Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 30-60 Poule F 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 20-25 Poule D 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8 30-40 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 A 65-95 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 B 65-95 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 20-25 Poule K 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 30-60 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 6 30-60 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 1 215-285
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 35 1 215-285 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 1 215-285 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 40-75 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 20-35 Poule A 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 20-35 Poule E 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2 10-10 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 10-10 Poule J 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 10-25 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 10-10 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 10-10 Poule D Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U15 4 10-10 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 10-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 A 10-10 Poule E 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 B 10-10 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 10-25 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 10-10 Poule H 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 10-10 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 C 10-10 Poule M 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 10-30 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 10-10 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 10-10 Poule H 1/4 Finale 1/4 Finale
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100 A - Poule B 4
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100 B - Poule I 1/16 Finale 1/16 Finale
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100 C - Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250 - Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250 A - Poule C 3
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250 B - Poule J 1/4 Finale 1/4 Finale
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 A 20-40 Poule J 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 B 20-40 Poule K 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 C 20-40 Poule I 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
1/16 Finale za 10/11/2018 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-15
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule I - 5 za 20/10/2018 K.T.C. AZALEA A T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 14-51
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 20/10/2018 T.C. BOSTERHOUT C T.K. DE PINTE A 5-1 / 5-1 / 47-30
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule G - 5 za 20/10/2018 T.C. BOSTERHOUT PADEL CLUB ROESELARE 4-2 / 4-2 / 49-31
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 13/10/2018 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-11
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 13/10/2018 T.C. BOSTERHOUT B PADELCLUB BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 48-23
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule G - 4 za 13/10/2018 KON. DEINZE T.C. T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 1-5 / 28-52
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule B - 3 za 06/10/2018 T.C. BOSTERHOUT A PADELCLUB BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 06/10/2018 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT C 0-6 / 0-6 / 21-54
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule G - 3 za 06/10/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. ELEVEN 6-0 / 6-0 / 54-10
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 29/09/2018 PADEL CLUB ROESELARE B T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 5-1 / 51-32
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 29/09/2018 T.C. KOKSIJDE B T.C. BOSTERHOUT B 5-1 / 5-1 / 52-38
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 29/09/2018 T.C. BOSTERHOUT C KON. DEINZE T.C. A 5-1 / 5-1 / 50-33
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule G - 2 za 29/09/2018 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 0-6 / 0-6 / 27-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule K - 5 zo 23/09/2018 T.C. BOSTERHOUT B TC DE WATERTOREN A 2-2 / 4-4 / 31-32
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule I - 5 zo 23/09/2018 T.C. BOSTERHOUT C T.C. SERVIO A 4-0 / 8-1 / 53-22
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 22/09/2018 TC DE WATERTOREN A T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 5-1 / 46-29
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 22/09/2018 T.C. BOSTERHOUT B WAREGEM TENNIS CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-20
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 22/09/2018 T.C. ELEVEN A T.C. BOSTERHOUT C 1-5 / 1-5 / 27-53
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule G - 1 za 22/09/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. BOSTERHOUT 0-6 / 0-6 / 22-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule J - 4 zo 16/09/2018 T.C. BOSTERHOUT A TC DE WATERTOREN B 0-4 / 0-8 / 0-48
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule K - 3 zo 09/09/2018 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 2-2 / 5-4 / 45-41
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule I - 3 zo 09/09/2018 WIKINGS A T.C. BOSTERHOUT C
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 6
30-60
1/4 Finale zo 02/09/2018 T.C. KOERSEL T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 8-6 / 65-64
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U15 4
10-10
Finale zo 02/09/2018 T.C. RACSO T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 1-6 / 19-37
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule J - 2 zo 02/09/2018 KTC ISIS A T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 8-0 / 48-11
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule K - 2 zo 02/09/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 1-3 / 3-7 / 47-55
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule I - 2 zo 02/09/2018 T.C. BOSTERHOUT C TC RUMBEKE C 4-0 / 8-0 / 49-16
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U15 4
10-10
1/2 Finale wo 29/08/2018 T.C. BOSTERHOUT TC MAASEIK 3-0 / 6-1 / 42-15
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule K - 1 zo 26/08/2018 TC HERNIEUWENBURG A T.C. BOSTERHOUT B
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule I - 1 zo 26/08/2018 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. BOSTERHOUT C 2-2 / 4-6 / 48-59
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
Finale za 23/06/2018 T.C. ROESELARE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 1-6 / 28-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
1/2 Finale zo 10/06/2018 OSTEND TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 5-4 / 11-8 / 91-71
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/2 Finale za 09/06/2018 T.C. BOSTERHOUT TC HERNIEUWENBURG 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-2 / 26-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
1/2 Finale zo 03/06/2018 T.C. DUINBERGEN A T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 8-5 / 61-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
Finale zo 03/06/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C.DHOEVE 4-2 / 8-5 / 68-62
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 1-6 / 13-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. ORSCAMP B T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 5-2 / 35-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 5 za 02/06/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 0-3 / 0-6 / 17-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. BRUGHIA A 1-2 / 2-4 / 21-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. BOSTERHOUT B TC DE MAENE B 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/8 Finale wo 30/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 2-4 / 11-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 6 zo 27/05/2018 T.C. BLANKENBERGE T.C. BOSTERHOUT 4-5 / 9-12 / 100-105
