Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule A 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule D 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 76-140 Poule D 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3 12-35 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule H 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule E 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule C
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule E 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule H 1
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 A 6-12 Poule D 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 B 6-12 Poule B 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule H - 1 zo 25/08/2019 K. SCHELLE SPORT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-3 / 4-6 / 48-47
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 1 zo 25/08/2019 T.C. VLUG VOORUIT '80 A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-1 / 6-2 / 43-29
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule B - 1 zo 25/08/2019 T.C. WACHTEBEKE B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 2-2 / 4-4 / 34-28
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
1/4 Finale zo 02/06/2019 ESSENSE T.C. INTER KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-1 / 9-3 / 68-41
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. SPORTIVA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 59-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. RUGGEVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 61-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
1/16 Finale do 30/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC OASE 3-3 / 7-8 / 74-75
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. RANST A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-13
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB T & T KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 65-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC OASE 6-0 / 12-0 / 74-37
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. KEERPUNT '65 4-2 / 9-4 / 73-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB PLAY & SPORT 2-4 / 5-9 / 58-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 5-1 / 10-3 / 70-37
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. BRABO KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 10-6 / 76-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 4-9 / 43-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule E - 5 za 25/05/2019 TC PEERDSBOS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 6-6 / 49-55
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. LAAGLAND 3-1 / 7-4 / 59-46
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 T.C. KIKSHAM KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 21-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. RUGGEVELD A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-2 / 45-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. DE POLLEPEL A 2-1 / 4-2 / 26-22
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 4 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SPORTEC GEEL 1-5 / 3-11 / 48-85
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. WESTERLO KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 67-29
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DUVELS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0-6 / 0-12 / 32-73
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 18/05/2019 HERSELTSE TENNISCLUB VZW KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 36-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. DEN OTTER 2-4 / 4-9 / 45-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 TC SPINNIS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 59-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB KONINKLIJKE RUA T.C. 4-2 / 9-5 / 77-59
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-0 / 8-1 / 53-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. KEERPUNT '65 1-2 / 2-4 / 11-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A KSC MACCABI A 2-1 / 4-2 / 33-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 wo 15/05/2019 AZUA .C.C. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 5-4 / 48-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 3 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TENNIS TER BREME 4-2 / 9-6 / 74-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 55-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 11-3 / 85-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB ESSENSE T.C. INTER 4-2 / 8-6 / 63-62
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. OLEN KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 48-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB KON. WITTE DUIVELS T.C. 3-3 / 7-7 / 75-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. DE BERGEN 5-1 / 10-2 / 65-38
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. DE POLLEPEL KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 62-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC OASE 1-3 / 4-6 / 52-53
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. KROMVELD 1-2 / 2-5 / 10-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER RIVIEREN A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 26-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 wo 08/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SORGVLIET 1-2 / 3-4 / 31-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. RANST KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 6-0 / 12-2 / 84-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TENNIS TER BREME 2-4 / 5-8 / 50-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 10-5 / 79-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 8-8 / 82-80
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 04/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. DE KIEVIT 4-2 / 9-5 / 68-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. FOREST HILLS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 62-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. MOLENBOS KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 57-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB SPORTING HOVE T.C. 4-2 / 8-5 / 65-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 TC WINGFIELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-2 / 4-4 / 36-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 PUTSE T.C. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 4-3 / 24-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A AZUA .C.C. A 2-1 / 5-2 / 40-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. HEIVELD A 0-3 / 1-6 / 8-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 37-13
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB OUDE GOD SPORT 0-6 / 1-12 / 25-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 66-42
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE POLLEPEL KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-8 / 44-59
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 47-63
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 27/04/2019 TURNHOUTSE T.V. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 8-7 / 77-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB KTC DEN BREMT 3-3 / 6-6 / 54-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-9 / 48-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. HEIVELD 5-1 / 10-2 / 67-39
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB I.S.C. T.C. 3-1 / 7-2 / 53-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. DE HASSELT 0-3 / 1-6 / 15-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. KIKSHAM B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0-3 / 2-6 / 30-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. RUGGEVELD 3-0 / 6-1 / 42-27
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule C - 1 zo 01/09/2019 T.C. EMBLEM KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule E - 2 zo 01/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TC WINGFIELD
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule H - 2 zo 01/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB TENNIS 7DE OLYMPIADE
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 2 zo 01/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A TC DIEPENBROEK VZW A
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule C - 2 zo 08/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. TOPSPIN
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule E - 3 zo 08/09/2019 T.C. KROMVELD KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule H - 3 zo 08/09/2019 DE KLINKAERT KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 3 zo 08/09/2019 T.C. WACHTEBEKE C KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule B - 3 zo 08/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B TC DIEPENBROEK VZW B
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule C - 3 zo 15/09/2019 T.C. STABROEK KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule E - 4 zo 15/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB K. MECHELSE T.H.C.
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule B - 4 zo 15/09/2019 T.C. DE HASSELT A KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule E - 5 zo 22/09/2019 T.C. PANORAMA KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule H - 5 zo 22/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. BORGERWEERT
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 5 zo 22/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A T.C. BORGERWEERT A
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule B - 5 zo 22/09/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B T.C. BRAKEL B