Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 A 271-340
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 B 271-340
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2 201-270
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2 A 345-460
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2 B 345-460
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 A 2-230 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 B 2-230 Poule C 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 2 2-35 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1 6-230 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1 2-230 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule B 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 2 zo 12/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK A K.T.C. DIEST B 2-1 / 4-2 / 21-10
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule C - 2 zo 12/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK B K.T.C. DIEST A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 2
2-35
poule A - 2 za 11/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK K.T.C. DIEST 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 2 za 11/07/2020 K.T.C. DIEST T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 37-19
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 1 zo 05/07/2020 T.C. PANORAMA A T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 5-2 / 23-16
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule C - 1 zo 05/07/2020 T.C. SPORTIVA A T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-5 / 19-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule B - 1 zo 05/07/2020 TENZA T.C. TENNISDEL GENK 2-1 / 4-2 / 27-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 2
2-35
poule A - 1 za 04/07/2020 G.T. TESSENDERLO T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 1 za 04/07/2020 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 2
2-35
poule A - 3 za 18/07/2020 T.C. WIMBLEDON T.C. TENNISDEL GENK
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK G.T. TESSENDERLO
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 3 za 18/07/2020 K.T.C. DIEST T.C. TENNISDEL GENK
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE RAKKET A T.C. TENNISDEL GENK A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule C - 3 zo 19/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A T.C. TENNISDEL GENK B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK G.T. TESSENDERLO
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 2
2-35
poule A - 5 za 01/08/2020 T.C. TENNISDEL GENK KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. HEUSDEN T.C. TENNISDEL GENK
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule B - 2 zo 12/07/2020 K.T.C. DIEST T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 36-0