Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 5 ploeg A 61 - 95 Huybrechs Evelyne Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 5
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Van Leuven Melissa Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule D - plaats 4
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Oeyen Carla Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 3
DAMES 25 - 4 ploeg A 12 - 35 Vliegen Lize Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Janssens Mathias Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule E - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/8 Finale
HEREN 25 - 6 ploeg A 26 - 60 Ammerlaan Alexander Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 5
HEREN 35 - 2 ploeg A 141 - 210 Borghijs Daan Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Winnaar
HEREN 45 - 4 ploeg A (245 ptn) 225 - 460 Deschuttere Yves Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Nationaal: 1/4 Finale
HEREN 45 - 4 ploeg A 36 - 75 Mees Johan Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 6
HEREN 65 - 1 ploeg A (255 ptn) 110 - 460 Lauwers Herman Eindronde Tennis Interclub Nationaal: Poule A - plaats 2
U09 - 1 ploeg A (45 ptn) 2 - 230 Cervetti Melissa Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: 1/2 Finale
U09 - 2 ploeg A 2 - 20 Oeyen Carla Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 2
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Ammerlaan Alice Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule H - plaats 4
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Ammerlaan Juliette Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Winnaar
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 De Backer Maxime Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule H - plaats 4
JONGENS U13 - 1 ploeg A (50 ptn) 2 - 230 Roland Max Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule B - plaats 3
JONGENS U13 - 1 ploeg B (35 ptn) 2 - 230 Cervetti Alessandro Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 4
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Wagemans Viggo Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule B - plaats 4
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Mertens Lewis Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule C - plaats 6
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Strackx Jonathan Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule J - plaats 4
JONGENS U15 - 2 ploeg A 6 - 50 Van Damme Oscar Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 2