Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 3 ploeg A 141 - 200 Debehets Heleen Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 3
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Demerre Julie Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: 1/4 Finale
DAMES - 6 ploeg B 26 - 60 Hillewaere Isabelle Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 4
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Schellens Kristel Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Finalist
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Bonne Michel Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 3
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Ghyselen Gerbert Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Meire Nicolas Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg B 12 - 25 Giele Alexandre Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule C - plaats 5
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Van Wauwe Jeroen Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Sennesael Dirk Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 6
HEREN 45 - 5 ploeg A 12 - 35 Stroobant Arnold Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 6
HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Van Heulenberghe Luc Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Finalist
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Igodt Bo Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule D - plaats 4
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Elskens Louis-Arthur Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule C - plaats 6
MEISJES U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Hart Yasmien Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 5
JONGENS U13 - 1 ploeg A (50 ptn) 2 - 230 Igodt Vic Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Finale
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Elskens Pieter-Pol Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 6
JONGENS U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Bailly Mathieu Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Vueghs Xander Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Decadt Eric Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: 1/2 Finale
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg B 12 - 40 Linthout Roger Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 3
DUBBEL HEREN 70 - 2 ploeg A 12 - 35 Willems Henri Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: 1/2 Finale