Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3 141-200 Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 A 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 B 36-75 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule C 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule E 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 A 61-95 Poule E 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 B 61-95 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4 290-460 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 A 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 B 2-6 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2 2-35 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U13 2 2-35 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule D 3
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule N 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule M 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule F 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 - Poule T 4
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 A - Poule H 6
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 B - Poule F 5
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 - Poule C 6
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 - Poule F 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule H 1
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule A 1
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule F 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 27/10/2019 TC DE WATERTOREN T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 52-19
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 5 za 26/10/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 32-50
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule F - 5 za 26/10/2019 PADEL CLUB ROESELARE E T.C. BOSTERHOUT B 5-1 / 5-1 / 50-34
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-24
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule F - 5 za 26/10/2019 T.C. BOSTERHOUT B TC DE WATERTOREN A 0-6 / 0-6 / 35-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 20/10/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. KORTEMARK 2-4 / 2-4 / 41-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 4 za 19/10/2019 T.C. EEKLO C T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 31-47
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule F - 4 za 19/10/2019 T.C. BOSTERHOUT B TC DE WATERTOREN A 2-4 / 2-4 / 37-45
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 4 za 19/10/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 16-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule F - 4 za 19/10/2019 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-22
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 13/10/2019 PADEL CLUB ROESELARE T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 53-24
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 3 za 12/10/2019 T.C. BOSTERHOUT A TC RUMBEKE A 4-2 / 4-2 / 43-36
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule F - 3 za 12/10/2019 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 44-26
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 3 za 12/10/2019 T.C. BOSTERHOUT A TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 11-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule F - 3 za 12/10/2019 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 3-3 / 42-44
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 06/10/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 2-4 / 35-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 2 za 05/10/2019 PADEL CLUB ROESELARE A T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 32-42
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule F - 2 za 05/10/2019 T.C. BOSTERHOUT B KON. DEINZE T.C. C 1-5 / 1-5 / 26-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 2 za 05/10/2019 T.C. EEKLO A T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-5
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule F - 2 za 05/10/2019 T.C. BOSTERHOUT B WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 33-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 22/09/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 4-2 / 39-37
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule H - 5 zo 22/09/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. BOSTERHOUT 1-3 / 2-6 / 29-40
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 5 zo 22/09/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 4-0 / 8-1 / 51-30
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
Finale za 21/09/2019 T.C. BOSTERHOUT KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 50-63
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 1 za 21/09/2019 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 4-2 / 45-39
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule F - 1 za 21/09/2019 ARENAL WAREGEM A T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 42-49
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 1 za 21/09/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADELCLUB BRUGGE D 0-6 / 0-6 / 12-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule F - 1 za 21/09/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 48-47
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule H - 4 zo 15/09/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. HOUTHULST 4-0 / 8-1 / 53-28
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 3 zo 15/09/2019 T.C. BRAKEL T.C. BOSTERHOUT 2-2 / 4-5 / 40-42
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 4 zo 15/09/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 2-2 / 5-4 / 48-45
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 2 zo 08/09/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. WACHTEBEKE 4-0 / 8-1 / 53-21
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 3 zo 08/09/2019 T.C. BOSTERHOUT TENNISCLUB AVELGEM 4-0 / 8-2 / 61-43
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
1/4 Finale za 07/09/2019 T.C. BOSTERHOUT R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 4-2 / 8-5 / 55-51
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule H - 2 zo 01/09/2019 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 2-2 / 5-5 / 52-42
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 1 zo 01/09/2019 T.C. BOSTERHOUT HAAGSE TENNISHOEK 3-1 / 6-4 / 53-44
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
1/8 Finale za 31/08/2019 R.T.C. SPA T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 5-8 / 53-61
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U13 2
2-35
1/2 Finale wo 28/08/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. BOSTERHOUT 2-0 / 4-0 / 24-11
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule H - 1 zo 25/08/2019 T.C. BOSTERHOUT TC DE WATERTOREN 2-2 / 4-4 / 38-35
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 1 zo 25/08/2019 T.C. HOUTHULST T.C. BOSTERHOUT 0-4 / 1-8 / 26-53
