Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200 Poule D 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule D 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule C Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 6 12-20 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule B 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. SOKS T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-6 / 71-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
Finale za 15/06/2019 T.C. CHIWAWA RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 4-2 / 10-5 / 83-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
1/2 Finale di 11/06/2019 T.C. CHIWAWA T.C. STEKENE 1-3 / 2-6 / 28-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
Finale zo 09/06/2019 T.C. CHIWAWA BEVERSE T.C. 2-4 / 7-8 / 67-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
1/2 Finale zo 09/06/2019 T.C. BECKHAND A T.C. CHIWAWA A 3-3 / 8-6 / 78-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. CHIWAWA B TENNIS 'T BROEKSKEN A 2-4 / 4-9 / 54-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/4 Finale za 08/06/2019 G.T.C. GAVERE T.C. CHIWAWA 3-3 / 8-6 / 68-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. CHIWAWA T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 9-6 / 89-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
1/4 Finale di 04/06/2019 T.C. CHIWAWA T.C. SPORTINA 4-0 / 8-2 / 58-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
1/2 Finale zo 02/06/2019 T.C. DENDERLEEUW T.C. CHIWAWA 3-3 / 6-7 / 59-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale zo 02/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. CHIWAWA 6-0 / 12-1 / 77-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
1/2 Finale zo 02/06/2019 DE VALLEI T.C. CHIWAWA 6-3 / 14-8 / 102-92
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
1/4 Finale zo 02/06/2019 TENNIS 2000 A T.C. CHIWAWA A 2-4 / 5-9 / 50-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. CHIWAWA B TC VELINA A 4-2 / 9-5 / 66-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 01/06/2019 TC VELINA T.C. CHIWAWA 6-0 / 12-0 / 73-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. CHIWAWA T.C. VLASKIA 4-0 / 8-1 / 53-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. FAIR PLAY T.C. CHIWAWA 2-4 / 4-10 / 43-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. 78 T.C. CHIWAWA 2-2 / 5-4 / 46-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. WACHTEBEKE 2-2 / 5-4 / 45-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. DE PINTE 5-1 / 10-5 / 73-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. FOR EVER 8-1 / 16-4 / 109-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. SPORTINA A T.C. CHIWAWA A 1-5 / 3-10 / 53-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNIS 2000 A T.C. CHIWAWA B 4-2 / 8-5 / 64-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 2-10 / 17-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. CHIWAWA B VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 11-2 / 70-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 70-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 25/05/2019 BEVERSE T.C. T.C. CHIWAWA 0-6 / 2-12 / 43-80
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ELEVEN T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-8 / 64-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. EEKLO 6-0 / 12-0 / 72-16
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-6 / 56-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 do 23/05/2019 G.T.C. GAVERE T.C. CHIWAWA 1-3 / 2-6 / 24-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. EEKLO 2-2 / 5-5 / 46-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. CHIWAWA 2-4 / 5-9 / 55-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. OOSTAKKER T.C. CHIWAWA 1-8 / 5-16 / 68-107
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. REINAERT A 3-3 / 7-8 / 62-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. CHIWAWA B TC VELINA B 5-1 / 10-2 / 64-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE B T.C. CHIWAWA A 4-2 / 8-5 / 69-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule F - 4 za 18/05/2019 TENNIS 2000 A T.C. CHIWAWA B 2-4 / 4-8 / 41-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 18/05/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. CHIWAWA 2-4 / 5-9 / 65-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. SCHELDEDREEF 6-0 / 12-3 / 88-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-1 / 78-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 za 18/05/2019 DE VALLEI T.C. CHIWAWA 3-3 / 6-7 / 45-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. HERZELE 5-1 / 10-4 / 70-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 do 16/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. WITTE KAPROENEN 3-1 / 7-3 / 53-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 di 14/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. ORBIS 1-3 / 3-7 / 33-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. CHIWAWA 0-4 / 1-8 / 37-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 BEVERSE T.C. T.C. CHIWAWA 6-0 / 12-1 / 75-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. CHIWAWA TENNISCLUB LATEM DEURLE 5-1 / 11-3 / 74-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. CHIWAWA R.T.C. ST. NIKLAAS 2-7 / 6-15 / 72-114
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. ORBIS A T.C. CHIWAWA A 5-1 / 11-2 / 70-29
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA B T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 10-4 / 67-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. HOF TER BURST 4-2 / 10-4 / 75-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM T.C. CHIWAWA 3-3 / 8-7 / 73-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. REINAERT 5-1 / 10-5 / 77-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. STEKENE T.C. CHIWAWA 2-4 / 6-9 / 60-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-1 / 81-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 do 09/05/2019 T.C. SPORTINA T.C. CHIWAWA 1-3 / 2-6 / 41-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 di 07/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. CHIWAWA 3-1 / 6-2 / 38-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. CHIWAWA TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-0 / 8-1 / 57-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. NOBEL 4-2 / 9-4 / 67-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. CHIWAWA 3-3 / 6-6 / 53-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. RACSO A T.C. CHIWAWA A 2-4 / 4-8 / 38-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. WACHTEBEKE A T.C. CHIWAWA B 3-3 / 7-7 / 67-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. STEKENE A 1-5 / 2-10 / 32-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule F - 2 za 04/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN B T.C. CHIWAWA B 0-6 / 0-12 / 17-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. DE PINTE 3-3 / 7-6 / 58-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. EEKLO T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-4 / 72-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. NOBEL 6-0 / 12-0 / 72-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 BEVERSE T.C. T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-6 / 60-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 2 do 02/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. RACSO 0-4 / 3-8 / 49-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 T.C. CHIWAWA T.C. FOR EVER 1-3 / 2-6 / 21-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 T.C. DUBBELOO T.C. CHIWAWA 0-4 / 1-8 / 34-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. 2001 T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-4 / 71-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. CHIWAWA T.C. HAMME 3-3 / 6-8 / 62-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. CHIWAWA 2-7 / 6-16 / 80-124
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. CHIWAWA A TC VELINA A 3-3 / 7-6 / 55-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. CHIWAWA B TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-4 / 6-8 / 67-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN A T.C. CHIWAWA A 5-1 / 10-2 / 63-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. CHIWAWA B T.C. SPORTINA A 5-1 / 11-2 / 75-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. CHIWAWA T.C. PAVINOM 2-4 / 7-9 / 75-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 za 27/04/2019 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-6 / 73-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. CHIWAWA KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 5-8 / 45-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 do 25/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. CHIWAWA 2-2 / 4-4 / 35-34