Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 A 61-95 Poule B 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 B 61-95 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule C 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 A 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 B 12-35 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 C 12-35 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 A 76-170 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 B 76-170 Poule A 8
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule B 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 12-35 Poule D 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 12-35 Poule C 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 A 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 A 71-140 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 B 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 B 71-140 Poule A 4
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4 525-690 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule B 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200 Poule B 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 C 141-200 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 A 61-95 Poule C 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 B 61-95 Poule E 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 A 141-210 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 B 141-210 Poule B 4
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2 290-460 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 12-35 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 12-35 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 C 12-35 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 D 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3 76-140 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule B 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3 12-40 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule D 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2 41-80
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2 41-80
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2 41-80 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule J 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule I 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 C 2-6 Poule H 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 A 6-30 Poule B 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 B 6-30 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule J 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 C 2-6 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule D 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 C 2-6 Poule F 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 4 zo 26/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. DUINBERGEN 0-2 / 0-4 / 5-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. DUINBERGEN A 2-0 / 4-0 / 24-3
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. YPER T.C. DUINBERGEN 2-7 / 5-15 / 72-114
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 KTC ISIS A T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 5-8 / 47-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN B 0-4 / 2-8 / 35-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 5-1 / 10-3 / 65-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 3-10 / 47-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A 4-2 / 8-4 / 56-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE WAAIBERG 3-3 / 6-7 / 65-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 50-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ROESELARE B T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-9 / 53-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. TER STRAETEN A 4-2 / 8-7 / 77-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN C 4-2 / 9-5 / 76-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ALEXANDER A 4-2 / 9-7 / 79-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 3 za 25/05/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE A T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 11-3 / 82-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. COME BACK LANGEMARK A 3-3 / 7-6 / 69-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 5 za 25/05/2019 TC DE MAENE A T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-9 / 46-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN C 3-3 / 6-6 / 55-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN D 1-5 / 3-10 / 43-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. DUINBERGEN 2-4 / 5-8 / 48-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. OSWHERLU 1-5 / 2-10 / 33-68
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-2 / 26-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G. WITTE BEER A 1-2 / 4-4 / 40-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE B T.C. DUINBERGEN B 1-2 / 2-4 / 25-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.G. WITTE BEER A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 5-2 / 35-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS B 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. TER STRAETEN D 1-2 / 2-5 / 15-34
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. DUINBERGEN 1-2 / 2-4 / 23-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 3-4 / 35-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 24/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 1-5 / 3-11 / 46-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 vr 24/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. DUINBERGEN 3-1 / 6-4 / 54-46
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 K.T.G. HOUTLAND C T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER STRAETEN B T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. DUINBERGEN 1-2 / 3-4 / 16-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.G. WITTE BEER A 0-3 / 0-6 / 8-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 4 di 21/05/2019 T.C. BLOEMENHOF T.C. DUINBERGEN 0-4 / 0-8 / 10-48
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 4 di 21/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. NOBEL 2-2 / 5-4 / 43-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 3-11 / 48-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 6-7 / 54-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-4 / 76-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. WAREGEM GAVER A 3-3 / 6-8 / 45-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KODDAERT B T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 6-6 / 47-45
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 1-12 / 41-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNIS S.D.I. VZW 4-5 / 9-13 / 79-105
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISVERENIGING LOPPEM 3-6 / 8-13 / 89-96
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 19/05/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 2-11 / 35-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DE MOTE A T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 2-10 / 39-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 2-12 / 30-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-3 / 6-7 / 49-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 10-3 / 72-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 53-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. DUINBERGEN 2-4 / 5-9 / 58-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 4-10 / 58-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 5-1 / 10-4 / 71-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. ZEDELGEM T.C. DUINBERGEN 3-3 / 7-6 / 63-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN A VZW TC DE DREEF A 4-2 / 8-5 / 66-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 4-10 / 46-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. BRUGHIA A 2-4 / 5-9 / 58-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. BLOEMENHOF A T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 10-5 / 84-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 2 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DE POLDERBLOMME A 4-2 / 8-5 / 58-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOUTHULST A T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 2-12 / 45-84
