Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 1 ploeg A 271 - 340 Brebels Britt Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES - 2 ploeg A 201 - 270 Agten Roosje Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
DAMES - 4 ploeg A 96 - 140 Camps Lotte Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Clerix Michelle Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Winters Jolien Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
DAMES 25 - 5 ploeg B 12 - 20 Vrancken Iverna Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Bloemen Loes Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Smeets Veronique Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg B 12 - 35 Wyers Kristel Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
DAMES 35 - 3 ploeg C 12 - 35 Simons Linda Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
DAMES 35 - 3 ploeg D 12 - 35 Melotte Mieke Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 4
DAMES 45 - 3 ploeg A 12 - 40 Wyers Anneleen Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Finalist
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Ceyssens Robbe Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Schouteden Kobe Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Swinnen Tuur Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
HEREN 25 - 6 ploeg A 26 - 60 Sneijers Jenne Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 6
HEREN 25 - 7 ploeg A 12 - 25 Vranckx Luc Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 Cornelissen Jaak Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Vanelderen Rudi Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 5
HEREN 35 - 4 ploeg B 36 - 75 Weytjens Filip Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 4
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Van Geyseghem Gijs Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 45 - 5 ploeg A 12 - 35 Franssens Frank Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Finalist
HEREN 45 - 5 ploeg B 12 - 35 Leenders Theo Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
U09 - 1 ploeg A (45 ptn) 2 - 230 Peeters Giles Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Finale
U09 - 2 ploeg A 2 - 20 Peeters Lio Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Daniels Matteo Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/8 Finale
MEISJES U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Waelburgs Diethe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 4
JONGENS U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Schuer Emiel Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 4
JONGENS U11 - 2 ploeg B 2 - 35 Roemers Lars Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Druyts Cyriel Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 5
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Bernaerts Stef Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Gielen Ward Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
DUBBEL DAMES 50 - 2 ploeg A 41 - 80 Schalley Nicole Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 5
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg A 12 - 40 Dierckx Paula Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Peeters Guido Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 4
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg B 12 - 40 Tielemans Georges Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale