LINKEBEEK SPORT HTC ISCA 3-3 / 6-9 / 52-75
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
20-25
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. SETPOINT HTC ISCA 4-2 / 8-5 / 72-60
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
10-10
poule B - 2 za 05/05/2018 T.C. LOVANIUM HTC ISCA 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 HTC ISCA IRIS KESSEL-LO T.C. 3-0 / 6-0 / 36-0