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
1/2 Finale zo 27/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 7-7 / 64-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 8-4 / 54-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-2 / 33-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. KORTEMARK A 2-1 / 4-2 / 30-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 4 za 26/05/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 42-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/16 Finale wo 23/05/2018 T.C. KOKSIJDE A T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 4-5 / 27-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. LOGAN 7-2 / 14-5 / 100-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. ROESELARE A T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-7 / 50-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 5 zo 20/05/2018 T.C. KORTEMARK A T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 7-9 / 72-81
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 5 zo 20/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 3-3 / 7-6 / 62-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-6 / 69-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule F - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 3-3 / 6-7 / 55-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule D - 5 za 19/05/2018 K.T.C. AZALEA T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 8-6 / 57-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 76-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 11-3 / 81-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule E - 5 za 19/05/2018 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 8-5 / 68-53
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
10-25
poule (ER) A - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-1 / 39-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule G - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-2 / 28-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. ROESELARE 2-1 / 5-2 / 38-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. BRUGHIA T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 5-2 / 32-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule H - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A TC RUMBEKE C 0-3 / 1-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 5 za 19/05/2018 T.C. YPER A T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 19-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule M - 5 za 19/05/2018 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT C 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 3 za 19/05/2018 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 3-4 / 34-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 5 za 19/05/2018 T.C. ALEXANDER B T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 2-5 / 22-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule H - 5 za 19/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 4-2 / 28-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 5 wo 16/05/2018 T.C. BOSTERHOUT K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 2-5 / 12-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule J - 5 wo 16/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 1-2 / 3-4 / 20-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule E - 5 wo 16/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 5 wo 16/05/2018 KTC ISIS A T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 13-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. YPER T.C. BOSTERHOUT 2-7 / 7-14 / 78-108
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DE KODDAERT A 6-0 / 12-0 / 72-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 4 zo 13/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 72-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 4 zo 13/05/2018 T.C. ZEDELGEM T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 8-4 / 63-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. DE WILGE T.C. BOSTERHOUT 0-6 / 1-12 / 41-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule F - 4 za 12/05/2018 OSTEND TENNIS CLUB T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 74-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT KTC ISSERA 3-3 / 7-8 / 66-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 2-4 / 5-9 / 53-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 4 za 12/05/2018 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 3-10 / 47-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B MARKSE TENNISCLUB VZW A 0-6 / 1-12 / 31-75
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
10-25
poule (ER) A - 4 za 12/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 2-4 / 20-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule G - 4 za 12/05/2018 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 3-4 / 25-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 4 za 12/05/2018 TC DE MAENE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 9-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule H - 4 za 12/05/2018 K.T.G. HOUTLAND A T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. VICHTE A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule M - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT C KTC ISIS A 1-2 / 2-4 / 23-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 2 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 4 za 12/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A CENTER COURT RUISELEDE B 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule H - 4 za 12/05/2018 T.C. ALEXANDER A T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 29-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule J - 4 wo 09/05/2018 TC RUMBEKE T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 2-5 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 4 wo 09/05/2018 T.C. BOSTERHOUT WIKINGS 2-1 / 4-2 / 20-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule E - 4 wo 09/05/2018 T.C. DE MOTE A T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 4 wo 09/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. ROESELARE A 3-0 / 6-0 / 24-5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 6-3 / 12-8 / 97-87
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule A - 3 zo 06/05/2018 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 5-10 / 61-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 3 zo 06/05/2018 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 9-8 / 86-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 3 zo 06/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 45-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. BOSTERHOUT KTC ISIS 4-2 / 8-5 / 66-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule F - 3 za 05/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-2 / 79-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 3-3 / 6-7 / 57-68
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 35 1
215-285
poule (ER) A - 3 za 05/05/2018 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 8-5 / 59-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. BLANKENBERGE T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 10-4 / 76-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A VICOGNE TENNIS CLUB A 6-0 / 12-0 / 74-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule E - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. LOGAN B 1-5 / 3-11 / 43-78
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
10-25
