Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 1 141-240
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 1 141-240 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule A 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. OLYMPOS T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-1 / 25-10
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 1
141-240
poule (ER) A - 6 za 08/06/2019 T.C. EVERGEM T.C. FINLANDIA 5-1 / 11-4 / 84-58
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. FINLANDIA T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 26-15
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 5 zo 02/06/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. FINLANDIA 6-0 / 12-1 / 78-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 4 zo 26/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. COME BACK LANGEMARK 3-3 / 7-8 / 63-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C.DHOEVE T.C. FINLANDIA 4-2 / 8-5 / 69-57
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 1
141-240
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. KOKSIJDE 0-6 / 0-12 / 33-75
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. YPER 2-1 / 4-2 / 32-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB T.C. FINLANDIA 1-2 / 3-4 / 21-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 3 zo 19/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. FINLANDIA 1-5 / 2-10 / 25-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 5-8 / 51-69
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 1
141-240
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. EVERGEM 2-4 / 5-8 / 45-60
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 4 za 18/05/2019 TC DE WATERTOREN T.C. FINLANDIA 2-1 / 5-2 / 36-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 2-6 / 21-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. YPER 1-5 / 3-10 / 37-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 3 zo 12/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB T.C. FINLANDIA 3-3 / 7-6 / 62-64
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. OLYMPOS 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB AVELGEM T.C. FINLANDIA 1-2 / 2-5 / 14-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 1 zo 05/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. FINLANDIA 5-1 / 10-3 / 75-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. FINLANDIA T.C. BRUGHIA 2-4 / 4-9 / 53-72
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 1
141-240
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. FINLANDIA 5-1 / 10-5 / 82-63
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 2 za 04/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. FINLANDIA TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-1 / 27-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. FINLANDIA T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. FINLANDIA TC RUMBEKE 2-1 / 4-3 / 20-18