Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2 76-140 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 36-75 Poule D 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 12-20 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 12-35 Poule I 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule H 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75 Poule J 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75 Poule K 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A 6
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule P 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 5 zo 22/09/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. BOCHOLT 3-1 / 6-3 / 41-30
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 4 zo 15/09/2019 NEERPELTSE T.C. KON. METALLIC T.C. 3-1 / 7-3 / 58-48
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 3 zo 08/09/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. DE KREKEL PEER 1-3 / 2-6 / 27-36
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 1 zo 25/08/2019 T.C. HAMONT KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-1 / 55-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale vr 07/06/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. AS 0-4 / 2-8 / 31-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale vr 07/06/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. B KON. METALLIC T.C. A 4-0 / 8-1 / 51-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/8 Finale zo 02/06/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. DE NETHE 2-4 / 6-8 / 61-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 5 za 01/06/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 63-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. METALLIC T.C. 3-3 / 6-8 / 54-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 KON. METALLIC T.C. A TC O - TC IRIS A 6-0 / 12-1 / 76-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. SMASH KERMT 3-3 / 7-8 / 57-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-6 / 71-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-8 / 55-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 4 za 25/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. BOLDERBERG 1-5 / 4-11 / 55-86
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 5 za 25/05/2019 ACHEL T.C. KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-8 / 56-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 5 vr 24/05/2019 TENNISCLUB FIELD KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-6 / 58-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 5 vr 24/05/2019 LOMMELSE T.C. C KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 7-7 / 55-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 5 vr 24/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL A KON. METALLIC T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-14
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 5 vr 24/05/2019 KON. METALLIC T.C. LOMMELSE T.C. 6-0 / 12-1 / 76-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule J - 5 vr 24/05/2019 KON. METALLIC T.C. TC HECHTEL-EKSEL 3-3 / 7-6 / 54-51
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 do 23/05/2019 NEERPELTSE T.C. KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-0 / 49-17
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-4 / 6-9 / 70-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. LUMMEN KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 67-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 5 zo 19/05/2019 T.C. MOL KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 70-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 3 za 18/05/2019 TENNISCLUB FIELD KON. METALLIC T.C. 6-0 / 12-3 / 85-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule D - 5 za 18/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-6 / 61-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 4 za 18/05/2019 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 6-8 / 65-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 18/05/2019 KON. METALLIC T.C. KTC BERINGEN 3-3 / 6-6 / 44-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-0 / 73-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. A T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-5 / 70-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. B T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 16-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-6 / 64-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 4 vr 17/05/2019 NEERPELTSE T.C. B KON. METALLIC T.C. A 2-4 / 5-8 / 54-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule K - 4 vr 17/05/2019 T.C. BOCHOLT B KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 6-9 / 62-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule J - 4 vr 17/05/2019 TC MAASEIK KON. METALLIC T.C. 2-4 / 7-8 / 74-72
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 do 16/05/2019 KON. METALLIC T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-4 / 0-8 / 17-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 KON. METALLIC T.C. TC O - TC IRIS 2-4 / 5-8 / 46-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 54-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 4 zo 12/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 6-8 / 61-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 2 za 11/05/2019 KON. METALLIC T.C. TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 60-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule D - 4 za 11/05/2019 KON. METALLIC T.C. TC MAASEIK 1-5 / 2-10 / 25-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 3 za 11/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. HEUSDEN 3-3 / 6-8 / 56-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 11/05/2019 TC MAASEIK KON. METALLIC T.C. 2-4 / 4-9 / 42-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 3 vr 10/05/2019 NEERPELTSE T.C. KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 69-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 3 vr 10/05/2019 TC MAASEIK A KON. METALLIC T.C. A 6-0 / 12-3 / 80-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 4 vr 10/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL KON. METALLIC T.C. 0-6 / 3-12 / 44-83
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 3 vr 10/05/2019 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-2 / 61-19
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule K - 3 vr 10/05/2019 KON. METALLIC T.C. B VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 2-4 / 4-10 / 46-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule J - 3 vr 10/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. HAMONT 4-2 / 8-4 / 59-36
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 do 09/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-0 / 48-6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. WIMBLEDON KON. METALLIC T.C. 6-0 / 12-1 / 75-36
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 10-5 / 75-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 3 zo 05/05/2019 G.T. TESSENDERLO KON. METALLIC T.C. 4-2 / 9-6 / 73-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule A - 1 za 04/05/2019 G.T. TESSENDERLO KON. METALLIC T.C. 2-4 / 6-9 / 66-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule D - 3 za 04/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. AS 0-6 / 2-12 / 44-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 2 za 04/05/2019 K.T.C. DIEST KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 67-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. HEUSDEN KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-5 / 57-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 2 vr 03/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. DE NETHE 2-4 / 5-9 / 63-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 2 vr 03/05/2019 KON. METALLIC T.C. A T.C. DE KREKEL PEER C 2-4 / 6-8 / 60-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 2 vr 03/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A KON. METALLIC T.C. B 6-0 / 12-0 / 74-28
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 3 vr 03/05/2019 KON. METALLIC T.C. KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 3-10 / 37-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 2 vr 03/05/2019 T.C. BOCHOLT A KON. METALLIC T.C. A 0-6 / 3-12 / 49-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule K - 2 vr 03/05/2019 NEERPELTSE T.C. A KON. METALLIC T.C. B 3-3 / 6-6 / 54-47
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 do 02/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. BOCHOLT 0-4 / 2-8 / 30-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 KON. METALLIC T.C. SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 5-8 / 56-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. LANAKEN KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-10 / 58-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 2 zo 28/04/2019 KON. METALLIC T.C. KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 4-9 / 45-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule D - 2 za 27/04/2019 K.T.C. DIEST KON. METALLIC T.C. 4-2 / 9-5 / 73-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule A - 1 za 27/04/2019 KON. METALLIC T.C. KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 79-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 27/04/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. ROOSENDAEL 0-6 / 2-12 / 42-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 1 vr 26/04/2019 LOMMELSE T.C. KON. METALLIC T.C. 1-5 / 5-10 / 54-80
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 1 vr 26/04/2019 KON. METALLIC T.C. B LOMMELSE T.C. B 1-5 / 5-11 / 63-91
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 2 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER KON. METALLIC T.C. 3-3 / 6-6 / 50-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 1 vr 26/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 25-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 1 vr 26/04/2019 KON. METALLIC T.C. A T.C. KAULILLE A 4-2 / 9-7 / 75-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule K - 1 vr 26/04/2019 KON. METALLIC T.C. B LOMMELSE T.C. A 2-4 / 6-8 / 58-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule J - 1 vr 26/04/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB KON. METALLIC T.C. 1-5 / 4-10 / 57-76
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 do 25/04/2019 T.C. HAMONT KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-1 / 55-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule D - 1 ma 22/04/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. NETEVALLEI 1-5 / 2-10 / 32-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 1 ma 22/04/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. HAMONT 0-6 / 2-12 / 42-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.C. AS KON. METALLIC T.C. 3-3 / 9-8 / 80-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule J - 3 vr 10/05/2019 KON. METALLIC T.C. A ACHEL T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0