Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 A 61-95 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 B 61-95 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 A 12-35 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 B 12-35 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 C 12-35 Poule C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 A 76-170 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 B 76-170 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 12-35 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 12-35 Poule C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 A 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 A 71-140 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 B 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 B 71-140 Poule A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4 525-690 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 C 141-200 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 A 61-95 Poule C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 B 61-95 Poule E
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 A 141-210 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 B 141-210 Poule B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2 290-460 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 12-35 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 12-35 Poule E
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 C 12-35 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 D 12-35 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3 76-140 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3 12-40 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2 41-80
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2 41-80
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2 41-80 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule J
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule I
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 C 2-6 Poule H
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 A 6-30 Poule B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 B 6-30 Poule C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule E
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule F
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule H
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule J
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 C 2-6 Poule I
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule E
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 C 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BRUGHIA C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. KORTEMARK B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. DE POLDERBLOMME A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM B T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 27/04/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BACHTEN DE KUPE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN C TC RUMBEKE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 TC HERNIEUWENBURG A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BRUGHIA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN D T.C. DE POLDERBLOMME A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. WAREGEM GAVER C T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ZEDELGEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 1 za 27/04/2019 K.T.C. AZALEA A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN B TENNISVERENIGING LOPPEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. AQUILA A T.C. DUINBERGEN C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. ST-MICHIELS B T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC VELINA T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. ROESELARE A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. OLYMPOS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 1 di 30/04/2019 TC DE WATERTOREN T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISSERA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. BRUGHIA A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. ZEDELGEM B T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. PARC ASTRID A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. PARC ASTRID B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 03/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 1 vr 03/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE POLDERBLOMME
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 vr 03/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE MOTE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.C. AZALEA B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN C TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A WIKINGS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN C TENNISCLUB AVELGEM A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN D A.T.C.ANZEGEM B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. YPER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ZEDELGEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. WAREGEM GAVER B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 2 za 04/05/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN C
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN A VICOGNE TENNIS CLUB B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. STADEN A
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DUINBERGEN A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 05/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 05/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. BRUGHIA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 2 zo 05/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 2 di 07/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ICHTEGEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. DUINBERGEN A CENTER COURT RUISELEDE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. DUINBERGEN C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. PARC ASTRID C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 10/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 2 vr 10/05/2019 T.C. ERTVELDE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 2 vr 10/05/2019 TC RUMBEKE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.G. HOUTLAND
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 11/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISCLUB OASE VZW
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BRUGHIA B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 1 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. AQUILA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SERVIO A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 VICOGNE TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. DE KODDAERT A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 11/05/2019 TC DE MAENE A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN A CENTER COURT RUISELEDE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. TER STRAETEN B T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN B TC RUMBEKE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. ORSCAMP A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 3 za 11/05/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ST-MICHIELS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 2 zo 12/05/2019 KTC ISSERA T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 3 zo 12/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. OLYMPOS A T.C. DUINBERGEN B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.K. IN 'T VRIJE A
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 3 zo 12/05/2019 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN A KTC ISSERA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.T.G. HOUTLAND A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE MOTE A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 3 di 14/05/2019 T.C. OSWHERLU T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 3 di 14/05/2019 T.C. LOGAN T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BLANKENBERGE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.T.G. HOUTLAND B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 17/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. MIDDELKERKE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 vr 17/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN OSTEND TENNIS CLUB
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. ZEDELGEM T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN A VZW TC DE DREEF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. BRUGHIA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. BLOEMENHOF A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 2 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. DE POLDERBLOMME A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOUTHULST A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.G. WITTE BEER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN D OSTEND TENNIS CLUB A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE WAAIBERG
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. AQUILA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 18/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. TER STRAETEN C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. DUINBERGEN C
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. NOBEL
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 18/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN MARKSE TENNISCLUB VZW
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. WAREGEM GAVER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KODDAERT B T.C. DUINBERGEN B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNIS S.D.I. VZW
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISVERENIGING LOPPEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 19/05/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. DE MOTE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.K. IN 'T VRIJE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 4 di 21/05/2019 T.C. BLOEMENHOF T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 4 di 21/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. NOBEL
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VIJVERHOF A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 K.T.G. HOUTLAND C T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER STRAETEN B T.C. DUINBERGEN C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. LOGAN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN C K.G. WITTE BEER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 24/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. LOGAN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 vr 24/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A WAREGEM TENNIS CLUB A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. DE WAAIBERG
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ROESELARE B T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. TER STRAETEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ALEXANDER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 3 za 25/05/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. COME BACK LANGEMARK A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 5 za 25/05/2019 TC DE MAENE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. OSWHERLU
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE B T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.G. HOUTLAND
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. DUINBERGEN B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. TER STRAETEN D
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISVERENIGING LOPPEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. ST-MICHIELS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. WAREGEM GAVER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 4 zo 26/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. YPER B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. YPER T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 KTC ISIS A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 5 di 28/05/2019 T.C. DUINBERGEN KTC DE EGELANTIER
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 5 di 28/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 do 30/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 31/05/2019 T.C. DUINBERGEN MARKSE TENNISCLUB VZW
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 4 vr 31/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 vr 31/05/2019 T.C. DUINBERGEN CENTER COURT RUISELEDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN WAREGEM TENNIS CLUB
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 01/06/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 01/06/2019 WIKINGS A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. VICHTE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 4 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN B K.T.K. IN 'T VRIJE A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VISE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 01/06/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. OLYMPOS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G.T.C. ZWEVEGEM B
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN A TENNISCLUB ZOMERGEM A
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. BRUGHIA T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN B TC DE WATERTOREN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 6 vr 07/06/2019 T.C. MIDDELKERKE T.C. DUINBERGEN
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 5 vr 07/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ERTVELDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 08/06/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 5 za 08/06/2019 K.T.G. HOUTLAND A T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 T.C. ODRIMONT T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 08/06/2019 T.C. DUINBERGEN K.G.T.C. ZWEVEGEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN A KTC ISSERA A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN B KTC ISIS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. GAVERKASTEEL
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. DUINBERGEN A OSTEND TENNIS CLUB A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 09/06/2019 KTC ISSERA A T.C. DUINBERGEN C
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. FOREST HILLS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 KTC ISIS A T.C. DUINBERGEN A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM B T.C. DUINBERGEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 TENNIS S.D.I. VZW T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN A K.G.T.C. ZWEVEGEM A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. KORTEMARK A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 2
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ARGAYON