Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25 Poule E
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 A 12-35 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 B 12-35 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35 Poule C
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2 361-440 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3 281-360 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8 18-40 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule I
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 C 12-25 Poule G
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 D 12-25 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1 211-285 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40 Poule C
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3 6-30 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule I
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule E 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule G
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule G
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule F

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. KROMVELD TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD T.C. DE LUSTHOVEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD A T.C. SAVANTI A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 wo 24/04/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE HASSELT B
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 26/04/2019 HERENTALSE TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 1 vr 26/04/2019 TC WINGFIELD A T.C. SPORTIVA A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 TURNHOUTSE T.V. A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 27/04/2019 TC 'T SPUI VZW TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 1 za 27/04/2019 TC WINGFIELD T.C. BORGERWEERT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 TC WINGFIELD T.C. MOLENBOS
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD A PUTSE T.C. A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD B T.C. BLAUWE REGEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VOORTKAPEL TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB T & T TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD R. HERAKLES H.C. TENNIS
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 1 zo 28/04/2019 DE KLINKAERT B TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE B TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 DE KLINKAERT C TC WINGFIELD C
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD D T.C. FOREST HILLS A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. SAVANTI TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD T.C. MOLENBOS
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 2 wo 01/05/2019 TC WINGFIELD DE KLINKAERT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. HEIVELD A TC WINGFIELD A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. KIKSHAM A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 03/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE RAKKET A TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 TC WINGFIELD B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD TC DE MEYL
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 DE KLINKAERT TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE LUSTHOVEN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 2 za 04/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T SAS A TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER RIVIEREN A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. KONINGSHOF TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOLENBOS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE VRIJHEID TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. DE HASSELT B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD B KON. WITTE DUIVELS T.C. A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 TC WINGFIELD C DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE MEREL A TC WINGFIELD D
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 1 ma 06/05/2019 SPORTING HOVE T.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD PUTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 TC DE VELDEN OEVEL TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. HEIVELD TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KROMVELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 PUTSE T.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. TER LINDEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 10/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 3 vr 10/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. RANST A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 I.S.C. T.C. B TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 11/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. LAAGLAND TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 3 za 11/05/2019 TC WINGFIELD T.C. HEIVELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KIKSHAM
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. TEN HOEVE TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD HEISTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DUVELS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD ROYAL ANTWERP T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD KON. PARK T.C. BRASSCHAAT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE BERGEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 3 zo 12/05/2019 K. BRANDT T.C. A TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. KOOIKE A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 PLAY & SPORT A TC WINGFIELD C
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC WINGFIELD D T.C. DE RAKKET A
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 2 ma 13/05/2019 TC WINGFIELD T.C. RANST
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD T.C. SAVANTI
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. KROMVELD TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 wo 15/05/2019 HEISTSE T.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. STABROEK TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD T.C. BORNEM
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE HASSELT A TC WINGFIELD A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 wo 15/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE POLLEPEL A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 17/05/2019 T.C. SPORTIVA TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 4 vr 17/05/2019 I.S.C. T.C. A TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. LAAGLAND A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KROMVELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DUVELS
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 4 za 18/05/2019 TC OASE TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 4 za 18/05/2019 TC WINGFIELD T.C. KEERPUNT '65
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. DE LUSTHOVEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DE RAKKET A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD ROMMERSHEIDE SPORT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 1 zo 19/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD T.C. LAAGLAND
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 AZUA .C.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB T & T TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. LINKEROEVER TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. BORGERWEERT A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC WINGFIELD D R. HERAKLES H.C. TENNIS A
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 3 ma 20/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 AZUA .C.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 4 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD AZUA .C.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD PUTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD KEY POINT TENNISCENTRUM
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. BORNEM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 wo 22/05/2019 TC WINGFIELD T.C. GYM OLYMPIADE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule G - 5 wo 22/05/2019 KEY POINT TENNISCENTRUM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 5 wo 22/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 24/05/2019 TC WINGFIELD T.C. DE HASSELT
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 TC WINGFIELD B TC OASE A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. HEIVELD TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule E - 5 za 25/05/2019 TC WINGFIELD T.C. WESTERLO
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 5 za 25/05/2019 K. BRANDT T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule E - 5 za 25/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B TC WINGFIELD A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE POLLEPEL A TC WINGFIELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 OLYMPIA T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 2 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD KONINKLIJKE RUA T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SAVANTI TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD K. MECHELSE T.H.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD T.C. ZEVENBERGEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule I - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. KIKSHAM A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD B T.C. DUVELS B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 TC WINGFIELD C K. BRANDT T.C. B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 DE KLINKAERT D TC WINGFIELD D
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 4 ma 27/05/2019 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 5 wo 29/05/2019 T.C. KIKSHAM TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 01/06/2019 T.C. 'T SAS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 6 za 01/06/2019 S.V. AARTSELAAR T. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 3 zo 02/06/2019 T.C. FOREST HILLS TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 6 zo 02/06/2019 TC WINGFIELD KONINKL. CLUB DE ANJELIER
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 5 ma 03/06/2019 T.C. RANST TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 08/06/2019 TC WINGFIELD TENNIS 7DE OLYMPIADE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 1
211-285
poule (ER) A - 7 za 08/06/2019 TC WINGFIELD T.C. AVIA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 4 zo 09/06/2019 TC WINGFIELD T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule A - 7 zo 09/06/2019 TC WINGFIELD TENNIS TER BREME
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 7 zo 09/06/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule (ER) A - 6 ma 10/06/2019 TC WINGFIELD KON. WITTE DUIVELS T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 T.C. DE DAGERAAD TC WINGFIELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 2
361-440
poule (ER) A - 5 zo 16/06/2019 TC WINGFIELD T.C. DE RAKKET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 7 za 22/06/2019 TC WINGFIELD T.C. ZEVENBERGEN