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-7 / 50-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.G. WITTE BEER A 2-4 / 4-8 / 49-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN D OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 10-2 / 66-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 63-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 2-4 / 7-8 / 70-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE WAAIBERG 4-2 / 8-5 / 54-47
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN A 2-1 / 5-2 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A 0-3 / 1-6 / 20-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 18/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. DUINBERGEN 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. DUINBERGEN A 2-1 / 4-2 / 33-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. TER STRAETEN C 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. DUINBERGEN C 2-1 / 4-3 / 34-28
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. NOBEL 0-3 / 1-6 / 22-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 34-23
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 17/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. MIDDELKERKE 5-1 / 11-2 / 73-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 vr 17/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 4-0 / 8-0 / 51-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BLANKENBERGE B 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 24-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 3 di 14/05/2019 T.C. OSWHERLU T.C. DUINBERGEN 0-4 / 0-8 / 11-48
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 3 di 14/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 4-0 / 8-1 / 57-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 4-10 / 49-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 10-2 / 63-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 2 zo 12/05/2019 KTC ISSERA T.C. DUINBERGEN 1-5 / 4-11 / 53-82
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 3 zo 12/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-2 / 67-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. OLYMPOS A T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-4 / 73-45
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-2 / 8-5 / 68-64
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 8-4 / 57-52
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 3 zo 12/05/2019 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE T.C. DUINBERGEN 8-1 / 16-4 / 109-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. DUINBERGEN 3-6 / 7-14 / 86-114
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN A KTC ISSERA A 3-3 / 6-6 / 45-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-2 / 8-4 / 59-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.T.G. HOUTLAND A 5-1 / 10-4 / 72-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE MOTE A T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-12 / 26-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. DUINBERGEN 3-3 / 7-6 / 59-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.G. HOUTLAND 2-4 / 6-9 / 59-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 11/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 8-6 / 65-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN A 3-3 / 6-6 / 52-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISCLUB OASE VZW 4-2 / 8-4 / 60-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-6 / 70-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 8-4 / 58-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-0 / 75-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DUINBERGEN C 1-5 / 3-10 / 45-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS A 4-2 / 8-4 / 61-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 1 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. AQUILA A 1-5 / 2-10 / 43-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 11-3 / 72-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SERVIO A T.C. DUINBERGEN C 2-4 / 4-10 / 43-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 VICOGNE TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN D 3-3 / 7-7 / 57-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN 4-2 / 9-7 / 75-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS 4-2 / 8-5 / 61-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 30-65
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-4 / 36-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 3-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 11/05/2019 TC DE MAENE A T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 37-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A CENTER COURT RUISELEDE A 2-1 / 4-2 / 27-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 1-6 / 19-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. TER STRAETEN B T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B TC RUMBEKE B 2-1 / 4-2 / 32-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 21-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 3 za 11/05/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 5-2 / 42-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 10/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. DUINBERGEN 4-2 / 10-5 / 83-67
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 2 vr 10/05/2019 T.C. ERTVELDE T.C. DUINBERGEN 0-4 / 0-8 / 21-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 2 vr 10/05/2019 TC RUMBEKE T.C. DUINBERGEN 0-4 / 1-8 / 37-54
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. DUINBERGEN A CENTER COURT RUISELEDE A 0-3 / 1-6 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 24-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. PARC ASTRID C 0-3 / 1-6 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 5-2 / 24-13
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 2 di 07/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK 4-0 / 8-0 / 49-6
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ICHTEGEM 4-0 / 8-2 / 57-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. DUINBERGEN B 6-0 / 12-1 / 74-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN 2-4 / 4-8 / 47-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN A VICOGNE TENNIS CLUB B 3-3 / 6-7 / 56-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. STADEN A 4-2 / 8-7 / 72-67
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DUINBERGEN A 3-3 / 6-8 / 60-65
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK 3-6 / 9-12 / 85-99
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 2-7 / 6-15 / 70-105
