Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3 145-200 Poule A 5
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3 345-460 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 100-140 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 A 30-60 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 B 30-60 Poule I 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 C 30-60 Poule E 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 20-25 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 145-220 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 1 145-220 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 20-35 Poule I 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 20-35 Poule N 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 20-35 Poule O 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 20-35 Poule M 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 D 20-35 Poule Q 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2 20-40 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2 365-440 Poule C 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6 95-140 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7 45-90 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 7 45-90 Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8 A 30-40 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8 B 30-40 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 30-60 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 A 30-60 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 B 30-60 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 40-75 Poule I 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 20-35 Poule K 1/32 Finale 1/32 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 20-20 Poule C 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2 80-140 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 A 40-75 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 B 40-75 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 20-40 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 A 10-10 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 B 10-10 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 10-10 Poule G 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 A 10-10 Poule L 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 B 10-10 Poule K Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 C 10-10 Poule M 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 D 10-10 Poule B 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 E 10-10 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 F 10-10 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 G 10-10 Poule J 1/32 Finale 1/32 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 A 10-25 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 B 10-25 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 10-10 Poule H 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 10-10 Poule B Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 C 10-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1 10-230 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 A 10-30 Poule C 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 B 10-30 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 C 10-30 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 A 10-10 Poule G 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 B 10-10 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2 10-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 A 10-10 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 B 10-10 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 C 10-10 Poule L 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 A 10-25 Poule D Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 3 10-25 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 B 10-25 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 10-10 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 10-230 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 A 10-30 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 B 10-30 Poule E 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 C 10-30 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 10-10 Poule I 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1 165-200 Poule C 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4 45-80 Poule P 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 7
45-90
Finale zo 23/09/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. ROZENHOF 4-5 / 10-13 / 102-115
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule P - 5 zo 23/09/2018 T.C. WIMBLEDON ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-0 / 8-1 / 53-26
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 7
45-90
1/2 Finale zo 16/09/2018 T.C. WIMBLEDON TC MOUNIER 5-1 / 10-5 / 75-64
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 7
45-90
1/4 Finale zo 09/09/2018 T.C. WIMBLEDON BOUGE T.C. 6-3 / 14-7 / 103-77
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule C - 3 zo 09/09/2018 T.C. WIMBLEDON ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-2 / 5-5 / 54-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule P - 3 zo 09/09/2018 LANDEN T.C. T.C. WIMBLEDON 0-4 / 2-8 / 40-55
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
1/4 Finale za 08/09/2018 G.T. TESSENDERLO T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-5 / 56-53
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 7
45-90
1/8 Finale zo 02/09/2018 R.T.C. ATH T.C. WIMBLEDON 3-6 / 8-13 / 87-104
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 3
10-25
Finale zo 02/09/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-2 / 28-21
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule C - 2 zo 02/09/2018 T.C. LOVANIUM T.C. WIMBLEDON 2-2 / 6-4 / 58-41
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule P - 2 zo 02/09/2018 T.C. WIMBLEDON LOONSE T.C. 0-4 / 1-8 / 27-51
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 3
10-25
1/2 Finale wo 29/08/2018 T.C. WIMBLEDON TC TENNIFUN 3-0 / 6-0 / 37-19
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule C - 1 zo 26/08/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. MOL 2-2 / 6-4 / 54-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule P - 1 zo 26/08/2018 T.C. DE BORN T.C. WIMBLEDON 1-3 / 4-7 / 56-56
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 3
10-25
1/4 Finale za 25/08/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. RACSO 2-1 / 4-3 / 37-30
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
Finale zo 24/06/2018 NEERPELTSE T.C. T.C. WIMBLEDON 2-7 / 6-15 / 80-109
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
Finale zo 24/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. KOERSEL A 4-5 / 10-12 / 96-102
