Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5 61-95
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 141-240
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2 76-140
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 A 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 B 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 C 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 D 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 E 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 12-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 A 76-170
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 B 76-170
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1 71-140
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2 201-270
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 A 61-95
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 B 61-95
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5 A 61-120
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5 B 61-120
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 26-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 A 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 B 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 C 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 D 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 A 12-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 B 12-35
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 2 145-460
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 12-40
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 12-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule E 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 2-20 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule E 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 6-10 Poule C 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. DE NETHE T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. LUMMEN A T.C. TENKIE HASSELT A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. HAMONT A 2-1 / 4-2 / 20-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 za 04/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-2 / 21-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 2 za 11/07/2020 T.C. BOLDERBERG A T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. BASVELD C T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 2 za 11/07/2020 T.C. WIMBLEDON A T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. WINTERSLAG
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. LUMMEN A T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 za 11/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. WIMBLEDON A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 2 za 11/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT K. TONGERSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. LAAKDAL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BASVELD D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 za 18/07/2020 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BEUKENHOF A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT C T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 3 za 18/07/2020 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENKIE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 za 18/07/2020 K.T.C. DIEST T.C. TENKIE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. ZELEM A T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT A K.T.C. MEULENBERG A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. LAAKDAL T.C. TENKIE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. BASVELD A T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. WINTERSLAG A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 4 za 25/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. BASVELD
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT A K.T.C. MEULENBERG B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT B K.T.C. MEULENBERG C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. AS C T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 5 za 01/08/2020 RUNKSTER T.C. A T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule H - 5 za 01/08/2020 T.C. WIMBLEDON T.C. TENKIE HASSELT