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 4 za 22/06/2019 T.C. BOSTERHOUT R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 2-4 / 4-8 / 32-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
Finale za 15/06/2019 T.C. BOSTERHOUT K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 11-5 / 87-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 3 za 15/06/2019 T.C. YPER T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-7 / 47-55
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 T.C. BOSTERHOUT K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 37-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. ST-MICHIELS 4-5 / 11-12 / 98-107
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. DE MOTE T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-5 / 88-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. BOSTERHOUT KTC ISSERA 3-3 / 6-6 / 57-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 6-0 / 12-1 / 78-33
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 2 za 08/06/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. ELLEZELLES 6-0 / 12-1 / 79-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 5 za 08/06/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 3-4 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 3-4 / 36-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 08/06/2019 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 3-0 / 6-1 / 38-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. GAVERKASTEEL T.C. BOSTERHOUT 6-3 / 12-8 / 83-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. KORTEMARK 2-4 / 4-8 / 51-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 02/06/2019 VICOGNE TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-7 / 52-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE 4-2 / 9-5 / 71-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale za 01/06/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 9-5 / 70-57
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 1 za 01/06/2019 R.T.C. ATH T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 72-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-3 / 42-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. BOSTERHOUT A TC DE WATERTOREN A 1-2 / 3-4 / 30-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 za 01/06/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. BOSTERHOUT B OSTEND TENNIS CLUB B 2-1 / 5-2 / 38-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale do 30/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B KTC ISSERA B 0-3 / 2-6 / 27-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 4-9 / 50-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. BRUGHIA B 2-4 / 5-9 / 52-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B K.G. WITTE BEER A 2-4 / 5-8 / 49-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE 3-3 / 6-6 / 53-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. BACHTEN DE KUPE 2-4 / 6-8 / 61-62
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 2-4 / 24-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 0-3 / 1-6 / 25-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM B T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 3-4 / 35-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 5 za 25/05/2019 TC DE WATERTOREN A T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 3-4 / 22-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-5 / 21-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A KTC ISIS B 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. VICHTE B 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. ALEXANDER 0-3 / 1-6 / 10-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-4 / 26-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 3-4 / 15-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule E - 4 zo 19/05/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 9-6 / 77-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 6-3 / 12-7 / 90-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 6-8 / 48-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 58-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 10-3 / 72-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. ZEDELGEM B T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 3-11 / 47-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 3 za 18/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 5-8 / 40-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-1 / 78-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. BLOEMENDALE A 3-3 / 6-7 / 45-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-2 / 79-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule G - 4 za 18/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 4-10 / 47-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-7 / 50-56
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 2 za 18/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-3 / 35-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DE MOTE T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 2-4 / 20-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 za 18/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 18/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-2 / 32-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A TENNISCLUB AVELGEM B 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. OLYMPOS A 1-2 / 2-4 / 20-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 38-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB AVELGEM A T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 1-6 / 25-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER C T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 20-40
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
1/8 Finale za 18/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADEL ON THE BEACH VZW A 2-4 / 2-4 / 29-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A KTC ISIS A 1-2 / 2-4 / 17-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. DE KODDAERT A 1-2 / 2-4 / 15-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 13-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. BOSTERHOUT TC DE MAENE 2-4 / 4-9 / 46-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 2 zo 12/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. BOSTERHOUT 5-4 / 12-11 / 104-98
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. BOSTERHOUT TC DE WATERTOREN 2-4 / 6-9 / 68-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 2-11 / 38-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A CENTER COURT RUISELEDE A 1-5 / 3-11 / 42-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. TER STRAETEN A T.C. BOSTERHOUT B 5-1 / 11-4 / 80-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 10-2 / 68-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. ZEDELGEM A 2-4 / 5-8 / 65-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 1-5 / 3-10 / 45-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-6 / 55-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. TER STRAETEN 2-4 / 7-9 / 70-78