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
Finale zo 24/06/2018 T.C. WIMBLEDON B K. TONGERSE T.C. E 1-2 / 3-5 / 18-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
Finale zo 24/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. LUMMEN A 1-2 / 3-4 / 36-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
Finale za 23/06/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. LUMMEN 2-4 / 5-9 / 65-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
Finale za 23/06/2018 T.C. HEUSDEN B T.C. WIMBLEDON A 4-2 / 10-6 / 81-67
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
Finale za 23/06/2018 T.C. TENNISDEL GENK A T.C. WIMBLEDON A 0-2 / 0-4 / 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. DE BORN T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-4 / 82-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. LUMMEN T.C. WIMBLEDON 4-5 / 11-11 / 100-107
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. OP DE WAAL A 5-4 / 11-8 / 87-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
1/2 Finale za 16/06/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. ZELEM 4-2 / 9-5 / 67-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/2 Finale za 16/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. HAM A 4-2 / 9-6 / 72-63
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/2 Finale za 16/06/2018 K.T.C. DIEST A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 16-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/2 Finale za 16/06/2018 RUNKSTER T.C. A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 27-30
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. BOCHOLT 7-2 / 15-6 / 111-88
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. WIMBLEDON LOMMELSE T.C. 8-1 / 16-3 / 116-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. KOERSEL A T.C. WIMBLEDON A 6-3 / 12-8 / 94-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. NETEVALLEI A T.C. WIMBLEDON B 4-5 / 9-11 / 94-96
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. KOERSEL A T.C. WIMBLEDON A 4-2 / 8-4 / 59-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. WIMBLEDON A 3-3 / 6-7 / 56-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. HAM A T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 8-5 / 61-54
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. LUMMEN B T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-2 / 20-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-1 / 27-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 TENNIS CLUB DILSEN A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 22-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. WIMBLEDON A TC O - TC IRIS C 1-2 / 2-5 / 12-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
1/2 Finale za 09/06/2018 T.C. HAMONT A T.C. WIMBLEDON A 0-2 / 0-4 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
1/2 Finale za 09/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. LUMMEN A 0-2 / 0-4 / 0-24
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
1/4 Finale vr 08/06/2018 KTC BERINGEN T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 78-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 T.C. MOL T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-2 / 71-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. LUMMEN B 5-1 / 10-2 / 69-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 5 za 02/06/2018 T.C. HAM T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 41-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. AS D 4-2 / 8-5 / 71-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON B K.T.C. DIEST A 3-3 / 8-7 / 70-73
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 1-6 / 10-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. WIMBLEDON E 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. TENNISDEL GENK A 1-2 / 2-5 / 26-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. LUMMEN B T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-2 / 33-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. HAM B 2-1 / 4-2 / 31-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. BOLDERBERG A 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. TENNISDEL GENK B 2-0 / 4-1 / 27-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. TENNISDEL GENK A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 23-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/8 Finale vr 01/06/2018 TC O - TC IRIS A T.C. WIMBLEDON A 4-2 / 9-5 / 77-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
poule A - 5 zo 27/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. HAMONT 5-4 / 11-10 / 97-95
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule C - 5 zo 27/05/2018 NEERPELTSE T.C. A T.C. WIMBLEDON A 5-4 / 11-8 / 87-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule A - 5 zo 27/05/2018 T.C. BERKENBOS A T.C. WIMBLEDON B 5-4 / 10-9 / 83-87
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 5 za 26/05/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 75-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
100-140
poule B - 5 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. HAMONT 0-6 / 1-12 / 29-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. LANAKEN A T.C. WIMBLEDON A 6-0 / 12-3 / 83-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. HEUSDEN T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-1 / 78-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 4 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 5-8 / 47-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2
80-140
poule B - 5 za 26/05/2018 G.T. TESSENDERLO T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-4 / 63-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 K.T.C. DIEST B T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. BASVELD T.C. WIMBLEDON 3-0 / 6-0 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. HAMONT A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. WIMBLEDON B 0-2 / 0-4 / 5-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 K.T.C. DIEST A T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 LOMMELSE T.C. B T.C. WIMBLEDON D 3-0 / 6-1 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON E T.C. HAMONT B 2-1 / 5-3 / 29-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule A - 5 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. LUMMEN A 2-1 / 4-3 / 32-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule B - 5 za 26/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 39-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 37-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
10-20
