Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule G 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 26-60 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3 76-140 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule C 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2 2-15 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 C 2-6 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule D 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
1/2 Finale za 15/06/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-11 / 48-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DUINBERGEN 2-4 / 4-8 / 40-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. VICHTE T.C. ALEXANDER 3-3 / 7-8 / 67-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. HOUTHULST T.C. ALEXANDER 3-3 / 7-7 / 70-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 08/06/2019 T.C. VICHTE T.C. ALEXANDER 0-6 / 1-12 / 30-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule B - 5 za 08/06/2019 T.C. ALEXANDER T.C. VICHTE 6-0 / 12-0 / 73-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. ORSCAMP T.C. ALEXANDER 2-1 / 5-2 / 25-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. YPER T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-4 / 73-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 02/06/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DE KODDAERT 3-3 / 6-6 / 54-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. ALEXANDER T.C. ST-MICHIELS 5-1 / 10-2 / 69-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule B - 4 za 01/06/2019 TC RUMBEKE T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-10 / 44-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 5 za 01/06/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ALEXANDER 3-3 / 6-6 / 48-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 do 30/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 9-4 / 67-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. ALEXANDER KTC ISSERA 4-0 / 8-0 / 48-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DUINBERGEN 5-1 / 10-3 / 75-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC DE MAENE A T.C. ALEXANDER A 4-2 / 9-5 / 79-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 T.C. ALEXANDER B KTC ISIS A 4-2 / 9-4 / 63-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. SERVIO T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-8 / 55-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ALEXANDER KTC ISSERA 6-0 / 12-1 / 75-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-7 / 79-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule B - 3 za 25/05/2019 KTC ISSERA T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 49-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 4 za 25/05/2019 T.C. ALEXANDER TC RUMBEKE 2-4 / 4-10 / 50-80
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. LOGAN 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. AQUILA T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-11
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 do 23/05/2019 T.C. ECLIPS T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 63-66
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. ALEXANDER A 0-3 / 1-6 / 10-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. ALEXANDER B 1-2 / 3-4 / 15-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. ALEXANDER C TENNISCLUB AVELGEM A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 TC RUMBEKE T.C. ALEXANDER 0-3 / 0-6 / 8-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. ROESELARE T.C. ALEXANDER 4-0 / 8-2 / 54-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 4 zo 19/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-8 / 42-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 19/05/2019 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB T.C. ALEXANDER 4-2 / 8-4 / 55-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. ROESELARE A 1-5 / 2-10 / 20-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 4 zo 19/05/2019 TC HERNIEUWENBURG A T.C. ALEXANDER B 1-5 / 3-10 / 35-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. COME BACK LANGEMARK 6-0 / 12-0 / 74-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 39-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 54-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule B - 2 za 18/05/2019 T.C. ALEXANDER GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 11-5 / 85-61
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. TER STRAETEN T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. ALEXANDER TC RUMBEKE 0-3 / 0-6 / 9-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 do 16/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-2 / 71-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 4 wo 15/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. ALEXANDER 1-2 / 3-4 / 19-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. ALEXANDER A KTC ISIS B 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. ALEXANDER B VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 0-3 / 1-6 / 13-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER C T.C. ALEXANDER C 2-1 / 4-2 / 17-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 10-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 di 14/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. BLANKENBERGE 0-4 / 0-8 / 10-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-2 / 79-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. KOKSIJDE 3-3 / 6-6 / 51-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. ALEXANDER A 2-4 / 4-8 / 47-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 T.C. ALEXANDER B TC RUMBEKE B 2-4 / 4-8 / 36-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. ALEXANDER 4-2 / 8-4 / 58-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. BRUGHIA 2-4 / 6-8 / 51-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. BLOEMENHOF T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 53-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule B - 1 za 11/05/2019 T.C. BLOEMENDALE T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 52-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 2 za 11/05/2019 T.C.DHOEVE T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-3 / 67-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DE MOTE 2-1 / 4-2 / 28-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 3 za 11/05/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-1 / 40-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 do 09/05/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-4 / 55-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. ALEXANDER GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 18-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. ALEXANDER A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. ALEXANDER B 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. ALEXANDER C WAREGEM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC ISIS T.C. ALEXANDER 1-2 / 2-5 / 13-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 di 07/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. ALEXANDER 3-1 / 6-3 / 44-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. ALEXANDER 4-2 / 8-5 / 59-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ALEXANDER 5-1 / 11-5 / 85-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. ALEXANDER A VZW TC DE DREEF A 2-4 / 5-8 / 58-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. ALEXANDER B 6-0 / 12-1 / 78-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. ALEXANDER TC RUMBEKE 2-4 / 6-8 / 59-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-10 / 43-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule C - 1 za 04/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DE MOTE 1-5 / 3-11 / 41-79
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. ALEXANDER T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 38-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ALEXANDER 1-2 / 2-5 / 18-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. ALEXANDER B TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 15-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. VICHTE A T.C. ALEXANDER C 0-3 / 0-6 / 3-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 T.C. ALEXANDER T.C. KOKSIJDE 1-3 / 3-6 / 44-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. ALEXANDER VICOGNE TENNIS CLUB 6-0 / 12-1 / 75-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KODDAERT C T.C. ALEXANDER A 4-2 / 10-5 / 84-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 T.C.DHOEVE A T.C. ALEXANDER B 5-1 / 11-2 / 78-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ALEXANDER T.C. VIJVERHOF 3-3 / 7-6 / 66-61
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. ALEXANDER T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-5 / 19-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. OLYMPOS A T.C. ALEXANDER A 2-1 / 4-3 / 20-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 KTC ISIS A T.C. ALEXANDER B 2-1 / 4-2 / 16-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. ALEXANDER C K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-1 / 5-2 / 25-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. ALEXANDER T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 19-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
Finale za 22/06/2019 T.C. ALEXANDER K.G. WITTE BEER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS T.C. ALEXANDER 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 do 02/05/2019 K.T.C. AZALEA T.C. ALEXANDER 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. ALEXANDER VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 24-0