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT KTC ISIS 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 20-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 18-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2-1 / 4-2 / 28-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-2 / 46-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
1/16 Finale za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADELCLUB MAASEIK VZW A 6-0 / 6-0 / 54-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 12-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE KODDAERT B T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 26-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE MOTE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 7-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule E - 2 zo 05/05/2019 TC DE WATERTOREN T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-3 / 78-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 2-7 / 6-15 / 70-105
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 9-4 / 64-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 05/05/2019 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 7-7 / 75-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. OLYMPOS A T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 8-6 / 63-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B K.G. WITTE BEER A 3-3 / 7-7 / 60-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 7-7 / 55-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-6 / 45-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 2 za 04/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 8-6 / 68-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-2 / 79-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 3-10 / 35-65
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 2 za 04/05/2019 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 za 04/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-2 / 28-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 1-2 / 3-5 / 34-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 18-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. VICHTE A 2-1 / 5-2 / 38-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-0 / 6-1 / 37-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 2-6 / 19-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-4 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. OLYMPOS 0-3 / 0-6 / 4-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. BOSTERHOUT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 8-5 / 59-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 2-10 / 50-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. OLYMPOS B T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 6-7 / 66-68
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule F - 5 zo 28/04/2019 TC DE WATERTOREN T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 4-2 / 47-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DUINBERGEN A 3-3 / 6-7 / 57-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 3-10 / 49-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 2-4 / 6-8 / 69-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule G - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB OASE VZW T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 4-10 / 49-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT TC DE MAENE 5-1 / 10-3 / 70-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 2-4 / 22-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. VICHTE T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 38-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 4-5 / 39-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. YPER A 2-1 / 4-2 / 26-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. BOSTERHOUT A 2-1 / 4-3 / 35-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 za 27/04/2019 KTC ISIS A T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 27-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 5 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADEL CLUB ROESELARE A 6-0 / 6-0 / 54-15
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 5 za 27/04/2019 T.C. BOSTERHOUT WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 1-5 / 30-50
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 1-6 / 9-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. BOSTERHOUT B T.C. LOGAN A 2-1 / 5-3 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-3 / 20-17
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule F - 4 zo 31/03/2019 T.C. BOSTERHOUT OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 1-5 / 27-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 4 za 30/03/2019 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 26-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule M - 4 za 30/03/2019 PADEL CLUB ROESELARE B T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 44-39
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 4 za 30/03/2019 PADEL 4U2 GENT T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 49-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule F - 3 zo 24/03/2019 PADELCLUB BRUGGE T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 3-3 / 37-43
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 3 za 23/03/2019 TC DE WATERTOREN A T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 1-5 / 19-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule M - 3 za 23/03/2019 T.C. BOSTERHOUT B KON. DEINZE T.C. A 5-1 / 5-1 / 49-28
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 3 za 23/03/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. MERELBEKE 2-4 / 2-4 / 33-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule F - 2 zo 17/03/2019 T.C. BOSTERHOUT PADEL CLUB ROESELARE 0-6 / 0-6 / 13-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 2 za 16/03/2019 T.C. BOSTERHOUT A PADEL CLUB ROESELARE D 3-3 / 3-3 / 49-36
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule M - 2 za 16/03/2019 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 40-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 2 za 16/03/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 4-2 / 46-33
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule F - 1 zo 24/02/2019 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE 4-2 / 4-2 / 45-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 1 za 23/02/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 18-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule M - 1 za 23/02/2019 T.C. BOSTERHOUT B TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 47-30
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 1 za 23/02/2019 T.C. BOSTERHOUT PADEL CLUB ROESELARE 5-1 / 5-1 / 51-26
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
1/2 Finale za 14/09/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-0 / 72-0
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 5 za 29/06/2019 T.C. ARGAYON T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 3 za 11/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM C T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 za 11/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 0-6 / 0-36