Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 30-60 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2 40-75 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 A 20-35 Poule D 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 B 20-35 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 A 20-25 Poule H 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 B 20-25 Poule C 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7 20-25 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 7 20-25 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 80-140 Poule C Finale Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3 40-75 Poule C 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 20-35 Poule D 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3 20-35 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 10-10 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 10-10 Poule D 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 A 10-25 Poule A 7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 B 10-25 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 C 10-25 Poule B 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 A 10-10 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 B 10-10 Poule C 6

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 7
20-25
1/2 Finale zo 09/09/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-8 / 64-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
Finale za 23/06/2018 TC 'T SPUI VZW KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-0 / 8-1 / 54-23
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 8 zo 17/06/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. LINKEROEVER 5-1 / 11-4 / 83-48
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
1/2 Finale za 16/06/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. BLAUWE REGEN 1-3 / 2-7 / 27-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
1/2 Finale za 16/06/2018 KEY POINT TENNISCENTRUM KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 7-7 / 73-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 7 zo 10/06/2018 T.C. DE HASSELT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 1-12 / 27-75
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. SPORTIVA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-8 / 44-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
1/8 Finale zo 03/06/2018 TENNIS TER BREME B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 4-2 / 9-7 / 85-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 6 zo 03/06/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 6-7 / 49-50
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. RUGGEVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 39-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 7 za 02/06/2018 T.C. KEERPUNT '65 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 2-12 / 43-81
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale zo 27/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B TC PEERDSBOS C 3-3 / 7-7 / 76-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 5 zo 27/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. LINKEROEVER 6-0 / 12-0 / 74-30
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 6 za 26/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. TEN HOEVE 3-3 / 6-7 / 57-60
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 5 wo 23/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SAVANTI 0-3 / 0-6 / 2-24
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. KROMVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 6-9 / 59-73
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule D - 5 zo 20/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. DEN OTTER A 4-2 / 9-6 / 73-58
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule G - 5 zo 20/05/2018 T.C. KIKSHAM A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-5 / 3-11 / 54-77
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule H - 5 zo 20/05/2018 T.C. VOORTKAPEL A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 4-2 / 9-4 / 68-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule C - 5 zo 20/05/2018 ROYAL ANTWERP T.C. A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 4-2 / 9-4 / 71-41
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 4 zo 20/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB R. HERAKLES H.C. TENNIS 6-0 / 12-2 / 82-48
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. HEIVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 60-73
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
poule C - 5 za 19/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TURNHOUTSE T.V. 3-3 / 7-8 / 71-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. DUVELS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 68-39
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
20-35
poule D - 5 za 19/05/2018 T.C. EMBLEM KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 6-0 / 12-2 / 83-46
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule C - 5 wo 16/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB PUTSE T.C. 3-0 / 6-2 / 29-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 5 wo 16/05/2018 T.C. TEN HOEVE B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-2 / 2-4 / 28-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 5 wo 16/05/2018 K. BRANDT T.C. A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 18-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 5 wo 16/05/2018 TC DE MEYL A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 37-11
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule B - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 2-10 / 36-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule D - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE ZWALUW A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 2-4 / 4-9 / 55-68
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule G - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. FORT IV A 6-0 / 12-1 / 76-22
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule H - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. RUGGEVELD A 1-5 / 4-10 / 57-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule C - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 3-3 / 6-7 / 57-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 3 zo 13/05/2018 T.C. DE HASSELT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 44-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
20-35
poule C - 4 zo 13/05/2018 T.C. HEIVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 76-22
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 4 za 12/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC DE MEYL 4-2 / 8-4 / 54-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
poule C - 4 za 12/05/2018 T.C. STABROEK KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 72-30
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 4 za 12/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TENNIS TER BREME 4-2 / 9-5 / 77-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
20-35
poule D - 4 za 12/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC80 5-1 / 10-3 / 72-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 4 wo 09/05/2018 TC WINGFIELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 4 wo 09/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. GYM OLYMPIADE B 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 4 wo 09/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. DE POLLEPEL A 2-1 / 5-2 / 37-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 4 wo 09/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. TER LINDEN A 1-2 / 2-5 / 26-38
