Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

SportPloegPuntenKapiteinOrganisatie
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg A Pillaert Didier Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule J - plaats 5
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg B Viaene Stefaan Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule E - plaats 4
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg C Declercq Jacques Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule K - plaats 5
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg A Fieuw Tom Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule L - plaats 6
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg B Gerard Bart Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule D - plaats 2
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg C Dewaele Tristan Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule J - plaats 4
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg D Courtens Sven Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule K - plaats 5
Padel PADEL OPEN - 300 ploeg A Stoop Bart Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule B - plaats 4
Padel PADEL OPEN - 300 ploeg B Verhanneman Kristof Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule F - plaats 5
Padel PADEL OPEN - 300 ploeg C Maddens Emiel Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule H - plaats 5
Padel PADEL OPEN - 300 ploeg D Coussement Robbe Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule G - plaats 2
Eindronde Schweppes Padel Najaar 2021: 1/16 Finale
Padel PADEL OPEN - 500 ploeg A Casteleyn Maarten Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule B - plaats 2
Padel PADEL OPEN - 500 ploeg B Callebert Frederik Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule D - plaats 2
Padel PADEL OPEN - 700 ploeg A Degroote Pieter Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule A - plaats 1
Eindronde Schweppes Padel Najaar 2021: 1/4 Finale
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg A De Nolf Bieke Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule D - plaats 1
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg B Vanderheere Marleen Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule B - plaats 4
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg C Bruynooghe Stéphanie Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule C - plaats 1
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg D Laureyn Tatjana Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule G - plaats 3
Padel PADEL DAMES - 100 ploeg A Fadeux Kelly Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule D - plaats 3
Padel PADEL DAMES - 100 ploeg B Plancke Charlotte Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule F - plaats 1
Eindronde Schweppes Padel Najaar 2021: 1/16 Finale
Padel PADEL DAMES - 500 ploeg A Moulart Feebe Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule A - plaats 4
Padel PADEL GEMENGD - 100 ploeg A Plancke Charlotte Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule G - plaats 3
Padel PADEL GEMENGD - 100 ploeg B Slaets Mathieu Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule C - plaats 4
Tennis DUBBEL DAMES 25 - 6 ploeg A 13 - 40 Coopman Delphine Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule C - plaats 3
Tennis DUBBEL HEREN 25 - 6 ploeg A 13 - 40 Marechal Thomas Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule A - plaats 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule B - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE A TC DE WATERTOREN A 3-3 / 3-3 / 38-33
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule D - 5 zo 24/10/2021 KON. DEINZE T.C. A TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 48-40
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule A - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE A TENNISVERENIGING LOPPEM A 5-1 / 10-4 / 76-53
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule D - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE A OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 44-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule B - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE B OSTEND TENNIS CLUB D 2-4 / 2-4 / 34-41
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule C - 5 zo 24/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB F TC RUMBEKE C 2-4 / 2-4 / 38-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule G - 5 zo 24/10/2021 T.C. AQUILA A TC RUMBEKE D 5-1 / 5-1 / 53-25
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule D - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 3-3 / 34-42
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule F - 5 zo 24/10/2021 TC DE WATERTOREN A TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 15-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 500
-
poule A - 5 zo 24/10/2021 TC RUMBEKE A TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 1-12 / 47-79
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 23/10/2021 WATEWY PADEL TIELT A TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-19
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule E - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE B PADEL CLUB VISION 21 A 2-4 / 2-4 / 34-51
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule K - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE C T.C. AQUILA F 4-2 / 4-2 / 52-32
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule L - 5 za 23/10/2021 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 50-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule D - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 34-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule J - 5 za 23/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 B TC RUMBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-18
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule K - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE D TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-6 / 0-6 / 15-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule B - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE A PADEL CLUB VISION 21 D 2-4 / 2-4 / 42-47
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule F - 5 za 23/10/2021 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 36-34
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule H - 5 za 23/10/2021 TC RUMBEKE C ARENAL WAREGEM A 2-4 / 2-4 / 41-48
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule G - 5 za 23/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 B TC RUMBEKE D 2-4 / 2-4 / 36-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule G - 5 vr 22/10/2021 KTC ISIS B TC RUMBEKE A 0-4 / 0-4 / 9-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule C - 5 vr 22/10/2021 TC RUMBEKE B KTC ISIS A 0-4 / 0-4 / 7-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule B - 4 zo 17/10/2021 T.C. KORTEMARK A TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 23-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule D - 4 zo 17/10/2021 TC RUMBEKE B T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 4-2 / 4-2 / 48-38
