Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3 141-200 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3 141-200 1/2 Finale 1/2 Finale
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3 345-460 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4 96-140 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 A 12-35 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4 B 12-35 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3 525-690 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 2 36-75 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 A 2-230 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 B 2-230 Poule H 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule D Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB U09 3 2-6 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3 2-20 Poule B Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2 A 2-35 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2 B 2-35 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1 2-230 Poule B Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2 2-35 Poule A Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 A 2-230 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 B 2-230 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-1 / 26-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. SPORTIVA A T.C. BLAUWE REGEN A 2-1 / 4-2 / 28-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN B MOLENBOS NIJLEN A 2-1 / 4-3 / 29-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. SPORTIVA T.C. BLAUWE REGEN 2-1 / 4-3 / 35-30
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 1 wo 24/04/2019 PUTSE T.C. T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 11-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 1 vr 26/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. 'T SAS 3-1 / 6-3 / 53-42
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN CLUB JUSTINE HENIN 2-4 / 5-9 / 50-70
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 1 za 27/04/2019 MOLENBOS NIJLEN A T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN B TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 37-15
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD B T.C. BLAUWE REGEN A 3-3 / 6-6 / 46-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE LUSTHOVEN A T.C. BLAUWE REGEN B 6-0 / 12-1 / 75-40
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule C - 1 zo 28/04/2019 R. LEOPOLD CLUB T.C. BLAUWE REGEN 4-5 / 10-11 / 94-109
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-9 / 65-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN K. MECHELSE T.H.C. 1-5 / 3-10 / 43-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 3-10 / 29-67
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule H - 1 zo 28/04/2019 SPORTING HOVE T.C. A T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 3-5 / 22-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 AZUA .C.C. T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 3-4 / 19-18
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. SPORTIVA 2-1 / 5-2 / 26-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 2-4 / 15-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 I.S.C. T.C. T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 3-4 / 15-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. FOREST HILLS 0-3 / 0-6 / 8-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 2 vr 03/05/2019 T.C. EMBLEM T.C. BLAUWE REGEN 2-2 / 4-4 / 35-37
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ZEVENBERGEN T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 7-7 / 55-64
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE RAKKET 3-3 / 8-8 / 74-78
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BORNEM T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 2-5 / 16-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BRABO A T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 I.S.C. T.C. A T.C. BLAUWE REGEN B 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. KROMVELD 1-2 / 2-5 / 24-39
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. DE RAKKET A 1-5 / 4-10 / 48-69
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. VISE 3-6 / 6-12 / 70-83
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. KROMVELD 5-1 / 11-2 / 77-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 05/05/2019 TC 'T LEER T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 8-6 / 80-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 2
36-75
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. HEIVELD T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 6-7 / 56-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 10-5 / 79-43
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 2 zo 05/05/2019 KASTELSE TENNISCLUB A T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule H - 2 zo 05/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B T.C. GYM OLYMPIADE A 3-0 / 6-1 / 26-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 wo 08/05/2019 I.S.C. T.C. T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. DE VALK A 3-0 / 6-1 / 39-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 wo 08/05/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN MOLENBOS NIJLEN 3-0 / 6-1 / 41-28
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 3 vr 10/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE RAKKET 0-4 / 1-8 / 28-52
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 1 za 11/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN MOLENBOS NIJLEN 1-5 / 3-10 / 48-64
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN TC MAASEIK 3-3 / 6-6 / 50-53
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DE CHALET T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 9-5 / 75-64
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. FOREST HILLS A 0-3 / 1-6 / 20-41
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B T.C. DE BEMPDEKENS A 3-0 / 6-1 / 39-20
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 3 za 11/05/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-1 / 43-32
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE POLLEPEL A T.C. BLAUWE REGEN A 4-2 / 8-5 / 65-51
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B PUTSE T.C. A 3-3 / 8-7 / 65-62
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. TABORA T.C. BLAUWE REGEN 5-4 / 10-10 / 95-85
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 10-5 / 77-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. BORNEM 2-4 / 4-9 / 43-63
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 2
36-75
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 TENNIS TER BREME T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 9-6 / 75-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. KEERPUNT '65 0-6 / 0-12 / 31-74
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. DE BEMPDEKENS A 2-1 / 4-2 / 18-10
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule H - 3 zo 12/05/2019 MOLENBOS NIJLEN A T.C. BLAUWE REGEN B 0-3 / 1-6 / 12-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 K. BRANDT T.C. T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT A T.C. BLAUWE REGEN A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-2 / 19-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 11-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 4 vr 17/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DUVELS 0-4 / 1-8 / 27-53
