Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5 61-95 Poule C 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 26-60 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 12-20 Poule A 4
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1 145-460 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule M 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule N 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35 Poule L 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1 71-140 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1 110-460 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40 Poule B 4
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3 525-690 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6 91-140 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7 41-90 Poule A 7
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule O 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 76-140 Poule C 6
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3 A 225-460 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3 B 225-460 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 36-75 Poule F 6
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1 145-460 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2 41-70 Poule A 7
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 3 12-40 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 1 81-120 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2 26-50 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 2 26-50 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule M 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule N 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 C 2-6 Poule L 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 D 2-6 Poule K 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 2-20 Poule F 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule F 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 A 2-20 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 B 2-20 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 C 2-6 Poule K 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 D 2-6 Poule L 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 E 2-6 Poule H 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 2-20 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 A 6-30 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 B 6-30 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 C 6-30 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 6-10 Poule E 4
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 - Poule V
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 A - Poule J 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 A - Poule Z 2
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 B - Poule I 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 B - Poule X
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 C - Poule Y
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 D - Poule W
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 A - Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 A - Poule M
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 B - Poule O
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 B - Poule L 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 C - Poule L 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 C - Poule N
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 D - Poule M
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750 - Poule E
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750 - Poule C Finale Finale
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule J
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 500 - Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
1/2 Finale za 14/09/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5-1 / 10-2 / 67-15
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
1/4 Finale za 07/09/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A R.C.N.S.M. WEPION A 3-3 / 7-6 / 57-55
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 60 2
26-50
1/2 Finale do 05/09/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. ZEVENBERGEN 0-4 / 1-8 / 26-55
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1
145-460
poule (ER) A - 5 zo 30/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT VAUTOUR T.C. 3-3 / 6-6 / 62-45
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule A - 5 za 29/06/2019 TC80 A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-5 / 3-10 / 45-68
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 5 za 29/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. LOVANIUM A 4-2 / 8-6 / 76-60
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1
145-460
poule (ER) A - 4 zo 23/06/2019 T.C. GYM OLYMPIADE KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-2 / 70-31
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule A - 4 za 22/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A SPORTING HOVE T.C. B 6-0 / 12-1 / 78-32
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 4 za 22/06/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 12-0 / 72-26
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 6 do 20/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. AS 1-3 / 3-6 / 37-52
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 7 do 20/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. LUMMEN 4-0 / 8-1 / 56-31
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 7 di 18/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. HEUSDEN 2-4 / 5-8 / 58-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 3
12-40
poule (ER) A - 2 di 18/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. AS 0-6 / 1-12 / 29-78
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1
145-460
poule (ER) A - 3 zo 16/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNIS DE LA CURE 1-5 / 2-10 / 25-65
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule A - 3 za 15/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. VISE A 4-2 / 8-5 / 59-49
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 3 za 15/06/2019 HERENTALSE A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5-1 / 10-3 / 71-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
71-140
1/2 Finale vr 14/06/2019 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-0 / 8-2 / 55-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/4 Finale vr 14/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNIS CLUB DILSEN 3-3 / 6-7 / 58-68
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 5 do 13/06/2019 K.T.C. DIEST KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-0 / 8-2 / 60-41
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 6 do 13/06/2019 T.C. ZELEM KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-2 / 4-6 / 43-52
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 6 di 11/06/2019 TENNIS CLUB DILSEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-3 / 74-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 3
12-40
poule (ER) A - 1 di 11/06/2019 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-2 / 74-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
91-140
1/4 Finale zo 09/06/2019 NEERPELTSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-3 / 12-9 / 101-98
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DE NETHE KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-5 / 8-11 / 77-87
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. DE NETHE KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 7-7 / 71-66
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule A - 2 za 08/06/2019 T.C. RACSO A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-4 / 5-8 / 57-65
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 2 za 08/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. DAVIS A 4-2 / 9-6 / 70-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale vr 07/06/2019 T.C. MOL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 6-10 / 76-86
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
1/4 Finale do 06/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNIS PAAL 1-3 / 3-6 / 36-39
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 5 do 06/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE NETHE 4-0 / 8-0 / 50-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 5 di 04/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 6-7 / 62-64
