Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
Finale za 11/06/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN A 2-4 / 4-8 / 46-52
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 3
2-20
poule (ER) A - 5 za 11/06/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TENNIS S.D.I. VZW A 1-2 / 2-4 / 9-19
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
1/2 Finale za 11/06/2022 09:00 TENNISCLUB DROGENBOS A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 2-1 / 4-3 / 19-21
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
1/2 Finale wo 08/06/2022 14:00 T.C. DE ZEYPE KAMPENHOUT A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-1 / 37-16
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 7 zo 05/06/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. PAJOTTENLAND A 3-3 / 7-8 / 70-57
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
1/2 Finale za 04/06/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BRUSSELSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-30
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 za 04/06/2022 09:00 TC TENNIFUN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 5-2 / 24-16
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale za 04/06/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B K. STADE LEUVEN T.C. A 3-0 / 6-2 / 29-19
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
1/4 Finale wo 01/06/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A 2-1 / 4-2 / 28-24
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 29/05/2022 09:30 T.C. DE ZEYPE KAMPENHOUT A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 5-1 / 10-3 / 72-32
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 29/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A 3-3 / 6-8 / 60-69
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
1/4 Finale za 28/05/2022 14:00 TC TENNIFUN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-5 / 4-10 / 55-75
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant U09 3
2-5
poule C - 5 za 28/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. PANORAMA A 1-2 / 2-4 / 16-18
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 3
2-20
poule (ER) A - 3 za 28/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A K. STADE LEUVEN T.C. A 0-3 / 0-6 / 7-24
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule B - 5 za 28/05/2022 09:00 BRUSSELSE T.C. A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-1 / 25-7
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 za 28/05/2022 09:00 T.C. DE JONGE WINGERD A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 0-3 / 0-6 / 5-24
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 22/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. SMASH LONDERZEEL A 0-6 / 2-12 / 55-85
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 5 zo 22/05/2022 09:30 BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-3 / 6-6 / 44-50
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 22/05/2022 09:30 T.C. PANORAMA A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-5 / 3-10 / 39-72
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 22/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B T.C. KASTEEL VAN HAM A 4-2 / 9-5 / 73-52
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 21/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN A 2-4 / 4-8 / 36-52
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant U09 3
2-5
poule C - 4 za 21/05/2022 09:00 T.K. DE BERKEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 4-3 / 21-17
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 3
2-20
poule (ER) A - 2 za 21/05/2022 09:00 T.C. PANORAMA A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-0 / 24-9
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule B - 4 za 21/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TENNISCLUB DROGENBOS A 1-2 / 2-4 / 9-20
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 za 21/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B PARK 1800 A 3-0 / 6-0 / 24-4
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U17 4
6-10
poule B - 3 za 21/05/2022 09:00 T.C.DE WEHZEL A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-2 / 3-4 / 33-32
Tennis Interclub Vlaams Brabant DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 5 do 19/05/2022 14:00 KON. TENNISCLUB STROMBEEK - BEVER DE SINGEL A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-2 / 5-5 / 50-47
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 wo 18/05/2022 14:00 PARK 1800 A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-2 / 3-5 / 35-48
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 3
6-30
poule (ER) A - 5 wo 18/05/2022 14:00 TC TENNIFUN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 4-2 / 26-12
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 wo 18/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. SMASH LONDERZEEL A 2-1 / 4-3 / 39-39
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 4 zo 15/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BRUSSELSE T.C. B 1-5 / 3-10 / 36-74
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 15/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A 2-4 / 5-8 / 48-59
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 14/05/2022 14:00 T.C. BEYKESVELD A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-4 / 4-9 / 43-62
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant U09 3
2-5
poule C - 3 za 14/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BRUSSELSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 18-11
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 za 14/05/2022 09:00 T.C. PAJOTTENLAND A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-0 / 24-6
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 za 14/05/2022 09:00 T.C. LOVANIUM C SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 0-3 / 1-6 / 10-27
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U17 4
6-10
poule B - 2 za 14/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. BEYKESVELD A 1-2 / 2-4 / 19-34
Tennis Interclub Vlaams Brabant DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 4 do 12/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. DE JONGE WINGERD A 4-0 / 8-0 / 48-21
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 wo 11/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TENNISCLUB DROGENBOS A 2-1 / 4-2 / 33-19
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 3
6-30
