Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 A 36-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 B 36-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 A 6-30 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 B 6-30 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule D 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule A 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 1 zo 05/07/2020 OSTEND TENNIS CLUB T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE A T.C. BACHTEN DE KUPE B 0-3 / 0-6 / 18-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 KTC ISSERA A T.C. BACHTEN DE KUPE A 0-3 / 2-6 / 23-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 1 za 04/07/2020 TC RUMBEKE A T.C. BACHTEN DE KUPE B 1-2 / 2-5 / 15-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 1 za 04/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE K.T.C. AZALEA 2-1 / 5-2 / 42-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 2 za 11/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 2 zo 12/07/2020 T.C. DUINBERGEN T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE A T.C. DUINBERGEN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE B TENNISVERENIGING LOPPEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE A TC DE WATERTOREN A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE B K.G.T.C. ZWEVEGEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 3 za 18/07/2020 TC RUMBEKE T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 3 zo 19/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. TER STRAETEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 KTC ISIS T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 3 zo 19/07/2020 KTC ISSERA A T.C. BACHTEN DE KUPE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 3 zo 19/07/2020 T.C. DUINBERGEN A T.C. BACHTEN DE KUPE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. DE MOTE C T.C. BACHTEN DE KUPE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER D T.C. BACHTEN DE KUPE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 4 za 25/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 4 zo 26/07/2020 T.C. SMASH OEDELEM T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 zo 26/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE A TENNISVERENIGING LOPPEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 zo 26/07/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE B T.C. PARC ASTRID A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE A T.C. WAREGEM GAVER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE B T.C. DE MOTE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 5 za 01/08/2020 T.C. BRUGHIA T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 5 zo 02/08/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 zo 02/08/2020 T.C. PARC ASTRID A T.C. BACHTEN DE KUPE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 zo 02/08/2020 KTC ISSERA A T.C. BACHTEN DE KUPE B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 6 zo 09/08/2020 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 7 zo 16/08/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. BACHTEN DE KUPE