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1
145-460
poule (ER) A - 1 zo 02/06/2019 R. LEOPOLD CLUB KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 3-11 / 42-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 6 zo 02/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC MAASEIK 2-7 / 4-15 / 49-105
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/8 Finale zo 02/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. 'T ELLEBOOGSKE 5-1 / 11-2 / 68-41
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/8 Finale zo 02/06/2019 K.T.C. DIEST KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-0 / 4-0 / 16-6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule C - 5 za 01/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. LUMMEN 1-5 / 4-10 / 42-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
1/8 Finale za 01/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT LOMMELSE T.C. 1-5 / 2-10 / 37-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule C - 5 za 01/06/2019 K.T.C. DIEST KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-0 / 12-0 / 72-36
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule A - 1 za 01/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. AVIA A 4-2 / 9-5 / 70-61
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 9-5 / 73-47
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
1/4 Finale za 01/06/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A TC MAASEIK B 1-2 / 3-4 / 35-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DE NETHE A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 2-1 / 5-4 / 44-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
71-140
poule A - 5 vr 31/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 8-7 / 76-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-3 / 71-47
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 3 do 30/05/2019 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-1 / 6-2 / 39-24
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 4 do 30/05/2019 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-4 / 0-8 / 28-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 4 di 28/05/2019 T.C. DE ALK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-0 / 12-2 / 82-48
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1
110-460
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 CLUB JUSTINE HENIN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 5-11 / 68-90
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule A - 5 zo 26/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT R. OREE T.H.B. 6-3 / 14-6 / 109-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
91-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT NEERPELTSE T.C. 5-4 / 10-9 / 84-91
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC MAASEIK 2-4 / 4-8 / 39-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. HELZOLD KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 7-7 / 64-69
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1
145-460
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 5-1 / 10-3 / 70-51
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule D - 5 zo 26/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. LOVANIUM 1-2 / 2-5 / 14-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
Finale zo 26/05/2019 PADEL WAASLAND KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-2 / 78-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 5 za 25/05/2019 K.T.C. DIEST KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 5-10 / 60-84
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule C - 4 za 25/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-4 / 70-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 5 za 25/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT K.T.C. DIEST 3-3 / 7-6 / 63-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule C - 4 za 25/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. NETEVALLEI 3-3 / 6-7 / 50-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule F - 5 za 25/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE NETHE 2-4 / 6-9 / 67-68
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. AS A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-2 / 18-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. BASVELD C 1-2 / 3-4 / 17-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. LUMMEN A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 2-1 / 4-3 / 17-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. LAAKDAL B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
1/8 Finale za 25/05/2019 TC MAASEIK A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-1 / 4-2 / 26-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 5 vr 24/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 1-5 / 3-11 / 52-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 5 vr 24/05/2019 RUNKSTER T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 5 do 23/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 2-2 / 5-5 / 51-49
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 3 do 23/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BASVELD 4-0 / 8-0 / 49-21
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 3 di 21/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. AS 2-4 / 5-9 / 61-70
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1
110-460
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. MERELBEKE 6-0 / 12-1 / 77-32
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule A - 4 zo 19/05/2019 R.A.E.C.T. MONS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 7-2 / 14-6 / 114-83
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 4 zo 19/05/2019 NEERPELTSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 8-1 / 16-2 / 102-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAKDAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 8-4 / 58-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule F - 4 zo 19/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-2 / 78-34
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1
145-460
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 R. LEOPOLD CLUB KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-6 / 72-64
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-3 / 0-6 / 8-24
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
1/8 Finale zo 19/05/2019 PADELCLUB TER EIKEN C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 4-2 / 46-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 4 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 7-9 / 78-82
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule C - 3 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. KOERSEL 3-3 / 6-7 / 50-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC MAASEIK 3-3 / 7-6 / 67-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. HEUSDEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 70-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule C - 3 za 18/05/2019 T.C. KOERSEL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-0 / 12-0 / 72-23
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule F - 4 za 18/05/2019 K. TONGERSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-4 / 65-46
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BASVELD 3-0 / 6-1 / 25-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNIS PAAL 2-1 / 4-2 / 26-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 5 za 18/05/2019 LOMMELSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-2 / 33-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule D - 5 za 18/05/2019 RUNKSTER T.C. A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 2-1 / 4-2 / 18-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN G 3-0 / 6-1 / 27-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. BASVELD A 1-2 / 2-4 / 15-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-1 / 4-3 / 29-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule D - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNIS PAAL A 2-1 / 4-2 / 28-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. LAAKDAL B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-1 / 4-2 / 30-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 5 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 36-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 5 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A 1-5 / 3-10 / 37-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 5 vr 17/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 6-0 / 12-0 / 72-6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