poule A - 5 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule D - 5 za 26/05/2018 T.C. LAAKDAL A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule C - 5 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON B G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-2 / 30-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale vr 25/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. LAAKDAL D 4-2 / 10-5 / 78-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale vr 25/05/2018 T.C. WIMBLEDON B G.T. TESSENDERLO A 0-4 / 1-8 / 32-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule C - 5 vr 25/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DE ALK 5-1 / 11-3 / 79-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
365-440
poule C - 4 zo 20/05/2018 T.C. LANAKEN T.C. WIMBLEDON 7-2 / 15-5 / 97-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. WIMBLEDON KTC RAPID WATERSCHEI 8-1 / 16-2 / 104-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule C - 4 zo 20/05/2018 T.C. WIMBLEDON A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-3 / 13-7 / 111-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule A - 4 zo 20/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. KOERSEL B 5-4 / 10-11 / 91-99
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 5 zo 20/05/2018 SPORTA HERK DE STAD T.C. T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 63-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule G - 5 zo 20/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. LUMMEN C 5-1 / 10-3 / 73-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule F - 5 zo 20/05/2018 T.C. BEUKENHOF A T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 3-11 / 41-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 4 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-6 / 66-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
100-140
poule B - 4 za 19/05/2018 T.C. LUMMEN T.C. WIMBLEDON 3-3 / 8-6 / 72-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule I - 5 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON B LOMMELSE T.C. A 4-2 / 9-4 / 64-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule E - 5 za 19/05/2018 SMASH NEEROETEREN T.C. A T.C. WIMBLEDON C 4-2 / 9-5 / 70-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule I - 5 za 19/05/2018 T.C. MOL T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-2 / 72-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2
80-140
poule B - 4 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON TC MAASEIK 2-4 / 4-10 / 49-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. NUCLEA C T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 0-12 / 31-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule D - 5 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. NUCLEA A 6-0 / 12-1 / 76-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
1/32 Finale za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON G T.C. BOLDERBERG A 1-2 / 2-4 / 13-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule A - 4 za 19/05/2018 TENNIS PAAL A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule B - 4 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. DE BONEPUT A 2-1 / 4-3 / 30-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
1/32 Finale za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON A G.T. TESSENDERLO F 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule D - 4 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule C - 4 za 19/05/2018 T.C. MOL B T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 5-2 / 39-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON A SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 2-4 / 21-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule E - 5 za 19/05/2018 T.C. LAAKDAL A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule D - 5 za 19/05/2018 T.C. BASVELD A T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 2-5 / 24-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 T.C. WIMBLEDON A G.T. TESSENDERLO B 4-0 / 8-1 / 53-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-6 / 66-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 K.T.C. DIEST T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-5 / 60-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule C - 5 vr 18/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. WINTERSLAG 4-2 / 9-7 / 72-70
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule E - 5 do 17/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.R.C. KORTESSEM 1-3 / 2-6 / 29-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
365-440
poule C - 3 zo 13/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. BASVELD 5-4 / 12-9 / 101-85
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
poule A - 3 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. WIMBLEDON 0-9 / 2-18 / 51-118
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 4 zo 13/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. WIMBLEDON 2-7 / 4-14 / 69-100
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 4 zo 13/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DE BORN 2-4 / 4-9 / 45-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule G - 4 zo 13/05/2018 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-10 / 31-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule F - 4 zo 13/05/2018 T.C. WIMBLEDON B KTC RAPID WATERSCHEI A 3-3 / 6-8 / 55-65
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
10-230
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. PANORAMA T.C. WIMBLEDON 2-1 / 4-2 / 31-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 3 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON K.T.C. DIEST 1-5 / 5-10 / 65-76
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 3-3 / 6-6 / 56-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
100-140
poule B - 3 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON TC MAASEIK 1-5 / 3-11 / 58-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule J - 4 za 12/05/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-10 / 23-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN A 1-5 / 4-10 / 43-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule C - 4 za 12/05/2018 T.C. BASVELD T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 70-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 2 za 12/05/2018 KTC RAPID WATERSCHEI T.C. WIMBLEDON 1-5 / 4-10 / 61-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule I - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. ZELEM 3-3 / 8-9 / 79-83
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. HEUSDEN A 4-2 / 9-5 / 78-52
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C. OP DE WAAL A T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 42-67
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule F - 5 za 12/05/2018 K. TONGERSE T.C. A T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule G - 5 za 12/05/2018 RACING TIENEN T.C. T.C. WIMBLEDON 1-2 / 3-4 / 16-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule L - 5 za 12/05/2018 RUNKSTER T.C. A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule K - 5 za 12/05/2018 K. TONGERSE T.C. E T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-2 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule M - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON C SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 4-4 / 25-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule B - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON D T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule A - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON E ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-1 / 4-2 / 16-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule I - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON F T.C. DE ALK A 3-0 / 6-1 / 27-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule J - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON G T.C. ROOSENDAEL A 2-1 / 5-2 / 22-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule A - 3 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON A K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-2 / 30-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule H - 5 za 12/05/2018 T.C. DE BORN A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule A - 5 za 12/05/2018 K. TONGERSE T.C. A T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule C - 4 za 12/05/2018 K. TONGERSE T.C. A T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C. AS A T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 4-2 / 28-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. HEUSDEN A T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 17-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule G - 5 za 12/05/2018 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule F - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON B K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 1-6 / 16-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
10-20
poule A - 3 za 12/05/2018 K. TONGERSE T.C. T.C. WIMBLEDON 1-2 / 3-4 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule L - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0-3 / 0-6 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule D - 3 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON A K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule B - 5 za 12/05/2018 T.C. TENNISDEL GENK T.C. WIMBLEDON 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule C - 4 za 12/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. MOL A 1-2 / 3-4 / 34-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule I - 5 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON K. TONGERSE T.C. 2-1 / 4-2 / 30-16
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule N - 5 vr 11/05/2018 T.C. WIMBLEDON A RUNKSTER T.C. B 3-3 / 7-6 / 60-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule O - 5 vr 11/05/2018 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 6-6 / 56-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule M - 5 vr 11/05/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. DE ALK A 0-6 / 1-12 / 31-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule Q - 5 vr 11/05/2018 T.C. WIMBLEDON D T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 2-12 / 46-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule C - 3 vr 11/05/2018 K. TONGERSE T.C. T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-8 / 70-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule I - 5 vr 11/05/2018 TENNIS PAAL T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-6 / 82-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule K - 5 vr 11/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-1 / 74-36
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule C - 4 vr 11/05/2018 T.R.C. KORTESSEM T.C. WIMBLEDON 5-1 / 10-2 / 63-30
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule E - 4 do 10/05/2018 K. TONGERSE T.C. T.C. WIMBLEDON 0-4 / 2-8 / 46-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
365-440
poule C - 2 zo 06/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT T.C. WIMBLEDON 5-4 / 11-11 / 109-111
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
poule A - 2 zo 06/05/2018 T.C. WIMBLEDON SMASH NEEROETEREN T.C. 7-2 / 14-6 / 105-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. TENKIE HASSELT 7-2 / 14-4 / 97-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule C - 2 zo 06/05/2018 G.T. TESSENDERLO A T.C. WIMBLEDON A 4-5 / 8-11 / 79-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule A - 2 zo 06/05/2018 TENNIS PAAL A T.C. WIMBLEDON B 3-6 / 6-12 / 61-94
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 3 zo 06/05/2018 T.C. WIMBLEDON GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-7 / 66-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule G - 3 zo 06/05/2018 T.C. WIMBLEDON A LOONSE T.C. C 6-0 / 12-1 / 77-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule F - 3 zo 06/05/2018 TC O - TC IRIS B T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 49-73
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
10-230
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. MOL 1-2 / 3-4 / 30-30
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 2 za 05/05/2018 T.C. LUMMEN T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-8 / 61-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
100-140
poule B - 2 za 05/05/2018 K.T.C. MEULENBERG T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-5 / 67-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule J - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-3 / 67-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule I - 3 za 05/05/2018 SPORTA HERK DE STAD T.C. B T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 10-2 / 66-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. KOERSEL 5-1 / 10-3 / 68-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 1 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. HEUSDEN 5-1 / 11-3 / 76-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule I - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. AS 2-4 / 4-8 / 38-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2
80-140
poule B - 2 za 05/05/2018 T.C. HALEN DE ZWALUW T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-7 / 69-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. HAM B T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 2-12 / 53-86
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. AS B T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 5-10 / 55-84
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule F - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. KOERSEL B 1-2 / 3-4 / 19-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule E - 4 za 05/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 14-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule G - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DE BORN 2-1 / 4-2 / 22-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule L - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. HEUSDEN C 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule K - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-1 / 25-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule M - 4 za 05/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 3-4 / 19-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule A - 4 za 05/05/2018 K. TONGERSE T.C. B T.C. WIMBLEDON E 0-3 / 1-6 / 13-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule B - 2 za 05/05/2018 G.T. TESSENDERLO A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 19-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule H - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule B - 4 za 05/05/2018 T.C. LANAKEN A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 19-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule A - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. AS B 1-2 / 2-5 / 22-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. HAMONT A 1-2 / 3-4 / 29-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule E - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON C SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule G - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 2-1 / 4-3 / 33-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule F - 4 za 05/05/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 28-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
10-20
poule A - 2 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 1-6 / 17-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule H - 4 za 05/05/2018 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule I - 4 za 05/05/2018 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule L - 4 za 05/05/2018 K. TONGERSE T.C. B T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 2-5 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule D - 2 za 05/05/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 3-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule C - 2 za 05/05/2018 K.T.C. DIEST A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 21-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule B - 4 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. LANAKEN 0-3 / 0-6 / 16-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
10-230
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. TENNISDEL GENK 1-2 / 2-4 / 21-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. WIMBLEDON A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule I - 4 za 05/05/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. WIMBLEDON 1-2 / 2-4 / 20-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule N - 4 vr 04/05/2018 LOONSE T.C. B T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-8 / 39-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule O - 4 vr 04/05/2018 K. HASSELTSE YACHTING CL. A T.C. WIMBLEDON B 0-6 / 1-12 / 28-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule M - 4 vr 04/05/2018 T.C. SMASH KERMT B T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-2 / 71-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule Q - 4 vr 04/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT C T.C. WIMBLEDON D 5-1 / 10-4 / 73-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule C - 2 vr 04/05/2018 T.C. WIMBLEDON TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-1 / 79-30
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule I - 4 vr 04/05/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. HAM 2-4 / 5-9 / 61-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule K - 4 vr 04/05/2018 T.C. WIMBLEDON LANDEN T.C. 4-2 / 9-4 / 65-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule C - 3 vr 04/05/2018 T.C. WIMBLEDON LOONSE T.C. 1-5 / 5-10 / 64-83
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule E - 3 do 03/05/2018 T.C. WIMBLEDON LOMMELSE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-19
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
365-440
poule C - 1 zo 29/04/2018 T.C. WIMBLEDON GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-4 / 12-10 / 111-113
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
95-140
poule A - 1 zo 29/04/2018 RUNKSTER T.C. T.C. WIMBLEDON 3-6 / 7-14 / 70-107
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. KAULILLE T.C. WIMBLEDON 0-9 / 2-18 / 56-120
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule C - 1 zo 29/04/2018 T.C. WIMBLEDON A TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 6-3 / 12-6 / 94-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule A - 1 zo 29/04/2018 T.C. WIMBLEDON B TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 3-6 / 8-12 / 92-97
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 2 zo 29/04/2018 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WIMBLEDON 0-6 / 1-12 / 16-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule F - 2 zo 29/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. LUMMEN B 2-4 / 6-9 / 73-71
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
10-230
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. TENNISDEL GENK T.C. WIMBLEDON 2-1 / 5-3 / 44-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 1 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 7-8 / 71-70
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 54-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
100-140
poule B - 1 za 28/04/2018 T.C. MOL T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-1 / 75-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule J - 2 za 28/04/2018 T.C. AS C T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 5-9 / 50-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule I - 2 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. AS B 0-6 / 0-12 / 28-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. WIMBLEDON C 6-0 / 12-0 / 72-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule C - 2 za 28/04/2018 LOMMELSE T.C. T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 51-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule I - 2 za 28/04/2018 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-4 / 66-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2
80-140