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule D - 4 zo 17/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB H TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-26
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule B - 4 zo 17/10/2021 T.C. ORSCAMP A TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 10-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule C - 4 zo 17/10/2021 TC RUMBEKE C TENNISVERENIGING LOPPEM C 4-2 / 4-2 / 43-27
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule G - 4 zo 17/10/2021 TC RUMBEKE D T.C. WITTE KAPROENEN A 4-2 / 4-2 / 48-33
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule F - 4 zo 17/10/2021 TC RUMBEKE B SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-14
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule J - 4 za 16/10/2021 TC RUMBEKE A TENNISVERENIGING LOPPEM C 5-1 / 5-1 / 49-46
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule E - 4 za 16/10/2021 PADELCLUB HOUTHULST A TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 32-52
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule K - 4 za 16/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 B TC RUMBEKE C 3-3 / 3-3 / 38-35
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule L - 4 za 16/10/2021 TC RUMBEKE A VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 0-6 / 0-6 / 18-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule D - 4 za 16/10/2021 T.C. KORTEMARK A TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 24-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule J - 4 za 16/10/2021 TC RUMBEKE C TC DE WATERTOREN A 0-6 / 0-6 / 23-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule K - 4 za 16/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 F TC RUMBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-9
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule B - 4 za 16/10/2021 T.C. ST-MICHIELS A TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-35
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule F - 4 za 16/10/2021 TC RUMBEKE B PADEL CLUB VISION 21 C 2-4 / 2-4 / 42-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule H - 4 za 16/10/2021 T.C. FOR EVER A TC RUMBEKE C 3-3 / 3-3 / 45-39
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule G - 4 za 16/10/2021 TC RUMBEKE D ARENAL WAREGEM B 4-2 / 4-2 / 47-40
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule G - 4 vr 15/10/2021 TC RUMBEKE A PADEL CLUB VISION 21 A 0-4 / 0-4 / 8-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule C - 4 vr 15/10/2021 T.C. AQUILA C TC RUMBEKE B 0-4 / 0-4 / 9-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule B - 3 zo 10/10/2021 TC RUMBEKE A T.C. VICHTE A 1-5 / 1-5 / 31-48
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule D - 3 zo 10/10/2021 TC RUMBEKE B T.C. ELEVEN A 4-2 / 4-2 / 46-34
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule A - 3 zo 10/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB A TC RUMBEKE A 1-5 / 4-11 / 65-83
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule D - 3 zo 10/10/2021 TENNISVERENIGING LOPPEM D TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 45-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule B - 3 zo 10/10/2021 TC RUMBEKE B OSTEND TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 33-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule C - 3 zo 10/10/2021 TC RUMBEKE C T.C. ST-MICHIELS A 5-1 / 5-1 / 50-20
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule G - 3 zo 10/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 A TC RUMBEKE D 4-2 / 4-2 / 51-27
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule D - 3 zo 10/10/2021 TC DE WATERTOREN B TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 38-52
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule F - 3 zo 10/10/2021 KON. DEINZE T.C. A TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 33-45
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 500
-
poule A - 3 zo 10/10/2021 SHARP RECREAN A TC RUMBEKE A 5-1 / 11-3 / 78-45
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 09/10/2021 T.C. AQUILA E TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 49-19
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule E - 3 za 09/10/2021 TC RUMBEKE B T.C. OLYMPOS A 0-6 / 0-6 / 28-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule K - 3 za 09/10/2021 KTC ISIS A TC RUMBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-25
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule L - 3 za 09/10/2021 PADEL CLUB VISION 21 D TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 52-37
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule D - 3 za 09/10/2021 TC RUMBEKE B PADEL CLUB VISION 21 A 6-0 / 6-0 / 54-22
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule J - 3 za 09/10/2021 TC RUMBEKE C T.C. BOSTERHOUT D 1-5 / 1-5 / 24-49
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule K - 3 za 09/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB J TC RUMBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-17
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule B - 3 za 09/10/2021 TC RUMBEKE A TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 2-4 / 40-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule F - 3 za 09/10/2021 KTC ISIS A TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-30
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule H - 3 za 09/10/2021 TC RUMBEKE C TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 45-40
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule G - 3 za 09/10/2021 T.C. VICHTE A TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 33-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule C - 3 vr 08/10/2021 PADELCLUB HOUTHULST A TC RUMBEKE B 1-3 / 1-3 / 18-31
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule B - 2 zo 03/10/2021 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B TC RUMBEKE A 3-3 / 3-3 / 49-41
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule D - 2 zo 03/10/2021 WAREGEM TENNIS CLUB A TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 25-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule A - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE A KTC ISIS A 6-0 / 12-1 / 78-35
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule D - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 5-1 / 5-1 / 53-24
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule B - 2 zo 03/10/2021 TENNISVERENIGING LOPPEM A TC RUMBEKE B 4-2 / 4-2 / 50-26
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule C - 2 zo 03/10/2021 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A TC RUMBEKE C 0-6 / 0-6 / 22-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule D - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE A PADEL CLUB VISION 21 B 2-4 / 2-4 / 38-44