71-140
poule A - 3 vr 17/05/2019 KTC BERINGEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-2 / 69-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 4 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 9-5 / 78-60
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1
110-460
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KON. DEINZE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-5 / 73-52
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. PANORAMA KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-4 / 12-8 / 92-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
91-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC MAASEIK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-3 / 12-8 / 93-85
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 3 zo 12/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 4-5 / 9-11 / 83-90
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 26-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. LAAKDAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 3-11 / 47-79
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1
145-460
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT GANTOISE 1-5 / 4-10 / 52-77
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. GRAND SLAM TIENEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-3 / 19-19
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
1/8 Finale zo 12/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADEL ON THE BEACH VZW 1-5 / 1-5 / 23-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 3 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 73-24
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule C - 2 za 11/05/2019 T.C. LANAKEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-3 / 74-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 11/05/2019 NEERPELTSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 4-10 / 46-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 3 za 11/05/2019 ACHEL T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-8 / 55-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule C - 2 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. HAM 1-5 / 3-11 / 47-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule F - 3 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. AS 2-4 / 4-9 / 50-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B RACING TIENEN T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 4 za 11/05/2019 T.C. WIMBLEDON KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-3 / 36-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 4 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC HECHTEL-EKSEL 1-2 / 3-4 / 30-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 4 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule D - 4 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. ROOSENDAEL A 2-1 / 4-2 / 20-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C K.T.C. MEULENBERG E 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D T.C. TENKIE HASSELT E 3-0 / 6-1 / 26-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 T.C. WIMBLEDON B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 2-1 / 5-2 / 25-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 4 za 11/05/2019 TC MAASEIK C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule D - 4 za 11/05/2019 T.C. DE ALK B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 2-5 / 24-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule E - 4 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. LUMMEN A 2-1 / 4-3 / 28-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-1 / 42-22
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 4 vr 10/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. TENKIE HASSELT D 2-4 / 6-8 / 56-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
71-140
poule A - 2 vr 10/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT K.T.C. DIEST 5-1 / 11-2 / 76-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 3 vr 10/05/2019 T.C. LUMMEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-3 / 70-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 3 vr 10/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-6 / 2-12 / 44-83
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 3 do 09/05/2019 K. TONGERSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-4 / 2-8 / 40-58
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 1 do 09/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-2 / 4-5 / 38-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 1 di 07/05/2019 LOMMELSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-0 / 12-1 / 77-38
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1
110-460
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. HERVE 5-1 / 10-3 / 70-38
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule A - 2 zo 05/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.K. DE BERKEN 5-4 / 12-9 / 99-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
91-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 5-4 / 12-10 / 99-95
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 2 zo 05/05/2019 TENNIS PAAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 9-0 / 18-1 / 114-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule F - 2 zo 05/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. ZOLDER 3-3 / 9-6 / 80-70
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1
145-460
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 LOMMELSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 7-7 / 62-75
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule D - 2 zo 05/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-9
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-2 / 63-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 5
61-95
poule C - 1 za 04/05/2019 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 8-7 / 76-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. HAMONT 4-2 / 8-5 / 63-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 2 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 7-7 / 71-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule C - 1 za 04/05/2019 TENNIS PAAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-3 / 72-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. LAAKDAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-5 / 69-57
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 1-2 / 2-4 / 12-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 1-6 / 13-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-1 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE BORN 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 3 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-2 / 2-5 / 25-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule D - 3 za 04/05/2019 K.T.C. DIEST A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 2-1 / 5-3 / 26-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-2 / 26-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B K.T.C. MEULENBERG D 2-1 / 4-2 / 22-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 T.C. BOLDERBERG A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 1-2 / 2-4 / 11-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 2-1 / 4-3 / 24-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E T.C. DE BORN A 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC MAASEIK 2-1 / 4-2 / 29-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. DE ALK A 3-0 / 6-0 / 37-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule D - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TC MAASEIK A 1-2 / 3-4 / 32-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 0-6 / 12-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 3 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 8-5 / 61-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 3 vr 03/05/2019 T.C. WIMBLEDON C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 8-4 / 60-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 3 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 2-11 / 31-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