poule (ER) A - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 3-0 / 6-1 / 42-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule G - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. ALEXANDER 2-1 / 5-2 / 36-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule H - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. KORTEMARK A 1-2 / 2-4 / 16-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule M - 3 za 05/05/2018 K.T.G. HOUTLAND B T.C. BOSTERHOUT C 2-1 / 5-2 / 38-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 1 za 05/05/2018 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 41-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 3 za 05/05/2018 T.C. AQUILA A T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 3-5 / 29-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule H - 3 za 05/05/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-3 / 53-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. YPER T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule J - 3 wo 02/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. OLYMPOS 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-1 / 25-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule E - 3 wo 02/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 3 wo 02/05/2018 T.C. KORTEMARK E T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 0-6 / 6-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 2 zo 29/04/2018 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. BOSTERHOUT 5-4 / 11-12 / 102-120
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule A - 2 zo 29/04/2018 T.C. BOSTERHOUT A OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 8-8 / 69-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 2 zo 29/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 5-9 / 56-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. DE MOTE T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-7 / 61-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule F - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-1 / 77-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 10-3 / 67-41
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 35 1
215-285
poule (ER) A - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. TOPSPIN 4-2 / 9-4 / 74-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. COME BACK LANGEMARK 4-2 / 9-5 / 75-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. BRUGHIA B T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 12-1 / 77-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
10-25
poule (ER) A - 2 za 28/04/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 2-4 / 21-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. DE MOTE T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. YPER 1-2 / 2-5 / 22-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule H - 2 za 28/04/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM D T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 3-4 / 34-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 2 za 28/04/2018 TC RUMBEKE B T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 3-4 / 31-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule M - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT C T.C. ROESELARE A 3-0 / 6-0 / 36-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule I - 2 za 28/04/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 38-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule H - 2 za 28/04/2018 K.T.G. HOUTLAND A T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 20-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 1-2 / 3-4 / 20-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 2 wo 25/04/2018 K.G. WITTE BEER T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 5-3 / 26-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule E - 2 wo 25/04/2018 T.C. KORTEMARK D T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 27-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 2 wo 25/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B TC RUMBEKE B 3-0 / 6-1 / 26-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
30-40
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. GAVERKASTEEL 8-1 / 16-3 / 109-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule A - 1 zo 22/04/2018 T.C. DUINBERGEN B T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 9-5 / 74-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 1 zo 22/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A 6-0 / 12-1 / 79-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 1 zo 22/04/2018 T.C. AQUILA T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 5-9 / 53-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
30-60
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. SERVIO T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-6 / 58-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule F - 1 za 21/04/2018 T.C. STADEN T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 10-2 / 66-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT TC MOORSLEDE 5-1 / 10-2 / 63-18
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 35 1
215-285
poule (ER) A - 1 za 21/04/2018 T.C. ORSCAMP T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 4-8 / 44-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. SMASH OEDELEM 5-1 / 10-3 / 73-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. ST-MICHIELS A T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 9-5 / 62-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B TENNISCLUB OASE VZW A 1-5 / 3-10 / 32-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
10-25
poule (ER) A - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 21-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule G - 1 za 21/04/2018 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule H - 1 za 21/04/2018 T.C. DE MOTE A T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule H - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 30-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-1 / 26-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule J - 1 wo 18/04/2018 KTC ISIS T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-2 / 27-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 1 wo 18/04/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 1-2 / 2-5 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule E - 1 wo 18/04/2018 TC RUMBEKE C T.C. BOSTERHOUT A 2-1 / 4-3 / 21-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule D - 1 wo 18/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 1-6 / 9-24
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
1/4 Finale za 24/03/2018 PADEL CLUB ROESELARE C T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 50-30
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
1/8 Finale za 17/03/2018 T.C. BOSTERHOUT B TENNISCLUB CHALET RADAR A 6-0 / 6-0 / 54-10
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
1/16 Finale za 10/03/2018 T.C. BOSTERHOUT B PADEL WAASLAND B 4-2 / 4-2 / 50-38
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule J - 3 za 24/02/2018 T.C. BOSTERHOUT B WAREGEM TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 52-39
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule C - 3 za 17/02/2018 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 4-2 / 51-42
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule J - 2 za 17/02/2018 T.C. BOSTERHOUT B PADEL CLUB ROESELARE A 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule C - 2 za 10/02/2018 T.C. BOSTERHOUT A PADEL CLUB ROESELARE B 6-0 / 6-0 / 54-17
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule J - 1 za 10/02/2018 T.C. FOR EVER B T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 37-49
Padel Voorjaar 2018 PADEL OPEN 250
-
poule C - 1 za 03/02/2018 T.C. BOSTERHOUT A OSTEND TENNIS CLUB D 2-4 / 2-4 / 37-48
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 100
-
1/8 Finale za 17/11/2018 T.C. BOSTERHOUT C PADEL CLUB ROESELARE B
Padel Najaar 2018 PADEL OPEN 250
-
1/8 Finale za 17/11/2018 PADELCLUB BRUGGE T.C. BOSTERHOUT
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 1
215-285
1/4 Finale za 08/09/2018 T.C. TENNISSIMO T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 2 za 28/04/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 1 za 21/04/2018 T.C. BOSTERHOUT B WIKINGS A 3-0 / 6-0 / 36-0
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule J - 5 zo 23/09/2018 T.C. OLYMPOS A T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 8-0 / 48-0
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule J - 1 zo 26/08/2018 T.C. BOSTERHOUT A TC RUMBEKE A 0-4 / 0-8 / 0-48