Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25 Poule B 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 12-20 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule B 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule H 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 26-60 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 2 141-210 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule B 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 2-35 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule C 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 - Poule M 4
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 - Poule B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 - Poule A
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 - Poule C 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule H 3
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 2
141-210
1/4 Finale za 07/09/2019 K.G. WITTE BEER C.T.B. MOHA 5-1 / 10-2 / 70-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
Finale za 22/06/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER 2-4 / 5-8 / 51-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
1/2 Finale za 15/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. AQUILA 4-2 / 8-4 / 62-49
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 8 wo 12/06/2019 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 11-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 5 zo 09/06/2019 K.G. WITTE BEER K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 3-10 / 39-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN 4-2 / 10-4 / 84-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-11 / 44-79
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
1/2 Finale za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KOKSIJDE 1-2 / 3-5 / 30-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
1/4 Finale za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER TC DE MAENE 1-2 / 4-5 / 46-47
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 08/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-1 / 41-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 17-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 7 wo 05/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT 1-2 / 3-5 / 16-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
1/2 Finale wo 05/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 2-6 / 20-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. KOKSIJDE K.G. WITTE BEER 4-2 / 9-5 / 72-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER A K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-4 / 66-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 K.G. WITTE BEER B MARKSE TENNISCLUB VZW A 2-4 / 7-8 / 79-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 6 zo 02/06/2019 T.C. SMASH OEDELEM K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-6 / 65-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 5 za 01/06/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 6-10 / 63-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. BLOEMENHOF K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-6 / 56-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-8 / 42-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 5 za 01/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ALEXANDER 3-3 / 6-6 / 48-53
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. KORTEMARK K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 31-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
1/8 Finale za 01/06/2019 K.G. WITTE BEER TC RUMBEKE 3-0 / 6-1 / 40-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 7 za 01/06/2019 T.C. ST-MICHIELS K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 12-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. OLYMPOS 2-1 / 4-2 / 28-23
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 do 30/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ECLIPS 1-5 / 2-10 / 27-64
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 do 30/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 30-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. MIDDELKERKE K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 12-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 6 wo 29/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 14-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule B - 5 wo 29/05/2019 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 20-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 5 zo 26/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ZEDELGEM 3-3 / 6-6 / 55-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. ZEDELGEM A K.G. WITTE BEER A 2-4 / 5-8 / 45-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC VELDEGEM A K.G. WITTE BEER B 2-4 / 6-8 / 62-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 5 zo 26/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ORSCAMP 5-1 / 11-2 / 71-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. OSWHERLU 2-4 / 4-9 / 60-70
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 5 zo 26/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. EEKLO 1-2 / 2-4 / 12-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. GAVERKASTEEL K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-2 / 87-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. BRUGHIA B 1-5 / 3-10 / 33-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A K.G. WITTE BEER B 4-2 / 8-4 / 60-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT K.G. WITTE BEER 2-4 / 5-8 / 49-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER 1-5 / 3-10 / 45-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-0 / 72-13
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-6 / 63-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 4 za 25/05/2019 T.C.DHOEVE K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-2 / 66-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 1-2 / 4-4 / 40-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. TOBIAS K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 38-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.K. IN 'T VRIJE 1-2 / 3-4 / 32-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 39-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA 2-1 / 5-2 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE MOTE K.G. WITTE BEER 1-2 / 4-5 / 20-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-1 / 26-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule B - 4 wo 22/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 8-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 3 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 58-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. OLYMPOS K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-8 / 78-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. VIJVERHOF A 6-0 / 12-0 / 73-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER B T.C. TER STRAETEN B 6-0 / 12-2 / 83-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 4 zo 19/05/2019 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-4 / 76-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 4 zo 19/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 48-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 KTC ISSERA A K.G. WITTE BEER A 5-1 / 11-3 / 80-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A K.G. WITTE BEER B 3-3 / 7-6 / 61-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 4 za 18/05/2019 TC RUMBEKE K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-4 / 56-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 3 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 11-4 / 85-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 54-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-8 / 49-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 3 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE MOTE 2-4 / 4-9 / 34-72
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. ZEDELGEM K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 34-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 34-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE POLDERBLOMME 2-1 / 4-2 / 27-28
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. WAREGEM GAVER 1-2 / 3-4 / 32-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-2 / 35-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 34-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 18/05/2019 TC RUMBEKE K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 35-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 do 16/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. SMASH OEDELEM 1-5 / 4-11 / 70-85
