Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35
SUPRA GEWESTELIJK HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 25 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule I 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule F 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 - Poule H 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule C 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50 - Poule B 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 08/03/2020 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 52-46
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 07/03/2020 T.C. BOSTERHOUT A KON. DEINZE T.C. D 3-3 / 3-3 / 49-42
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule F - 2 za 07/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 38-47
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule H - 2 za 07/03/2020 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE 3-3 / 3-3 / 40-38
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 15/02/2020 T.C. BOSTERHOUT A T.C. EEKLO C 4-2 / 4-2 / 42-30
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule F - 1 za 15/02/2020 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 23-53
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule H - 1 za 15/02/2020 ARENAL WAREGEM T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 2-4 / 33-47
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 16/02/2020 TC DE WATERTOREN T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 3 za 14/03/2020 T.C. EEKLO B T.C. BOSTERHOUT A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule F - 3 za 14/03/2020 T.C. BOSTERHOUT B TC RUMBEKE D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule H - 3 za 14/03/2020 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 15/03/2020 T.C. BOSTERHOUT PADEL CLUB ROESELARE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 21/03/2020 T.C. BOSTERHOUT A T.C. 'T LOBBEKE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule F - 4 za 21/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE E T.C. BOSTERHOUT B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule H - 4 za 21/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 22/03/2020 K.T.C. ST. GEORGES T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE T.C. BOSTERHOUT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 5 za 28/03/2020 T.C. ELEVEN A T.C. BOSTERHOUT A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule F - 5 za 28/03/2020 T.C. BOSTERHOUT B VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule H - 5 za 28/03/2020 T.C. BOSTERHOUT PADEL CLUB ROESELARE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 29/03/2020 T.C. BOSTERHOUT T.C. LEIEMEERS V.Z.W.
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE