Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2 2-35
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2 2-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 - Poule E 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 A - Poule D 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 B - Poule F 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule B 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 - Poule B 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 4-2 / 48-46
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 2 za 07/03/2020 K.G. WITTE BEER GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 4-2 / 48-35
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 2 za 07/03/2020 K.G. WITTE BEER A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 6-0 / 6-0 / 54-28
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 2 za 07/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM C K.G. WITTE BEER B 0-6 / 0-6 / 25-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.G. WITTE BEER 3-3 / 3-3 / 47-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.G. WITTE BEER 2-4 / 2-4 / 34-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 1 za 15/02/2020 PADELCLUB BRUGGE K.G. WITTE BEER 3-3 / 3-3 / 43-41
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 1 za 15/02/2020 T.C. BRUGHIA B K.G. WITTE BEER A 1-5 / 1-5 / 29-49
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 1 za 15/02/2020 K.G. WITTE BEER B T.C. BRUGHIA A 3-3 / 3-3 / 42-44
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 3 za 14/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 3 za 14/03/2020 PADELCLUB BRUGGE C K.G. WITTE BEER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 3 za 14/03/2020 K.G. WITTE BEER B K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 4 za 21/03/2020 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 4 za 21/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB C K.G. WITTE BEER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 4 za 21/03/2020 K.G. WITTE BEER B PADELCLUB BRUGGE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 K.G. WITTE BEER PADELCLUB BRUGGE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 5 za 28/03/2020 K.G. WITTE BEER TENNISVERENIGING LOPPEM
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 5 za 28/03/2020 K.G. WITTE BEER A K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 5 za 28/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB E K.G. WITTE BEER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 K.G. WITTE BEER OSTEND TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 04/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. ORSCAMP
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 1 zo 05/07/2020 K.G. WITTE BEER TENNISVERENIGING LOPPEM
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. RACSO
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. ORSCAMP K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 11/07/2020 TC L'ARMORIAL - DE PANNE K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. RACSO K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 2 zo 12/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE MOTE K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 T.C. PARC ASTRID K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 18/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. TER STRAETEN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule A - 3 zo 19/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 zo 19/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. ST-MICHIELS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 4 za 25/07/2020 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 25/07/2020 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 4 zo 26/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 T.C. SMASH OEDELEM K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 zo 26/07/2020 VICOGNE TENNIS CLUB K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 5 za 01/08/2020 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 01/08/2020 K.G. WITTE BEER TENNISVERENIGING LOPPEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 5 zo 02/08/2020 T.C. BRUGHIA K.G. WITTE BEER
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 4 zo 02/08/2020 T.C. RACSO K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 K.G. WITTE BEER VICOGNE TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 zo 02/08/2020 K.G. WITTE BEER T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 6 za 08/08/2020 K.G. WITTE BEER T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 za 08/08/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.G. WITTE BEER
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 5 zo 09/08/2020 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 7 za 15/08/2020 K.G. WITTE BEER T.C. ST-MICHIELS