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. KORTEMARK K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 15-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-1 / 27-5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-2 / 65-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 3 zo 12/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 TC HERNIEUWENBURG A K.G. WITTE BEER A 1-5 / 4-10 / 53-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. KOKSIJDE A K.G. WITTE BEER B 3-3 / 8-8 / 64-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 3 zo 12/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 0-6 / 0-12 / 32-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 KTC ISIS K.G. WITTE BEER 4-2 / 10-4 / 81-54
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 9-5 / 70-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF B K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 76-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A K.G. WITTE BEER B 4-2 / 9-6 / 82-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 5-10 / 68-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 2 za 11/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM K.G. WITTE BEER 4-2 / 10-4 / 76-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. VICHTE K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 47-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB AVELGEM K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-8 / 62-77
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-4 / 36-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 27-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 28-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-2 / 44-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ST-MICHIELS 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 36-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 38-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 do 09/05/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-4 / 55-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BLANKENBERGE 2-1 / 4-2 / 20-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER 0-3 / 1-6 / 9-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. PARC ASTRID K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-2 / 29-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. YPER K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-5 / 67-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BOSTERHOUT K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-7 / 60-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. DE MOTE A 4-2 / 8-6 / 70-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 K.G. WITTE BEER B KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-2 / 9-5 / 72-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 11-2 / 75-29
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 2 zo 05/05/2019 K.G. WITTE BEER TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 0-6 / 4-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 2 za 04/05/2019 TC RUMBEKE K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-6 / 64-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. ALEXANDER A 2-4 / 4-10 / 43-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER B TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 1-12 / 36-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. SERVIO K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-6 / 67-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-7 / 53-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 1 za 04/05/2019 TC RUMBEKE K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-0 / 73-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-5 / 37-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 37-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.C. AZALEA 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-2 / 29-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 37-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 do 02/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-11 / 49-79
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 11-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 2 wo 01/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 12-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 18-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 0-3 / 1-6 / 8-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 0-6 / 6-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 1 zo 28/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-10 / 51-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. TER STRAETEN A K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 71-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. TIP-TOP A K.G. WITTE BEER B 0-6 / 1-12 / 25-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 1 zo 28/04/2019 T.C. ZEDELGEM K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 48-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER 1-5 / 2-10 / 43-70
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. RACSO K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-6
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 28/04/2019 KON. DEINZE T.C. K.G. WITTE BEER 5-1 / 5-1 / 52-34
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule H - 5 zo 28/04/2019 PADEL ON THE BEACH VZW K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 48-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KOKSIJDE 3-3 / 6-6 / 42-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK A K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 74-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER B T.C. ICHTEGEM A 5-1 / 10-3 / 66-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. BLOEMENDALE K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-7 / 65-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. SERVIO K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-8 / 79-81
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LOGAN K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT 0-3 / 2-6 / 34-47
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 26-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 wo 24/04/2019 T.C. YPER K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 19-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 K.G. WITTE BEER T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 24-0
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 31/03/2019 K.G. WITTE BEER T.C. MERELBEKE
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule H - 4 zo 31/03/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 4 za 30/03/2019 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 47-35
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 K.G. WITTE BEER PADEL 4U2 GENT 1-5 / 1-5 / 32-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 3 za 23/03/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA 6-0 / 6-0 / 54-3
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 47-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule H - 2 zo 17/03/2019 T.C. 'T LOBBEKE K.G. WITTE BEER 1-5 / 1-5 / 29-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 2 za 16/03/2019 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 46-43
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 K.G. WITTE BEER PADELCLUB BRUGGE 6-0 / 6-0 / 54-25
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule H - 1 zo 24/02/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 1-5 / 31-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 1 za 23/02/2019 K.G. WITTE BEER K.T.C. AZALEA 2-4 / 2-4 / 36-47
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 2
141-210
1/2 Finale za 14/09/2019 T.C. BEAUVECHAIN K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 1 za 21/09/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule A - 1 zo 22/09/2019 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 1 zo 22/09/2019 PADEL ON THE BEACH VZW K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 2 za 05/10/2019 K.G. WITTE BEER PADELCLUB BRUGGE
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule A - 2 zo 06/10/2019 K.G. WITTE BEER GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 3 za 12/10/2019 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule A - 3 zo 13/10/2019 T.C. KOKSIJDE K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 3 zo 13/10/2019 K.G. WITTE BEER T.C. 'T LOBBEKE
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 4 za 19/10/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule A - 4 zo 20/10/2019 OSTEND TENNIS CLUB K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 4 zo 20/10/2019 OSTEND TENNIS CLUB K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 5 za 26/10/2019 PADEL CLUB ROESELARE K.G. WITTE BEER
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule A - 5 zo 27/10/2019 K.G. WITTE BEER K.T.C. AZALEA
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 5 zo 27/10/2019 K.G. WITTE BEER T.C. EEKLO
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule A - 7 zo 09/06/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 do 23/05/2019 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 K.T.G. HOUTLAND K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 9 wo 19/06/2019 T.C. OLYMPOS K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 0-24