Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Trippaers Elke Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES 35 - 1 ploeg A 76 - 170 Baerten Chantal Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Coune Annelies Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule N - plaats 5
DAMES 35 - 3 ploeg B 12 - 35 Van Der Voort Caroline Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule M - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
DAMES 45 - 3 ploeg A 12 - 40 Jacobs Anneleen Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Volders Thibault Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Cox Xander Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Swennen Joeri Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 45 - 4 ploeg A (260 ptn) 225 - 460 Hermans Raf Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule C - plaats 5
HEREN 65 - 2 ploeg A 41 - 70 Breesch Rigo Eindronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
U09 - 1 ploeg A (40 ptn) 2 - 230 Grosemans Louise Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: 1/4 Finale
U09 - 1 ploeg B (35 ptn) 2 - 230 Pauwels Wout Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule B - plaats 4
U09 - 2 ploeg A 2 - 20 Timmerman Margot Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Lantmeeters Darian Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Winnaar
MEISJES U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Marien Marie Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 2
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Santermans Juliette Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 5
MEISJES U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Knaepen Lio Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
MEISJES U13 - 2 ploeg B 2 - 35 Stelten Ella Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 4
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Briers Amber Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/8 Finale
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 François Julie Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
JONGENS U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Lanen Philip Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Winnaar
JONGENS U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Moens Elias Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 5
JONGENS U11 - 3 ploeg B 2 - 20 Snellings Jules Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Smeyers Linus Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule L - plaats 4
JONGENS U13 - 1 ploeg A (45 ptn) 2 - 230 Swennen Louis Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: 1/4 Finale
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Pintelon Fedde Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
JONGENS U13 - 2 ploeg B 2 - 35 Vanhellemont Arthur Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 3
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Bleus Ruben Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 5
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Vanbaelen Miro Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Leunen Leon Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule L - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U13 - 4 ploeg C 2 - 6 Mommen Jens Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 4
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Peeters Mathis Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Naveau Miel Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U15 - 4 ploeg C 6 - 10 Billion Tibo Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule M - plaats 4
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Ramaekers Alexander Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 6
DUBBEL DAMES 60 - 2 ploeg A 26 - 50 Thoonen Denise Eindronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
DUBBEL DAMES 60 - 3 ploeg A 12 - 25 Martens Danielle Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DUBBEL HEREN 60 - 2 ploeg A 41 - 80 Breesch Rigo Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale