Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 20-25 Poule H 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 40-75 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 A 20-20 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 B 20-20 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 40-75 Poule E 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 20-35 Poule K 1/32 Finale 1/32 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 20-35 Poule J 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 65-95 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 30-60 Poule K 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 20-25 Poule J Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 7 20-25 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 40-75 Poule M 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 A 20-35 Poule I 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 B 20-35 Poule J 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 C 20-35 Poule H 1/32 Finale 1/32 Finale
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 20-40 Poule AM 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule AM - 5 zo 23/09/2018 ACHEL T.C. KON. METALLIC T.C. 0-4 / 0-8 / 6-48
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/2 Finale zo 16/09/2018 KON. METALLIC T.C. GANTOISE 0-6 / 1-12 / 31-77
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule AM - 4 zo 16/09/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. BASVELD 2-2 / 4-4 / 35-38
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/4 Finale zo 09/09/2018 KON. METALLIC T.C. NAAST TENNIS 3-3 / 7-6 / 58-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule AM - 3 zo 09/09/2018 T.C. EVERSEL KON. METALLIC T.C. 2-2 / 6-5 / 64-56
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/8 Finale zo 02/09/2018 T.C. DE BELGRADE KON. METALLIC T.C. 0-6 / 1-12 / 25-77
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule AM - 2 zo 02/09/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. DE KREKEL PEER 3-1 / 6-2 / 46-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
Finale zo 24/06/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. KOERSEL 4-2 / 10-7 / 87-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/2 Finale zo 17/06/2018 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 59-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
1/2 Finale vr 15/06/2018 T.C. BASVELD KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-4 / 61-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
1/2 Finale vr 15/06/2018 T.C. AS KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 70-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. LAAKDAL KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 22-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
1/4 Finale vr 08/06/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. HEUSDEN 4-2 / 9-4 / 66-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
1/4 Finale vr 08/06/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. BASVELD 4-2 / 9-5 / 76-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. DE BORN 1-5 / 5-10 / 73-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/8 Finale zo 03/06/2018 KON. METALLIC T.C. GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-4 / 71-42
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
40-75
1/8 Finale za 02/06/2018 NEERPELTSE T.C. KON. METALLIC T.C. 3-3 / 8-7 / 58-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
1/8 Finale za 02/06/2018 NEERPELTSE T.C. B KON. METALLIC T.C. B 4-2 / 10-5 / 71-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
1/8 Finale vr 01/06/2018 KON. METALLIC T.C. K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 10-4 / 73-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
1/8 Finale vr 01/06/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. BASVELD 3-3 / 7-7 / 60-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/16 Finale zo 27/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. ZELEM 4-2 / 10-5 / 78-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
1/16 Finale vr 25/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. LUMMEN 5-1 / 10-4 / 68-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
1/16 Finale vr 25/05/2018 KON. METALLIC T.C. K. TONGERSE T.C. 6-0 / 12-3 / 88-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
1/16 Finale vr 25/05/2018 T.C. AS A KON. METALLIC T.C. A 4-2 / 8-6 / 70-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 5 zo 20/05/2018 KON. METALLIC T.C. K.T.C. DIEST 1-5 / 3-10 / 42-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule K - 5 zo 20/05/2018 K.T.C. MEULENBERG KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 51-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule H - 5 za 19/05/2018 T.C. KAULILLE KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-5 / 68-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
40-75
poule G - 5 za 19/05/2018 G.T. TESSENDERLO KON. METALLIC T.C. 1-5 / 3-10 / 52-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 5 za 19/05/2018 KON. METALLIC T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 6-7 / 49-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule A - 5 za 19/05/2018 KON. METALLIC T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN A 6-0 / 12-0 / 72-13
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
poule E - 5 vr 18/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER KON. METALLIC T.C. 0-6 / 1-12 / 45-80
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 T.C. LAAKDAL D KON. METALLIC T.C. A 4-2 / 9-5 / 61-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 KON. METALLIC T.C. A T.C. TENKIE HASSELT D 4-2 / 9-4 / 68-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 TC MAASEIK B KON. METALLIC T.C. C 6-0 / 12-0 / 73-19
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule K - 4 zo 13/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 7-7 / 61-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule J - 4 zo 13/05/2018 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-4 / 62-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
40-75
poule G - 4 za 12/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. MOL 3-3 / 7-7 / 57-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. DRIEHOEVEN A KON. METALLIC T.C. A 4-2 / 8-4 / 53-41
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. HEUSDEN A KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 4-10 / 57-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
poule E - 4 vr 11/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. HAMONT 4-2 / 9-6 / 78-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule K - 5 vr 11/05/2018 KON. METALLIC T.C. A T.C. HAMONT A 4-2 / 8-4 / 58-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule J - 5 vr 11/05/2018 KON. METALLIC T.C. B TC MAASEIK F 3-3 / 8-8 / 81-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule M - 5 vr 11/05/2018 KON. METALLIC T.C. NEERPELTSE T.C. 6-0 / 12-0 / 73-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule I - 5 vr 11/05/2018 T.C. BOCHOLT A KON. METALLIC T.C. A 0-6 / 2-12 / 39-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule J - 5 vr 11/05/2018 M.T.C. LEOPOLDSBURG B KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 6-9 / 68-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule H - 5 vr 11/05/2018 TC HECHTEL-EKSEL B KON. METALLIC T.C. C 2-4 / 4-8 / 51-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 3 zo 06/05/2018 TC MAASEIK KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 71-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule K - 3 zo 06/05/2018 T.C. WINTERSLAG KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-11 / 31-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule J - 3 zo 06/05/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. HAM 5-1 / 10-2 / 67-21
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule H - 3 za 05/05/2018 T.C. HAMONT KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 72-40
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
40-75
poule G - 3 za 05/05/2018 K.T.C. MEULENBERG KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-7 / 59-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 3 za 05/05/2018 KON. METALLIC T.C. A T.C. DE BONEPUT B 1-5 / 2-10 / 33-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule A - 3 za 05/05/2018 KON. METALLIC T.C. B T.C. HALEN DE ZWALUW A 5-1 / 10-2 / 66-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
poule E - 3 vr 04/05/2018 LOMMELSE T.C. KON. METALLIC T.C. 0-6 / 2-12 / 55-85
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule K - 4 vr 04/05/2018 ACHEL T.C. A KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 6-8 / 66-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule J - 4 vr 04/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER B KON. METALLIC T.C. B 5-1 / 10-2 / 67-24
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule I - 4 vr 04/05/2018 KON. METALLIC T.C. A TC HECHTEL-EKSEL A 6-0 / 12-1 / 79-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule J - 4 vr 04/05/2018 KON. METALLIC T.C. B ACHEL T.C. A 2-4 / 5-9 / 46-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule H - 4 vr 04/05/2018 KON. METALLIC T.C. C LOMMELSE T.C. B 2-4 / 6-8 / 57-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 2 zo 29/04/2018 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-4 / 4-9 / 50-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule K - 2 zo 29/04/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. DE NETHE 5-1 / 10-2 / 64-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule J - 2 zo 29/04/2018 T.C. KOERSEL KON. METALLIC T.C. 1-5 / 3-10 / 41-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule H - 2 za 28/04/2018 KON. METALLIC T.C. TENNIS PAAL 1-5 / 4-11 / 56-86
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
40-75
poule G - 2 za 28/04/2018 KON. METALLIC T.C. NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-6 / 64-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A KON. METALLIC T.C. A 2-4 / 5-9 / 56-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. DE BONEPUT A KON. METALLIC T.C. B 4-2 / 8-5 / 56-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
40-75
poule E - 2 vr 27/04/2018 KON. METALLIC T.C. T.C. DE BONEPUT 5-1 / 11-3 / 84-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule K - 3 vr 27/04/2018 KON. METALLIC T.C. A TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 73-26
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule J - 3 vr 27/04/2018 LOMMELSE T.C. B KON. METALLIC T.C. B 5-1 / 10-2 / 70-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule M - 3 vr 27/04/2018 TENNISCLUB FIELD KON. METALLIC T.C. 0-6 / 0-12 / 26-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule C - 1 zo 22/04/2018 SPORTA HERK DE STAD T.C. KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-5 / 60-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule J - 1 zo 22/04/2018 KON. METALLIC T.C. LOMMELSE T.C. 5-1 / 10-2 / 69-19
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 1 za 21/04/2018 KON. METALLIC T.C. A T.C. ZELEM A 5-1 / 10-2 / 66-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule A - 1 za 21/04/2018 KON. METALLIC T.C. B T.C. NUCLEA A 3-3 / 6-7 / 54-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule J - 2 vr 20/04/2018 KON. METALLIC T.C. B NEERPELTSE T.C. B 1-5 / 2-11 / 35-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule M - 2 vr 20/04/2018 KON. METALLIC T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 72-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule I - 2 vr 20/04/2018 M.T.C. LEOPOLDSBURG A KON. METALLIC T.C. A 2-4 / 5-8 / 47-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule J - 2 vr 20/04/2018 NEERPELTSE T.C. A KON. METALLIC T.C. B 4-2 / 9-5 / 73-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule H - 2 vr 20/04/2018 ACHEL T.C. B KON. METALLIC T.C. C 2-4 / 7-8 / 74-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule K - 1 vr 13/04/2018 LOMMELSE T.C. E KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 8-7 / 79-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule J - 1 vr 13/04/2018 TC HECHTEL-EKSEL A KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 5-8 / 57-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule M - 1 vr 13/04/2018 LOMMELSE T.C. KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 35-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule I - 1 vr 13/04/2018 KON. METALLIC T.C. A T.C. HAMONT B 5-1 / 11-4 / 82-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule J - 1 vr 13/04/2018 KON. METALLIC T.C. B LOMMELSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 66-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule H - 1 vr 13/04/2018 KON. METALLIC T.C. C T.C. HAMONT C 4-2 / 9-5 / 74-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule H - 4 za 12/05/2018 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0