poule B - 1 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 8-5 / 67-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON A TENNISCLUB FIELD A 6-0 / 12-1 / 79-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B K. TONGERSE T.C. A 5-1 / 11-3 / 78-46
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule F - 3 za 28/04/2018 T.C. DE BORN A T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-4 / 26-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule E - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule G - 3 za 28/04/2018 T.C. ROOSENDAEL T.C. WIMBLEDON 3-0 / 6-1 / 27-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule M - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. HEUSDEN B 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule B - 3 za 28/04/2018 LOONSE T.C. A T.C. WIMBLEDON D 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule A - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON E T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule I - 3 za 28/04/2018 T.C. BASVELD A T.C. WIMBLEDON F 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule J - 3 za 28/04/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C T.C. WIMBLEDON G 1-2 / 2-4 / 14-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule A - 1 za 28/04/2018 T.C. DE BONEPUT A T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 22-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
10-25
poule B - 1 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule H - 3 za 28/04/2018 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule B - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 5-2 / 37-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule D - 2 za 28/04/2018 LOMMELSE T.C. A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 4-4 / 40-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. SMASH KERMT A T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 2-6 / 38-46
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule G - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON A K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 22-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule F - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. ROOSENDAEL A 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
10-20
poule A - 1 za 28/04/2018 T.C. WINTERSLAG T.C. WIMBLEDON 0-3 / 1-6 / 17-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule H - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. BEUKENHOF A 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule I - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B LOONSE T.C. A 3-0 / 6-1 / 27-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule L - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-5 / 13-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule D - 1 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON A G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 36-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule C - 1 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. BASVELD A 2-1 / 4-3 / 33-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule B - 3 za 28/04/2018 K. TONGERSE T.C. T.C. WIMBLEDON 2-1 / 4-4 / 38-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule E - 2 za 28/04/2018 G.T. TESSENDERLO A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 30-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule D - 2 za 28/04/2018 TENNISCLUB FIELD A T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 1-6 / 22-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule I - 3 za 28/04/2018 T.C. WIMBLEDON TENNISCENTRUM ALKEN 1-2 / 2-4 / 23-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule N - 3 vr 27/04/2018 T.C. SMASH KERMT D T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule O - 3 vr 27/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. TENKIE HASSELT B 5-1 / 11-4 / 80-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule M - 3 vr 27/04/2018 T.C. WIMBLEDON C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-5 / 2-10 / 41-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule Q - 3 vr 27/04/2018 T.C. WIMBLEDON D T.C. DE BORN A 4-2 / 8-6 / 66-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule C - 1 vr 27/04/2018 T.C. DE BORN T.C. WIMBLEDON 0-6 / 0-12 / 18-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule I - 3 vr 27/04/2018 T.C. TENKIE HASSELT T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-4 / 58-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule K - 3 vr 27/04/2018 RUNKSTER T.C. T.C. WIMBLEDON 3-3 / 8-6 / 72-64
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule E - 2 do 26/04/2018 T.C. TENKIE HASSELT T.C. WIMBLEDON 0-4 / 0-8 / 18-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. WINTERSLAG 5-4 / 12-8 / 99-86
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 1 zo 22/04/2018 T.C. WIMBLEDON ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 9-5 / 68-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule G - 1 zo 22/04/2018 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. WIMBLEDON A 4-2 / 9-6 / 82-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
30-60
poule F - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 11-3 / 79-38
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
10-230
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. WIMBLEDON TC HEIDEPARK 0-3 / 0-6 / 17-37
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. GYM OLYMPIADE 4-2 / 9-4 / 69-42
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule J - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. MOL B 1-5 / 2-10 / 31-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule I - 1 za 21/04/2018 T.C. LAAKDAL B T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 8-5 / 65-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. ZOLDER A 3-3 / 7-7 / 61-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON TENNIS CLUB DILSEN 6-0 / 12-1 / 76-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule I - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON TENNISCLUB LEOPOLD 2014 0-6 / 1-12 / 37-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. AS A T.C. WIMBLEDON A 3-3 / 6-9 / 59-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule D - 1 za 21/04/2018 G.T. TESSENDERLO B T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 6-9 / 65-75