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 2 za 18/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 4-8 / 42-58
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. BECKHAND 4-2 / 9-5 / 62-45
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. SAVANTI 5-1 / 11-5 / 82-50
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 2-1 / 5-4 / 25-23
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 4 za 18/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. BLAUWE REGEN A 1-2 / 3-5 / 33-40
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. BLAUWE REGEN B 3-0 / 6-0 / 37-15
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE CHALET 3-0 / 6-0 / 37-16
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. 'T SAS A T.C. BLAUWE REGEN B 1-5 / 4-10 / 47-72
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN R.T.C. HEUSY 7-2 / 14-5 / 102-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. GYM OLYMPIADE 2-4 / 5-9 / 58-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. GYM OLYMPIADE 1-5 / 3-11 / 47-81
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 2
36-75
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. EMBLEM 2-4 / 5-9 / 50-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 55 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE POLLEPEL T.C. BLAUWE REGEN 1-5 / 2-10 / 35-64
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A KTC DEN BREMT A 1-2 / 2-4 / 18-19
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule H - 4 zo 19/05/2019 T.C. WILLEBROEK A T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 2-5 / 14-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. BORGERWEERT 2-1 / 4-2 / 18-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 4 wo 22/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. KEERPUNT '65 A 1-2 / 2-4 / 26-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE A T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 3-5 / 36-47
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 3-4 / 17-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. BLAUWE REGEN 2-1 / 4-2 / 27-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 38-19
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 5 vr 24/05/2019 T.C. LAAGLAND T.C. BLAUWE REGEN 3-1 / 7-3 / 60-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 3 za 25/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KEY POINT TENNISCENTRUM 4-2 / 9-5 / 73-43
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule A - 5 za 25/05/2019 TENNIS WEZEMAAL T.C. BLAUWE REGEN 0-6 / 1-12 / 36-79
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 5 za 25/05/2019 I.S.C. T.C. T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 8-6 / 64-53
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. GYM OLYMPIADE A 1-2 / 3-5 / 34-34
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B KTC DEN BREMT A 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. MOL T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-2 / 43-35
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A T.C. TER RIVIEREN A 1-5 / 2-10 / 32-63
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B TC WINGFIELD A 5-1 / 10-3 / 72-43
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE THUIN T.C. BLAUWE REGEN 1-8 / 3-16 / 51-105
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE VALK T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 9-7 / 80-80
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 26/05/2019 VOSSELAARSE TC T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-0 / 73-27
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 5 zo 26/05/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. BLAUWE REGEN A 3-0 / 6-2 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule H - 5 zo 26/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN B T.C. DE RAKKET A 2-1 / 5-3 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KASTELSE TENNISCLUB 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 5 wo 29/05/2019 T.C. BRABO T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN AZUA .C.C. 3-0 / 6-2 / 30-18
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 4 za 01/06/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-9 / 51-75
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 6 za 01/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. SPORTIVA 4-2 / 8-4 / 56-44
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE CHALET 2-1 / 4-2 / 18-12
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale zo 02/06/2019 T.C. DE VRIJHEID A T.C. BLAUWE REGEN B 5-1 / 11-5 / 89-69
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN B V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 13-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 1-6 / 7-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 7 wo 05/06/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 1-6 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. RUGGEVELD 0-3 / 0-6 / 19-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 5 za 08/06/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-10 / 64-82
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 4
96-140
poule B - 7 za 08/06/2019 ROYAL ANTWERP T.C. T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 9-4 / 64-51
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. LAAGLAND 3-0 / 6-1 / 26-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
1/2 Finale wo 12/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
1/2 Finale wo 12/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. HEIVELD 2-1 / 4-2 / 16-15
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 6 za 15/06/2019 HEISTSE T.C. T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-10 / 68-84
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/2 Finale wo 19/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 24-2
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 7 za 22/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. DE CHALET 4-2 / 8-7 / 78-67
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
Finale za 22/06/2019 T.C. DE DAGERAAD T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 2
2-35
Finale za 22/06/2019 T.C. BLAUWE REGEN I.S.C. T.C. 1-2 / 2-5 / 18-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
Finale zo 23/06/2019 AZUA .C.C. T.C. BLAUWE REGEN 2-1 / 5-2 / 22-19
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB U09 3
2-6
1/2 Finale wo 28/08/2019 T.C. BLAUWE REGEN TENNIS S.D.I. VZW 1-2 / 4-4 / 24-21
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
1/4 Finale zo 01/09/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. BLAUWE REGEN 5-4 / 13-8 / 99-82
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
2-230
Finale zo 01/09/2019 T.C. TENNISDEL GENK T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 4-5 / 22-30
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
1/4 Finale za 07/09/2019 T.C. TEMPLOUX T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-9 / 55-71
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 3
141-200
1/2 Finale za 14/09/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-0 / 72-0