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule F - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE B WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 49-37
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 500
-
poule A - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE A ARENAL WAREGEM A 3-3 / 6-7 / 66-68
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE A T.C. ORSCAMP B 6-0 / 6-0 / 54-15
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule E - 2 za 02/10/2021 KTC ISIS B TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 45-44
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule K - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE C T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 26-46
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule L - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE A ARENAL WAREGEM C 1-5 / 1-5 / 37-53
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule D - 2 za 02/10/2021 T.C. ST-MICHIELS D TC RUMBEKE B 1-1 / 1-1 / 16-17
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule J - 2 za 02/10/2021 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A TC RUMBEKE C 1-5 / 1-5 / 25-52
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule K - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE D T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 0-6 / 5-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule B - 2 za 02/10/2021 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C TC RUMBEKE A 3-3 / 3-3 / 37-44
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule F - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE B WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 42-38
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule H - 2 za 02/10/2021 WAREGEM TENNIS CLUB A TC RUMBEKE C
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule G - 2 za 02/10/2021 TC RUMBEKE D T.C. WITTE KAPROENEN A 5-1 / 5-1 / 53-18
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule G - 2 vr 01/10/2021 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A TC RUMBEKE A 0-4 / 0-4 / 24-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule C - 2 vr 01/10/2021 TC RUMBEKE B OSTEND TENNIS CLUB A 0-4 / 0-4 / 8-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule B - 1 zo 26/09/2021 TC RUMBEKE A PADEL CLUB VISION 21 A 4-2 / 4-2 / 46-38
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule D - 1 zo 26/09/2021 TC RUMBEKE B PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 36-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule A - 1 zo 26/09/2021 PADEL CLUB VISION 21 A TC RUMBEKE A 0-6 / 0-12 / 17-73
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule D - 1 zo 26/09/2021 PADEL BRUGHIA A TC RUMBEKE A 1-5 / 1-5 / 20-45
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule B - 1 zo 26/09/2021 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-6
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule C - 1 zo 26/09/2021 TC RUMBEKE C ARENAL BRUGGE B 6-0 / 6-0 / 54-13
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule G - 1 zo 26/09/2021 KTC ISIS A TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 18-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule D - 1 zo 26/09/2021 OSTEND TENNIS CLUB C TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 53-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule F - 1 zo 26/09/2021 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 29-46
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 500
-
poule A - 1 zo 26/09/2021 OSTEND TENNIS CLUB A TC RUMBEKE A 2-4 / 4-8 / 34-63
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule C - 5 za 25/09/2021 TC RUMBEKE A K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-3 / 3-6 / 37-46
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 25/09/2021 PADEL CLUB VISION 21 E TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-17
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule E - 1 za 25/09/2021 TC RUMBEKE B TC DE WATERTOREN D 6-0 / 6-0 / 54-14
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule K - 1 za 25/09/2021 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C TC RUMBEKE C 5-1 / 5-1 / 53-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule L - 1 za 25/09/2021 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 14-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule D - 1 za 25/09/2021 OSTEND TENNIS CLUB I TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 25-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule J - 1 za 25/09/2021 TC RUMBEKE C KTC ISIS A 3-3 / 3-3 / 44-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule B - 1 za 25/09/2021 TC RUMBEKE A OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 42-34
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule F - 1 za 25/09/2021 T.C. BOSTERHOUT A TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-19
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule H - 1 za 25/09/2021 KON. DEINZE T.C. C TC RUMBEKE C 4-2 / 4-2 / 51-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule G - 1 za 25/09/2021 KON. DEINZE T.C. A TC RUMBEKE D 4-2 / 4-2 / 47-33
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule G - 1 vr 24/09/2021 TC RUMBEKE A T.C. BOSTERHOUT A 1-3 / 1-3 / 27-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule C - 1 vr 24/09/2021 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D TC RUMBEKE B 4-0 / 4-0 / 36-8
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule A - 4 zo 19/09/2021 VICOGNE TENNIS CLUB A TC RUMBEKE A 2-2 / 6-4 / 57-44
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule A - 3 zo 12/09/2021 TC RUMBEKE A T.C. OSWHERLU A 2-2 / 4-4 / 32-35
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule C - 3 za 11/09/2021 T.C. ORSCAMP A TC RUMBEKE A 0-4 / 1-8 / 35-56
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule A - 2 zo 05/09/2021 T.C. DE KODDAERT A TC RUMBEKE A 2-2 / 5-5 / 51-54
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule C - 2 za 04/09/2021 TC RUMBEKE A T.C. NOBEL A 2-2 / 5-4 / 43-41
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule A - 1 zo 29/08/2021 TC RUMBEKE A K.T.G. HOUTLAND B 0-4 / 1-8 / 24-53
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule C - 1 za 28/08/2021 T.C. BRUGHIA A TC RUMBEKE A 2-2 / 4-4 / 35-28
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule G - 2 zo 03/10/2021 TC RUMBEKE D T.C. BOSTERHOUT B
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
1/16 Finale za 13/11/2021 T.C. DUVELS B TC RUMBEKE D
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 200
-
poule K - 1 za 25/09/2021 T.C. ELEVEN C TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 0-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule A - 4 zo 17/10/2021 K.T.C. AZALEA A TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 0-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule G - 3 vr 08/10/2021 TC RUMBEKE A TC DE WATERTOREN B 4-0 / 4-0 / 36-0