71-140
poule A - 1 vr 03/05/2019 TENNIS PAAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 6-9 / 65-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 2 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-2 / 65-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 2 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 7-6 / 59-56
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 2 do 02/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN 3-1 / 6-3 / 49-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 4-4 / 28-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 3 wo 01/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 1-6 / 16-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C K.T.C. MEULENBERG C 2-1 / 4-2 / 21-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 T.C. SMASH KERMT A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 2 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. WIMBLEDON 2-1 / 5-2 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 01/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. BASVELD A 2-1 / 4-3 / 19-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN F KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 2-1 / 5-2 / 23-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-4 / 12-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 wo 01/05/2019 TC O - TC IRIS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 37-15
NATIONALE INTERCLUB DAMES 45 1
110-460
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 8-4 / 59-35
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DES PEUPLIERS ATH KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-4 / 11-11 / 96-97
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 6
91-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. LUMMEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-4 / 12-9 / 102-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
41-90
poule A - 1 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. KOERSEL 1-8 / 4-16 / 63-112
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 28/04/2019 LANDEN T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-4 / 73-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule F - 1 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE BORN 3-3 / 6-7 / 57-55
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 1
145-460
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. ARGAYON 0-6 / 2-12 / 40-79
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule D - 1 zo 28/04/2019 K.T.C. DIEST KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-2 / 2-4 / 14-17
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule J - 5 zo 28/04/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 4-2 / 47-30
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 5 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B G.T. TESSENDERLO C 4-2 / 4-2 / 50-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 5 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. ZELEM A 0-6 / 0-6 / 26-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule C - 5 zo 28/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. FOREST HILLS 3-3 / 8-6 / 79-66
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule G - 5 zo 28/04/2019 G.T. TESSENDERLO KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 1-5 / 33-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 1 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 4-8 / 47-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 1 za 27/04/2019 KON. METALLIC T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 79-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule F - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-8 / 59-68
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 2 za 27/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 26-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-1 / 4-3 / 20-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. LUMMEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-1 / 25-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. WIMBLEDON 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TC MAASEIK 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule D - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 3-4 / 18-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 3-4 / 22-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 T.C. HEUSDEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 3-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. LUMMEN B 2-1 / 5-2 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D T.C. HEUSDEN A 0-3 / 2-6 / 21-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. ROOSENDAEL A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 2 za 27/04/2019 TC O - TC IRIS A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-3 / 35-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule E - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. BOLDERBERG A 2-1 / 4-2 / 31-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-2 / 2-4 / 23-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 5 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. ZELEM C 5-1 / 5-1 / 52-27
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 5 za 27/04/2019 T.C. ZELEM A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 4-2 / 38-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 2 vr 26/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-4 / 73-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 2 vr 26/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 2 vr 26/04/2019 T.C. DE ALK A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 6-0 / 12-0 / 73-26
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 1 vr 26/04/2019 G.T. TESSENDERLO KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-6 / 46-47
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 1 do 25/04/2019 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-2 / 4-4 / 32-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. BERKENBOS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 5-10 / 59-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-4 / 4-8 / 49-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 12-1 / 78-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. DE BORN A 1-5 / 2-11 / 33-75
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 1 ma 22/04/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 37-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT NEERPELTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. LAAKDAL B 1-2 / 3-4 / 20-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 T.C. HEUSDEN C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 1-6 / 13-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 2-6 / 19-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E TENNISCENTRUM ALKEN E 1-2 / 2-4 / 14-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 ma 22/04/2019 NEERPELTSE T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-2 / 33-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. TENKIE HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule D - 1 ma 22/04/2019 KTC BERINGEN A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 4-5 / 39-49
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 ma 22/04/2019 TC MAASEIK KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-8
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule J - 4 zo 31/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 4-2 / 42-32
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 4 zo 31/03/2019 T.C. ZELEM A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 6-0 / 54-10
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 4 zo 31/03/2019 G.T. TESSENDERLO B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 4-2 / 4-2 / 48-39
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule C - 4 zo 31/03/2019 FUN IN TENNIS VZW KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 74-76
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule G - 4 zo 31/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADELCLUB MAASEIK VZW 6-0 / 6-0 / 54-24
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 4 za 30/03/2019 T.C. WINTERSLAG A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-3 / 3-3 / 33-45
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 4 za 30/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. GRAND SLAM TIENEN A 4-2 / 4-2 / 48-39