poule (ER) A - 4 wo 11/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. LOVANIUM A 2-1 / 4-2 / 33-18
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 wo 11/05/2022 14:00 T.K. DE BERKEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 4-2 / 27-16
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 08/05/2022 09:30 T.C. PANORAMA B SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 4-2 / 10-6 / 87-68
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 3 zo 08/05/2022 09:30 T.C. DE JONGE WINGERD B SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 5-1 / 10-4 / 68-40
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 08/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B T.C. PANORAMA B 6-0 / 12-0 / 72-21
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 07/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. MACHELEN - DIEGEM B 6-0 / 12-1 / 75-31
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant U09 3
2-5
poule C - 2 za 07/05/2022 09:00 TENNIS S.D.I. VZW A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 0-3 / 0-6 / 7-24
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule B - 2 za 07/05/2022 09:00 T.C. SMASH LONDERZEEL A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 5-3 / 28-22
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 za 07/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A 3-0 / 6-0 / 24-5
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U17 4
6-10
poule B - 1 za 07/05/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BLUE LIONS HOCKEY & TENNIS CLUB TERVUREN A 1-2 / 2-5 / 25-36
Tennis Interclub Vlaams Brabant DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 3 do 05/05/2022 14:00 G.T.C. TER WILGEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-3 / 2-6 / 27-39
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 wo 04/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.K. DE BERKEN A 2-1 / 4-3 / 31-27
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 wo 04/05/2022 14:00 T.K. DE BERKEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-0 / 38-23
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 3
6-30
poule (ER) A - 3 wo 04/05/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. DE ZEYPE KAMPENHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-10
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 wo 04/05/2022 14:00 TENNISCLUB DROGENBOS A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 4-2 / 27-28
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 01/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. PANORAMA A 3-3 / 7-6 / 56-52
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 2 zo 01/05/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN A 0-6 / 0-12 / 16-72
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 01/05/2022 09:30 BRUSSELSE T.C. A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-3 / 6-7 / 54-56
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 01/05/2022 09:30 T.K. DE BERKEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 1-5 / 4-10 / 47-76
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant U09 3
2-5
poule C - 1 za 30/04/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. SMASH LONDERZEEL B 3-0 / 6-0 / 24-1
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule B - 1 za 30/04/2022 09:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. LOVANIUM B 1-2 / 3-4 / 15-22
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 za 30/04/2022 09:00 WOTEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 1-2 / 2-4 / 9-19
Tennis Interclub Vlaams Brabant DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 2 do 28/04/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. PANORAMA A 1-3 / 3-7 / 43-53
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 wo 27/04/2022 14:00 T.C. LOVANIUM A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 0-3 / 0-6 / 0-36
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 27/04/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. SMASH LONDERZEEL A 1-2 / 2-5 / 23-37
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 wo 27/04/2022 14:00 T.C. DE JONGE WINGERD B SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 0-3 / 1-6 / 28-42
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 3
6-30
poule (ER) A - 2 wo 27/04/2022 14:00 T.C. PANORAMA A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-1 / 4-3 / 29-38
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 wo 27/04/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A BRUSSELSE T.C. A 2-1 / 5-4 / 45-45
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 1 zo 24/04/2022 09:30 T.C. LOVANIUM A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-4 / 5-9 / 49-61
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 1 zo 24/04/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A PARK 1800 A 1-5 / 3-10 / 46-74
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 24/04/2022 09:30 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TENNISCLUB DROGENBOS A 2-4 / 4-9 / 48-74
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 24/04/2022 09:30 WOTEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 2-4 / 5-8 / 45-57
Tennis Interclub Vlaams Brabant DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 23/04/2022 14:00 T.C. SMASH LONDERZEEL A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 2-4 / 5-9 / 54-72
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 1 wo 20/04/2022 14:00 K. STADE LEUVEN T.C. A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-2 / 2-4 / 22-32
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 wo 20/04/2022 14:00 T.C. PANORAMA A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-2 / 43-31
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 wo 20/04/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A T.C. PANORAMA B 3-0 / 6-1 / 40-26
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 wo 20/04/2022 14:00 TENNIS S.D.I. VZW A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-0 / 36-10
Tennis Interclub Junior - Intergewestelijke MEISJES U13 3
2-20
1/2 Finale wo 24/08/2022 13:30 T.C. DE KODDAERT B SOLLENBEEMD T.C. HALLE A
Tennis Interclub Vlaams Brabant HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 15/05/2022 09:30 T.C. SMASH LONDERZEEL A SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 0-6 / 0-12 / 0-72
Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant JONGENS U15 3
6-30
poule (ER) A - 1 wo 20/04/2022 14:00 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TENNIS S.D.I. VZW A 0-3 / 0-6 / 0-36