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule B - 3 zo 06/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 5-11 / 59-85
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule D - 3 zo 06/05/2018 KALMTHOUTSE T.C. A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-3 / 8-6 / 79-50
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule G - 3 zo 06/05/2018 TENNIS 7DE OLYMPIADE B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-5 / 2-10 / 34-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule H - 3 zo 06/05/2018 T.C. KOOIKE A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 6-0 / 12-0 / 74-26
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule C - 3 zo 06/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. 'T SAS B 4-2 / 9-4 / 72-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 2 zo 06/05/2018 AZUA .C.C. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 1-12 / 31-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
20-35
poule C - 3 zo 06/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. FOREST HILLS 3-3 / 7-6 / 61-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. SAVANTI KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-10 / 41-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 5-10 / 69-81
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
20-35
poule D - 3 za 05/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. HEIVELD 2-4 / 4-9 / 59-71
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule C - 3 wo 02/05/2018 TC 'T SPUI VZW KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-2 / 3-4 / 17-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. KIKSHAM 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. BORGERWEERT A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. 'T SAS A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 23-30
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 3 wo 02/05/2018 DE KLINKAERT A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-0
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule B - 2 zo 29/04/2018 KASTELSE TENNISCLUB KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 57-38
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule D - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A TC PEERDSBOS B 1-5 / 3-11 / 46-81
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule G - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE A 6-0 / 12-1 / 75-28
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule H - 2 zo 29/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 2-4 / 4-8 / 36-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule C - 2 zo 29/04/2018 K. BRANDT T.C. C KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 5-1 / 11-4 / 82-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
20-35
poule C - 2 zo 29/04/2018 TC PEERDSBOS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 10-3 / 72-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 5-1 / 10-4 / 67-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
poule C - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. MOLENBOS 4-2 / 8-5 / 65-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 72-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
20-35
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. DE HASSELT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 6-0 / 12-3 / 88-54
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule C - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. 'T SAS 0-3 / 1-6 / 16-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 2 wo 25/04/2018 T.C. KEERPUNT '65 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE T.C. NOVA A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A AZUA .C.C. A 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 2 wo 25/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. HEIVELD A 0-3 / 0-6 / 8-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 2
40-75
poule B - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB K.T.C. SCHOTEN 3-3 / 6-8 / 57-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule D - 1 zo 22/04/2018 TENNIS TER BREME B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 6-0 / 12-0 / 72-11
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
20-35
poule G - 1 zo 22/04/2018 TC OASE B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-3 / 7-7 / 59-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule H - 1 zo 22/04/2018 T.C. 'T SAS A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 72-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule C - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 5-1 / 11-3 / 73-44
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7
20-25
poule (ER) A - 1 zo 22/04/2018 TC WINGFIELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 2-12 / 47-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
20-35
poule C - 1 zo 22/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SPORTIVA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
30-60
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. DE DAGERAAD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-11 / 32-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
80-140
poule C - 1 za 21/04/2018 DE KLINKAERT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 1-12 / 28-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 3
40-75
poule C - 1 za 21/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC80 3-3 / 7-6 / 57-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
20-35
poule D - 1 za 21/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. LINKEROEVER 1-5 / 3-10 / 43-70
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
10-10
poule C - 1 wo 18/04/2018 AZUA .C.C. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 11-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 1 wo 18/04/2018 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule C - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 1 wo 18/04/2018 T.C. SAVANTI B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 3-4 / 36-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. KIKSHAM A 0-3 / 1-6 / 15-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 4 wo 09/05/2018 T.C. TEN HOEVE A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A K. MECHELSE T.H.C. A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 5 wo 16/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 6 wo 23/05/2018 SPORTING HOVE T.C. A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 2 wo 25/04/2018 KEY POINT TENNISCENTRUM A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. GYM OLYMPIADE A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 4 wo 09/05/2018 T.C. TER EIKEN A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB C 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 5 wo 16/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB C TC WINGFIELD A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 1 wo 18/04/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB C T.C. ZEVENBERGEN A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 2 wo 25/04/2018 T.C. HEIVELD A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB C 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 3 wo 02/05/2018 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB C T.C. TER LINDEN A 0-3 / 0-6 / 0-36