Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6 91-140 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule G

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. HERZELE T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ZOTTEGEM T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. HERZELE R.T.C. ST. NIKLAAS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 za 27/04/2019 GANTOISE T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HERZELE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HERZELE GANTOISE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. HERZELE GANTOISE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 TC SPARTA T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. RACSO T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. HERZELE T.C. ORBIS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. HERZELE T.C. EEKLO
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. HERZELE T.C. WITTE KAPROENEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. HERZELE T.C. OUDENAARDE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 04/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HERZELE KANGAROOS AALSTERSE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 2 zo 05/05/2019 TS KENTA T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. SOKS T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DUBBELOO T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. HERZELE BEVERSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 za 11/05/2019 T.H.C. INDIANA T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 11/05/2019 T.C. HERZELE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. WACHTEBEKE T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. HERZELE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 3 di 14/05/2019 T.C. HERZELE T.C. ZOTTEGEM
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. HERZELE T.C. STEKENE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. HERZELE G.T.C. GAVERE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. HERZELE T.C. ZAFFELARE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 18/05/2019 TC VELINA T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. HERZELE TS KENTA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. HERZELE TC VELINA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. TOBIAS T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 wo 22/05/2019 GANTOISE T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 DE VALLEI T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. HERZELE G.T.C. GAVERE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SCHELDEDREEF T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HERZELE KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. HERZELE T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HERZELE