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule J - 3 zo 24/03/2019 T.C. WINTERSLAG A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-3 / 3-3 / 41-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 3 zo 24/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 1-5 / 1-5 / 36-49
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. GRAND SLAM TIENEN 4-2 / 9-6 / 78-77
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule G - 3 zo 24/03/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 3-3 / 42-41
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 3 za 23/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. ZELEM D 2-4 / 2-4 / 38-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 3 za 23/03/2019 G.T. TESSENDERLO B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-5 / 1-5 / 33-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule J - 2 zo 17/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A PADELCLUB MAASEIK VZW B 6-0 / 6-0 / 54-20
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 2 zo 17/03/2019 G.T. TESSENDERLO B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 4-2 / 46-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 2 zo 17/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C PADELCLUB MAASEIK VZW C 6-0 / 6-0 / 54-21
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule G - 2 zo 17/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT G.T. TESSENDERLO 4-2 / 4-2 / 45-25
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 2 za 16/03/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. ZELEM E 2-4 / 2-4 / 38-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 1 zo 24/02/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-5 / 1-5 / 28-51
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 1 zo 24/02/2019 G.T. TESSENDERLO C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-4 / 2-4 / 33-46
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. ZELEM 6-0 / 12-0 / 74-33
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 1 za 23/02/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-3 / 3-3 / 40-36
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule V - 1 za 21/09/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Z - 1 za 21/09/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A PADELCLUB MAASEIK VZW C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Y - 1 za 21/09/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule W - 1 za 21/09/2019 T.C. ZELEM C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 1 zo 22/09/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A PADELCLUB MAASEIK VZW A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule O - 1 zo 22/09/2019 T.C. WINTERSLAG A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 1 zo 22/09/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D PADEL 360 TURNHOUT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule V - 2 za 05/10/2019 T.C. ZELEM KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Z - 2 za 05/10/2019 T.C. WINTERSLAG A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule X - 1 za 05/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. ZELEM D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule W - 2 za 05/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D G.T. TESSENDERLO A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule O - 2 zo 06/10/2019 T.C. KOERSEL A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule N - 2 zo 06/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C G.T. TESSENDERLO B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 2 zo 06/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule J - 2 zo 06/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADELCLUB MAASEIK VZW
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 500
-
poule B - 1 zo 06/10/2019 T.C. FOREST HILLS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule V - 3 za 12/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. ZELEM
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Z - 3 za 12/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A G.T. TESSENDERLO C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule X - 2 za 12/10/2019 G.T. TESSENDERLO B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Y - 3 za 12/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. WINTERSLAG B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule W - 3 za 12/10/2019 T.C. ZELEM B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 3 zo 13/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A PADEL 360 TURNHOUT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule O - 3 zo 13/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B G.T. TESSENDERLO A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule N - 3 zo 13/10/2019 PADEL 360 TURNHOUT B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 3 zo 13/10/2019 G.T. TESSENDERLO C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 2 zo 13/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT HERENTALSE
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule J - 3 zo 13/10/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 500
-
poule B - 2 zo 13/10/2019 PADEL HET VELD KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule V - 4 za 19/10/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Z - 4 za 19/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule X - 3 za 19/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B PADELCLUB MAASEIK VZW A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Y - 4 za 19/10/2019 T.C. ZELEM F KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 4 zo 20/10/2019 G.T. TESSENDERLO C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule O - 4 zo 20/10/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule N - 4 zo 20/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C PADELCLUB MAASEIK VZW B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 4 zo 20/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D HERENTALSE B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 3 zo 20/10/2019 FUN IN TENNIS VZW KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule J - 4 zo 20/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADELCLUB MAASEIK VZW
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 500
-
poule B - 3 zo 20/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADELCLUB TER EIKEN
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule V - 5 za 26/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. KOERSEL
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Z - 5 za 26/10/2019 T.C. ZELEM A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule Y - 5 za 26/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C G.T. TESSENDERLO E
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule W - 5 za 26/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D PADELCLUB MAASEIK VZW B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 5 zo 27/10/2019 HERENTALSE B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule O - 5 zo 27/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B PADELCLUB MAASEIK VZW C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule N - 5 zo 27/10/2019 T.C. ZELEM A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 5 zo 27/10/2019 PADELCLUB MAASEIK VZW A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 4 zo 27/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE CHALET
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule J - 5 zo 27/10/2019 G.T. TESSENDERLO KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 5 zo 03/11/2019 T.C. ZELEM KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 2 do 23/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT K.T.C. DIEST 0-4 / 0-8 / 0-48
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE ALK A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0-3 / 0-6 / 0-24
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
1/4 Finale zo 12/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCLUB CHALET RADAR 6-0 / 6-0 / 54-0
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 ARENAL MECHELEN KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-6 / 0-6 / 0-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
1/2 Finale zo 19/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT PADELCLUB BRUGGE 6-0 / 6-0 / 54-0