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule F - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule E - 2 za 21/04/2018 T.C. LANAKEN A T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 14-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule G - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON TENNISCENTRUM ALKEN 2-1 / 4-4 / 24-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule L - 2 za 21/04/2018 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule K - 2 za 21/04/2018 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule B - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON D K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 26-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule A - 2 za 21/04/2018 T.R.C. KORTESSEM A T.C. WIMBLEDON E 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule I - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON F K. TONGERSE T.C. D 3-0 / 6-1 / 27-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule J - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON G K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 17-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule H - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON A LANDEN T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule B - 2 za 21/04/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 18-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule A - 2 za 21/04/2018 LOONSE T.C. A T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 5-2 / 43-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON A SMASH NEEROETEREN T.C. A 1-2 / 3-5 / 35-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 3-5 / 35-45
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
10-30
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON C T.C. LAAKDAL C 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule G - 2 za 21/04/2018 TC MAASEIK D T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-2 / 45-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule F - 2 za 21/04/2018 T.C. LANAKEN B T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule H - 2 za 21/04/2018 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule I - 2 za 21/04/2018 TENNISCENTRUM ALKEN C T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-1 / 26-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule B - 2 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DE BORN 1-2 / 2-5 / 28-42
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
10-230
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. BLAUWE REGEN T.C. WIMBLEDON 3-0 / 6-1 / 40-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule C - 1 za 21/04/2018 K. TONGERSE T.C. B T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-3 / 27-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE NETHE A 2-1 / 4-2 / 30-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
10-30
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. WIMBLEDON C K.T.C. DIEST A 1-2 / 2-4 / 15-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule N - 2 vr 20/04/2018 T.C. WIMBLEDON A K. TONGERSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 77-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule O - 2 vr 20/04/2018 RUNKSTER T.C. A T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 6-9 / 58-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule M - 2 vr 20/04/2018 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 11-2 / 74-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule Q - 2 vr 20/04/2018 SPORTA HERK DE STAD T.C. A T.C. WIMBLEDON D 5-1 / 10-2 / 67-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule I - 2 vr 20/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. SMASH KERMT 4-2 / 8-4 / 55-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule K - 2 vr 20/04/2018 T.C. WIMBLEDON T.C. DE BORN 5-1 / 11-3 / 76-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule C - 1 vr 20/04/2018 K. TONGERSE T.C. T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-4 / 74-43
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule E - 1 do 19/04/2018 T.C. WIMBLEDON NEERPELTSE T.C. 1-3 / 2-6 / 26-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule E - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule G - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON LANDEN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule L - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON A K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule K - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON B K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule M - 1 za 14/04/2018 T.C. BASVELD B T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule B - 1 za 14/04/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B T.C. WIMBLEDON D 2-1 / 4-3 / 20-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule A - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON E T.C. LANAKEN B 2-1 / 4-4 / 25-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule I - 1 za 14/04/2018 K.T.C. MEULENBERG B T.C. WIMBLEDON F 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
10-10
poule J - 1 za 14/04/2018 K.T.C. MEULENBERG D T.C. WIMBLEDON G 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule B - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON B K. TONGERSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule A - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 38-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule G - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON A T.C. DE BORN A 2-1 / 4-2 / 29-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule F - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE ALK A 0-3 / 1-6 / 30-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule H - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON A K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule I - 1 za 14/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE BORN A 1-2 / 3-4 / 20-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
10-10
poule L - 1 za 14/04/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 1-6 / 8-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule I - 1 za 14/04/2018 T.C. DE ALK T.C. WIMBLEDON 2-1 / 4-3 / 36-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule N - 1 vr 13/04/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-10 / 41-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule O - 1 vr 13/04/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE BORN B 3-3 / 7-6 / 69-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule M - 1 vr 13/04/2018 LOONSE T.C. A T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-3 / 67-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule Q - 1 vr 13/04/2018 T.C. BEUKENHOF A T.C. WIMBLEDON D 6-0 / 12-1 / 77-27
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 5 za 19/05/2018 R. FAYEN-BOIS T.C. T.C. WIMBLEDON 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 25 1
145-220
1/4 Finale zo 09/09/2018 T.K. DE BLAUWE REIGER T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
10-25
poule C - 3 za 12/05/2018 T.C. WIMBLEDON B T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 36-0