Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 12-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 2-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250 - Poule M 3
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500 - Poule C
Padel Voorjaar PADEL DAMES 250 - Poule H 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar PADEL DAMES 250
-
poule H - 1 zo 24/02/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 1-5 / 31-52
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule M - 1 za 23/02/2019 K.G. WITTE BEER K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 K.G. WITTE BEER PADELCLUB BRUGGE
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule M - 2 za 16/03/2019 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL4U2 K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar PADEL DAMES 250
-
poule H - 2 zo 17/03/2019 T.C. 'T LOBBEKE K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule M - 3 za 23/03/2019 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 K.G. WITTE BEER PADEL4U2
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule M - 4 za 30/03/2019 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 31/03/2019 K.G. WITTE BEER T.C. MERELBEKE
Padel Voorjaar PADEL DAMES 250
-
poule H - 4 zo 31/03/2019 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB
Padel Voorjaar PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 28/04/2019 KON. DEINZE T.C. K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar PADEL DAMES 250
-
poule H - 5 zo 28/04/2019 PADEL ON THE BEACH VZW K.G. WITTE BEER