Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule C 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 4 201-280
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4 201-280 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8 18-40 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule D 3
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 T.C. DEN BRUEL T.C. STADEN 6-3 / 13-11 / 118-110
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 T.C. STADEN T.C. TER STRAETEN 2-7 / 5-15 / 71-111
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. STADEN OSTEND TENNIS CLUB 8-1 / 16-2 / 103-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 A.T.C.ANZEGEM T.C. STADEN 4-2 / 8-4 / 60-46
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. BRUGHIA T.C. STADEN 8-1 / 17-4 / 122-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. STADEN T.C. DE MOTE 3-6 / 6-12 / 57-88
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 01/06/2019 T.C. STADEN T.C. YPER 4-2 / 9-6 / 73-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. STADEN T.C. DE KODDAERT 2-4 / 5-8 / 46-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. STADEN T.C. KORTEMARK 3-3 / 8-8 / 78-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. STADEN KON. TENNIS CLUB BRUGGE 4-2 / 9-4 / 61-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 25/05/2019 T.C. ROESELARE T.C. STADEN 3-3 / 6-6 / 51-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. STADEN 2-4 / 5-10 / 62-81
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. STADEN T.C. VIJVERHOF 5-4 / 10-8 / 84-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. STADEN 0-9 / 2-18 / 65-122
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. STADEN K.T.C. AZALEA 4-2 / 9-4 / 70-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 18/05/2019 T.C. STADEN T.C. DE KODDAERT 3-3 / 7-6 / 59-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. STADEN T.C. YPER 2-4 / 5-9 / 52-70
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. GAVERKASTEEL T.C. STADEN 7-2 / 14-4 / 103-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. STADEN T.C. GAVERKASTEEL 6-3 / 12-7 / 83-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. STADEN 3-3 / 7-7 / 69-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. AQUILA T.C. STADEN 1-5 / 4-10 / 63-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 11/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. STADEN 3-3 / 6-7 / 61-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. STADEN 4-2 / 8-7 / 72-67
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. STADEN TENNISVERENIGING LOPPEM 4-5 / 8-11 / 67-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. STADEN TENNISVERENIGING LOPPEM 2-7 / 5-14 / 69-98
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. STADEN T.C. ICHTEGEM 0-6 / 1-12 / 38-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. STADEN T.C. VICHTE 6-0 / 12-1 / 77-23
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 za 04/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. STADEN 3-3 / 7-7 / 66-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. STADEN T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 53-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE MOTE T.C. STADEN 6-0 / 12-0 / 72-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. DE POLDERBLOMME T.C. STADEN 0-6 / 1-12 / 25-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. STADEN 0-9 / 0-18 / 0-108