Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2 201-270 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule A 6
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25 Poule E 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 A 12-35 Poule B 1
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 B 12-35 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35 Poule C 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2 361-440 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3 281-360 Poule A 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8 18-40 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule I 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 C 12-25 Poule G 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 D 12-25 Poule B 2
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1 211-285 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4 2-6 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3 6-30 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule G 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule G 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule F 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 5 za 25/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN TC WINGFIELD 1-0 / 2-0 / 12-5
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 24/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE HASSELT 2-2 / 5-6 / 55-59
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 TC WINGFIELD B TC OASE A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 AZUA .C.C. TC WINGFIELD 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 4 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C. 1-2 / 2-4 / 13-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD AZUA .C.C. 2-1 / 5-3 / 38-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD PUTSE T.C. 0-3 / 2-6 / 13-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. BORNEM TC WINGFIELD 1-2 / 2-4 / 25-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 5 wo 22/05/2019 KEY POINT TENNISCENTRUM TC WINGFIELD 2-1 / 4-3 / 33-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 5 wo 22/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. A TC WINGFIELD B 3-0 / 6-0 / 36-15
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 3 ma 20/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. TC WINGFIELD 1-3 / 3-6 / 38-47
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. DE LUSTHOVEN A 4-2 / 8-6 / 73-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE RAKKET A 2-4 / 6-10 / 62-86
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD ROMMERSHEIDE SPORT 2-4 / 6-9 / 60-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 1 zo 19/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD 7-2 / 15-6 / 115-94
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD T.C. LAAGLAND 3-6 / 7-12 / 89-107
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 AZUA .C.C. TC WINGFIELD 5-4 / 12-9 / 100-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB T & T TC WINGFIELD 7-2 / 14-5 / 96-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. LINKEROEVER TC WINGFIELD 4-2 / 9-6 / 78-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. BORGERWEERT A TC WINGFIELD B 4-2 / 8-4 / 61-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD D R. HERAKLES H.C. TENNIS A 5-1 / 10-3 / 66-38
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KROMVELD 4-2 / 8-5 / 59-48
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DUVELS 2-4 / 5-9 / 60-74
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TC WINGFIELD 4-2 / 8-5 / 67-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 4 za 18/05/2019 TC OASE TC WINGFIELD 6-0 / 12-1 / 76-31
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD 3-3 / 6-8 / 68-73
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 4 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 14-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 17/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD 0-4 / 1-8 / 30-55
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 4 vr 17/05/2019 I.S.C. T.C. A TC WINGFIELD A 0-4 / 0-8 / 20-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. LAAGLAND A TC WINGFIELD B 2-2 / 4-4 / 33-34
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD T.C. SAVANTI 2-1 / 4-2 / 19-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 38-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. KROMVELD TC WINGFIELD 2-1 / 5-2 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 wo 15/05/2019 HEISTSE T.C. TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 37-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C. 2-1 / 4-2 / 31-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD T.C. BORNEM 0-3 / 0-6 / 16-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE HASSELT A TC WINGFIELD A 2-1 / 5-2 / 41-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE POLLEPEL A 0-3 / 0-6 / 2-36
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 2 ma 13/05/2019 TC WINGFIELD T.C. RANST 1-3 / 3-7 / 43-56
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD HEISTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 31-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DUVELS TC WINGFIELD 7-2 / 14-5 / 104-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD ROYAL ANTWERP T.C. 4-5 / 11-11 / 105-99
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 4-5 / 9-10 / 84-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE BERGEN 1-5 / 2-10 / 22-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 3 zo 12/05/2019 K. BRANDT T.C. A TC WINGFIELD A 5-1 / 10-3 / 75-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. KOOIKE A TC WINGFIELD B 6-0 / 12-1 / 79-42
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 PLAY & SPORT A TC WINGFIELD C 3-3 / 7-7 / 67-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD D T.C. DE RAKKET A 1-5 / 3-10 / 33-65
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 11/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD 5-1 / 10-2 / 72-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. LAAGLAND TC WINGFIELD 4-2 / 9-4 / 65-39
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 3 za 11/05/2019 TC WINGFIELD T.C. HEIVELD 5-1 / 11-2 / 75-32
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM 0-6 / 1-12 / 24-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. TEN HOEVE TC WINGFIELD 2-4 / 6-10 / 76-83
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD 1-2 / 3-4 / 27-34
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 10/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM 1-3 / 2-6 / 38-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 3 vr 10/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. RANST A 2-2 / 4-4 / 41-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 I.S.C. T.C. B TC WINGFIELD B 1-3 / 2-6 / 31-44
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD PUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 TC DE VELDEN OEVEL TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. HEIVELD TC WINGFIELD 1-2 / 2-4 / 23-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KROMVELD 1-2 / 2-4 / 23-30
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 PUTSE T.C. TC WINGFIELD 3-0 / 6-1 / 43-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD 2-1 / 5-3 / 36-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. TER LINDEN A 2-1 / 4-2 / 27-24