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 05/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-8 / 42-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 9-4 / 64-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 05/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN C 1-5 / 3-11 / 46-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-5 / 68-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 2 zo 05/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-6 / 77-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER 0-6 / 1-12 / 44-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 4-2 / 10-6 / 77-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VIJVERHOF A 5-1 / 10-2 / 70-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 10-3 / 66-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN T.C. DUINBERGEN 4-2 / 8-6 / 75-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.C. AZALEA B 2-4 / 6-9 / 65-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN C TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A 3-3 / 6-8 / 50-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 6-0 / 12-1 / 74-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 8-8 / 78-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN C TENNISCLUB AVELGEM A 4-2 / 9-5 / 67-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN D A.T.C.ANZEGEM B 0-6 / 0-12 / 17-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 75-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. YPER 4-2 / 8-6 / 68-59
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-4 / 18-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 28-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN B 3-0 / 6-1 / 38-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 3-5 / 36-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G. WITTE BEER A 2-1 / 4-2 / 29-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 2 za 04/05/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 19-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN C 1-2 / 2-5 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-4 / 49-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 03/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 73-30
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 1 vr 03/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE POLDERBLOMME 4-0 / 8-1 / 53-23
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 vr 03/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE MOTE 3-1 / 6-3 / 46-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. DUINBERGEN A 1-2 / 3-4 / 21-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-4 / 11-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. BRUGHIA A 2-1 / 5-2 / 24-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 18-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. ZEDELGEM B T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. PARC ASTRID A 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. PARC ASTRID B 1-2 / 2-4 / 11-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 1 di 30/04/2019 TC DE WATERTOREN T.C. DUINBERGEN 0-4 / 0-8 / 14-49
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISSERA 4-0 / 8-0 / 49-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 5-9 / 59-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. ST-MICHIELS B T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-2 / 61-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-8 / 62-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. ROESELARE A T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 5-9 / 50-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. OLYMPOS A 3-3 / 7-6 / 62-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 27/04/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. DUINBERGEN 3-3 / 6-7 / 57-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 3-3 / 6-7 / 57-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BACHTEN DE KUPE A 6-0 / 12-0 / 73-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 7-6 / 72-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN C TC RUMBEKE A 1-5 / 4-10 / 53-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 TC HERNIEUWENBURG A T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 3-10 / 46-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-4 / 78-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. DUINBERGEN C 4-2 / 8-5 / 62-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN D T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 4-11 / 59-87
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. WAREGEM GAVER C T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 5-2 / 40-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 1 za 27/04/2019 K.T.C. AZALEA A T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-1 / 42-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 39-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN B TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-3 / 0-6 / 12-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. AQUILA A T.C. DUINBERGEN C 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BRUGHIA C 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. DE POLDERBLOMME A 3-0 / 6-1 / 25-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM B T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. WAREGEM GAVER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. YPER B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 5 di 28/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC DE EGELANTIER
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 5 di 28/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale do 30/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 do 30/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 31/05/2019 T.C. DUINBERGEN MARKSE TENNISCLUB VZW
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 4 vr 31/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 vr 31/05/2019 T.C. DUINBERGEN CENTER COURT RUISELEDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN WAREGEM TENNIS CLUB
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 01/06/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 01/06/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN B TC RUMBEKE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VICHTE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 4 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VISE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. GAVERKASTEEL A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 01/06/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. OLYMPOS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G.T.C. ZWEVEGEM B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN A TENNISCLUB ZOMERGEM A
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. BRUGHIA T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN B TC DE WATERTOREN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 6 vr 07/06/2019 T.C. MIDDELKERKE T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 5 vr 07/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ERTVELDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 5 za 08/06/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 T.C. ODRIMONT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 08/06/2019 T.C. DUINBERGEN K.G.T.C. ZWEVEGEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN A KTC ISSERA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. GAVERKASTEEL
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN A OSTEND TENNIS CLUB A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 09/06/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN C
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. FOREST HILLS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 KTC ISIS A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM B T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 TENNIS S.D.I. VZW T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G.T.C. ZWEVEGEM A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. KORTEMARK A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ARGAYON
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC VELINA T.C. DUINBERGEN 0-9 / 0-18 / 0-108
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-0