Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5 61-95 Poule B 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3 A 76-140 Poule A 5
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3 B 76-140 Poule B 3
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3 290-460 Poule D 2
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 5 12-35 Poule C 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3 76-140 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3 A 2-6 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3 B 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4 2-6 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4 A 2-6 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4 B 2-6 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3 2-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4 2-6 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4 6-10 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 5 za 29/06/2019 WOTEN T.C. LUMMEN 0-6 / 3-12 / 57-91
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 25/05/2019 HTC ISCA WOTEN 3-3 / 7-6 / 66-45
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule A - 2 za 25/05/2019 WOTEN A BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 2-4 / 7-8 / 53-67
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 5
12-35
poule C - 2 za 25/05/2019 T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN WOTEN 5-1 / 10-3 / 70-33
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3
76-140
poule B - 2 za 25/05/2019 WOTEN T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN 4-2 / 10-5 / 70-53
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A WOTEN A 3-0 / 6-0 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. LOVANIUM B WOTEN B 1-2 / 2-4 / 15-19
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 za 25/05/2019 WOTEN A SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule C - 5 za 25/05/2019 WOTEN B T.C. PANORAMA A 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C.DE WEHZEL WOTEN 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 wo 22/05/2019 WOTEN T.K. DE BERKEN 0-3 / 1-6 / 15-40
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.K. DE BERKEN WOTEN 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 18/05/2019 WOTEN TENZA 3-3 / 6-6 / 51-56
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule A - 1 za 18/05/2019 T.C. LOVANIUM A WOTEN A 4-2 / 9-4 / 72-41
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 18/05/2019 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A WOTEN B 3-3 / 7-7 / 67-64
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 5
12-35
poule C - 1 za 18/05/2019 WOTEN TENNIS CLUB ASSE 2-4 / 5-8 / 61-68
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3
76-140
poule B - 1 za 18/05/2019 WOTEN PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 3-3 / 8-6 / 70-70
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 WOTEN A TENNIS S.D.I. VZW A 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule D - 4 za 18/05/2019 WOTEN B TENNIS WEZEMAAL D 2-1 / 4-2 / 18-12
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule C - 4 za 18/05/2019 TENNIS WEZEMAAL B WOTEN B 2-1 / 5-3 / 28-19
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 WOTEN T.C. PANORAMA 0-3 / 1-6 / 24-39
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 TC DIEPENBROEK VZW WOTEN 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4
6-10
poule A - 4 wo 15/05/2019 TC HEIDEPARK WOTEN 0-3 / 0-6 / 18-36
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNIS WEZEMAAL WOTEN 3-3 / 7-6 / 71-56
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 WOTEN A TENNIS WEZEMAAL C 2-1 / 5-3 / 23-16
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule D - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB DROGENBOS A WOTEN B 2-1 / 5-2 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 za 11/05/2019 TENNIS WEZEMAAL C WOTEN A 1-2 / 2-4 / 12-20
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 za 11/05/2019 WOTEN B IRIS KESSEL-LO T.C. A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 HTC ISCA WOTEN 3-0 / 6-1 / 44-23
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 wo 08/05/2019 TC TENNIFUN WOTEN 3-0 / 6-1 / 42-15
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 WOTEN TENNIS S.D.I. VZW 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4
6-10
poule A - 3 wo 08/05/2019 WOTEN K. STADE LEUVEN T.C. 2-1 / 5-2 / 41-28
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 04/05/2019 WOTEN K. STADE LEUVEN T.C. 3-3 / 7-7 / 64-60
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule E - 2 za 04/05/2019 K. STADE LEUVEN T.C. A WOTEN A 0-3 / 1-6 / 11-26
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule D - 2 za 04/05/2019 WOTEN B T.K. DE BERKEN A 0-3 / 1-6 / 7-25
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 za 04/05/2019 WOTEN A T.C. MACHELEN - DIEGEM A 3-0 / 6-1 / 27-15
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 za 04/05/2019 BRUSSELSE T.C. A WOTEN B 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 WOTEN TENNIS WEZEMAAL 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 WOTEN K. STADE LEUVEN T.C. 1-2 / 3-4 / 28-32
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE WOTEN 2-1 / 4-2 / 31-22
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 27/04/2019 TC TENNIFUN WOTEN 3-3 / 7-6 / 56-59
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT U09 3
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 WOTEN A T.C. PANORAMA A 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 za 27/04/2019 BRUSSELSE T.C. B WOTEN A 3-0 / 6-0 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
poule C - 1 za 27/04/2019 WOTEN B T.C. LOVANIUM A 3-0 / 6-0 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 wo 24/04/2019 THERMAE SPORTS MERCHTEM WOTEN 1-2 / 3-5 / 35-39
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 WOTEN BRUSSELSE T.C. 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4
6-10
poule A - 1 wo 24/04/2019 WOTEN TENNIS WEZEMAAL 2-1 / 4-3 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale wo 29/05/2019 TENNIS WEZEMAAL WOTEN
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule A - 3 za 01/06/2019 K. STADE LEUVEN T.C. A WOTEN A
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule B - 3 za 01/06/2019 WOTEN B T.C. LOVANIUM B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 1 za 01/06/2019 TENNIS RAIL CLUB NAMUROIS WOTEN
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 5
12-35
poule C - 3 za 01/06/2019 WOTEN K. STADE LEUVEN T.C.
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3
76-140
poule B - 3 za 01/06/2019 IRIS KESSEL-LO T.C. WOTEN
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule A - 4 za 08/06/2019 WOTEN A TC DIEPENBROEK VZW A
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule B - 4 za 08/06/2019 T.C. DE VLOER A WOTEN B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 2 za 08/06/2019 R.T.C. BAUDOUIN WOTEN
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3
76-140
poule B - 4 za 08/06/2019 WOTEN T.C. LOVANIUM
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 4
2-6
1/4 Finale za 08/06/2019 WOTEN A TENNIS WEZEMAAL A
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule A - 5 za 15/06/2019 T.C. BEYKESVELD A WOTEN A
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 15/06/2019 WOTEN B TENNIS CLUB ASSE A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 3 za 15/06/2019 WOTEN NEERPELTSE T.C.
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 3
76-140
poule B - 5 za 15/06/2019 T.C. DE VLOER WOTEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 4 za 22/06/2019 HERENTALSE WOTEN