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 1 ma 06/05/2019 SPORTING HOVE T.C. TC WINGFIELD 1-3 / 3-6 / 37-52
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T SAS A TC WINGFIELD A 2-4 / 7-8 / 70-77
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER RIVIEREN A TC WINGFIELD B 5-1 / 10-2 / 63-39
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. TC WINGFIELD 6-0 / 12-0 / 72-17
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM 3-6 / 8-13 / 93-106
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. KONINGSHOF TC WINGFIELD 4-5 / 8-11 / 72-81
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOLENBOS TC WINGFIELD 7-2 / 15-5 / 107-88
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE VRIJHEID TC WINGFIELD 4-2 / 9-5 / 71-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. DE HASSELT B 5-1 / 11-4 / 80-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD B KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-6 / 2-12 / 50-83
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD C DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 3-3 / 7-8 / 71-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE MEREL A TC WINGFIELD D 0-6 / 1-12 / 37-80
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD TC DE MEYL 2-4 / 5-10 / 48-87
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD 4-2 / 8-5 / 61-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 DE KLINKAERT TC WINGFIELD 3-3 / 8-6 / 60-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE LUSTHOVEN 1-5 / 2-10 / 43-69
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C. 0-3 / 0-6 / 11-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 03/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD 2-2 / 5-5 / 49-50
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE RAKKET A TC WINGFIELD A 2-2 / 4-5 / 41-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 TC WINGFIELD B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 2-2 / 4-4 / 36-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 1-6 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE HASSELT 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. SAVANTI TC WINGFIELD 1-2 / 2-5 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. MOLENBOS 2-1 / 4-2 / 33-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC WINGFIELD 0-3 / 1-6 / 25-42
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD DE KLINKAERT 3-0 / 6-0 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. HEIVELD A TC WINGFIELD A 1-2 / 3-4 / 33-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. KIKSHAM A TC WINGFIELD B 2-1 / 4-3 / 34-29
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD A PUTSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 62-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD B T.C. BLAUWE REGEN A 3-3 / 6-6 / 46-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD T.C. TER LINDEN 4-2 / 10-6 / 89-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VOORTKAPEL TC WINGFIELD 6-3 / 12-8 / 107-85
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB T & T TC WINGFIELD 4-5 / 9-13 / 82-119
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM 4-5 / 8-13 / 75-99
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD R. HERAKLES H.C. TENNIS 3-3 / 6-7 / 52-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 1 zo 28/04/2019 DE KLINKAERT B TC WINGFIELD A 5-1 / 10-3 / 65-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE B TC WINGFIELD B 2-4 / 4-10 / 54-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 DE KLINKAERT C TC WINGFIELD C 5-1 / 10-2 / 62-38
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD D T.C. FOREST HILLS A 5-1 / 10-3 / 75-40
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 27/04/2019 TC 'T SPUI VZW TC WINGFIELD 4-2 / 9-6 / 71-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 1 za 27/04/2019 TC WINGFIELD T.C. BORGERWEERT 3-3 / 7-7 / 58-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 TC WINGFIELD T.C. MOLENBOS 3-3 / 8-6 / 73-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. TC WINGFIELD 4-2 / 10-5 / 76-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 26/04/2019 HERENTALSE TC WINGFIELD 2-2 / 4-5 / 39-42
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 1 vr 26/04/2019 TC WINGFIELD A T.C. SPORTIVA A 2-2 / 5-4 / 44-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 TURNHOUTSE T.V. A TC WINGFIELD B 1-3 / 3-6 / 42-48
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. KROMVELD TC WINGFIELD 2-1 / 4-2 / 35-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD 2-1 / 4-2 / 19-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TC WINGFIELD 1-2 / 3-4 / 32-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD 0-3 / 1-6 / 30-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD T.C. DE LUSTHOVEN 2-1 / 5-3 / 41-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD A T.C. SAVANTI A 0-3 / 2-6 / 31-45
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE HASSELT B 0-3 / 0-6 / 13-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. HEIVELD TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 5 za 25/05/2019 TC WINGFIELD T.C. WESTERLO
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 5 za 25/05/2019 K. BRANDT T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE POLLEPEL A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 OLYMPIA T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 2 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD KONINKLIJKE RUA T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SAVANTI TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD T.C. ZEVENBERGEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. KIKSHAM A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DUVELS B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD C K. BRANDT T.C. B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 DE KLINKAERT D TC WINGFIELD D
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 4 ma 27/05/2019 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 5 wo 29/05/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 01/06/2019 T.C. 'T SAS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 6 za 01/06/2019 S.V. AARTSELAAR T. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 3 zo 02/06/2019 T.C. FOREST HILLS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 6 zo 02/06/2019 TC WINGFIELD KONINKL. CLUB DE ANJELIER
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 5 ma 03/06/2019 T.C. RANST TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
1/4 Finale vr 07/06/2019 T.C. DE RAKKET B TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 08/06/2019 TC WINGFIELD TENNIS 7DE OLYMPIADE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 7 za 08/06/2019 TC WINGFIELD T.C. AVIA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 4 zo 09/06/2019 TC WINGFIELD T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 7 zo 09/06/2019 TC WINGFIELD TENNIS TER BREME
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 7 zo 09/06/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 6 ma 10/06/2019 TC WINGFIELD KON. WITTE DUIVELS T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 T.C. DE DAGERAAD TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 5 zo 16/06/2019 TC WINGFIELD T.C. DE RAKKET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 7 za 22/06/2019 TC WINGFIELD T.C. ZEVENBERGEN