Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2 A 201-270 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2 B 201-270 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 26-60 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 A 12-25 Poule C 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 B 12-25 Poule G 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 36-75 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 A 12-35 Poule C 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 B 12-35 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75 Poule C 1
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75 Poule B 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 C 36-75 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule I 1/32 Finale 1/32 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35 Poule J 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 D 12-35 Poule G 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 E 12-35 Poule H 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2 41-70 Poule B 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3 281-360 Poule B 2
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200 Poule A 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200 Poule C 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25 Poule C 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1 211-285 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 A 76-140 Poule H 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 B 76-140 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 C 76-140 Poule G 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75 Poule H 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75 Poule I 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35 Poule H 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 A 36-75 Poule D 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 B 36-75 Poule E 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 12-35 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 A 12-40 Poule C 1
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 B 12-40 Poule E 3
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule C 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40 Poule A 1
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule G 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 A 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 B 2-20 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 C 2-20 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 D 2-20 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 2-6 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 2-6 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2 A 6-50 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2 B 6-50 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2 2-35 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 A 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 B 2-20 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 C 2-20 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule A 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 A 2-20 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 B 2-20 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2 6-50 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 6-30 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 6-10 Poule E 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 5 vr 24/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DE KREKEL PEER C 2-4 / 4-9 / 46-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/32 Finale vr 24/05/2019 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A T.C. DE KREKEL PEER B 4-0 / 8-1 / 53-30
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 do 23/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DE KREKEL PEER A 2-2 / 5-5 / 46-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. KOERSEL 5-4 / 11-9 / 88-88
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-3 / 8-7 / 75-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. LANAKEN T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 6-9 / 57-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 LOMMELSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 0-12 / 16-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. LANAKEN 2-4 / 5-8 / 49-64
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule G - 4 zo 19/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. MOL A T.C. DE KREKEL PEER A 6-0 / 12-2 / 84-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. LAAKDAL A T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 7-8 / 68-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 9-7 / 81-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. MOL 5-1 / 11-2 / 75-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule C - 5 za 18/05/2019 TENNIS CLUB DILSEN T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-10 / 46-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 za 18/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 50-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. BEUKENHOF A T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-7 / 55-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A RUNKSTER T.C. A 2-4 / 5-8 / 52-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. ZELEM A 4-2 / 9-5 / 74-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-3 / 69-54
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-2 / 28-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule F - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. HAM A 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. KAULILLE A T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. HAMONT A 2-1 / 4-2 / 30-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TC MAASEIK 1-2 / 3-4 / 31-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule A - 4 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. WINTERSLAG A T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule F - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. TENKIE HASSELT A 3-0 / 6-3 / 29-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-4 / 25-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-1 / 43-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule B - 5 za 18/05/2019 TC O - TC IRIS T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 4-3 / 35-27
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. B T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 16-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule B - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-4 / 75-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C TC MAASEIK A 1-5 / 4-10 / 51-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule F - 5 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. AS B 2-4 / 6-10 / 73-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 5 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-5 / 2-10 / 36-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 5 vr 17/05/2019 TENNISCLUB FIELD C T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 9-6 / 79-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule G - 5 vr 17/05/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER D 4-2 / 8-5 / 57-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule H - 5 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER E TC MAASEIK C 5-1 / 11-5 / 86-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule B - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT 3-3 / 7-7 / 74-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule B - 3 vr 17/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-7 / 68-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KON. METALLIC T.C. A 4-2 / 8-6 / 64-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule F - 4 vr 17/05/2019 T.C. AS C T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-6 / 69-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule G - 4 vr 17/05/2019 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 10-6 / 81-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule H - 4 vr 17/05/2019 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-7 / 68-69
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 do 16/05/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 11-48
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule C - 4 do 16/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE KREKEL PEER 2-2 / 4-5 / 43-48
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 do 16/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A NEERPELTSE T.C. A 3-1 / 6-3 / 44-38
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 4 do 16/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KTC RAPID WATERSCHEI A 3-1 / 6-2 / 44-24
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A K.T.C. DIEST B 6-0 / 12-2 / 83-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 3 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-3 / 78-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT 4-2 / 8-6 / 60-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 4 zo 12/05/2019 T.C. BOLDERBERG T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 6-8 / 61-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. AS 1-5 / 2-10 / 41-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 11-3 / 77-47
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule G - 3 zo 12/05/2019 TC O - TC IRIS T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 22-27
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 3 za 11/05/2019 K.T.C. DIEST A T.C. DE KREKEL PEER A 6-0 / 12-0 / 72-14
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B K.T.C. MEULENBERG A 6-0 / 12-1 / 79-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. ROOSENDAEL T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-5 / 58-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 11/05/2019 K.T.C. DIEST T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-10 / 42-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. ZELEM A T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 6-6 / 49-57
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule G - 3 za 11/05/2019 K.T.C. DIEST A T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 7-8 / 63-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. DE NETHE 5-1 / 10-3 / 73-40
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A K. TONGERSE T.C. A 1-5 / 4-11 / 56-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B NEERPELTSE T.C. C 2-4 / 4-9 / 41-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 41-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. LANAKEN A 4-2 / 8-6 / 69-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-6 / 61-58
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule C - 5 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOCHOLT D 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. BOCHOLT C 1-2 / 2-5 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C T.C. BOCHOLT A 2-1 / 4-2 / 21-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule G - 5 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. HAMONT 2-1 / 4-3 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 5 za 11/05/2019 T.C. HAMONT T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 1-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. LUMMEN B 1-2 / 3-4 / 34-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule A - 3 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 2-5 / 22-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 11/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 1-6 / 15-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. ZELEM 2-1 / 4-4 / 22-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A NEERPELTSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 26-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule F - 4 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 4 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule C - 5 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 2-5 / 18-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-5 / 28-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-1 / 5-3 / 40-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 za 11/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-1 / 42-22
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 3-3 / 8-7 / 72-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule F - 4 vr 10/05/2019 T.C. OP DE WAAL A T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-11 / 30-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 4 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C ACHEL T.C. A 3-3 / 7-6 / 57-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule G - 4 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER D TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 72-12
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule H - 4 vr 10/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL C T.C. DE KREKEL PEER E 3-3 / 7-8 / 71-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule B - 3 vr 10/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-10 / 38-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule B - 2 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT 2-4 / 7-8 / 68-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 3 vr 10/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 48-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule F - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 10-3 / 77-52
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule G - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-3 / 74-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule H - 3 vr 10/05/2019 TC MAASEIK B T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 4-10 / 51-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule I - 3 vr 10/05/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. B T.C. DE KREKEL PEER B 6-0 / 12-4 / 96-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule H - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 4-2 / 9-5 / 72-51
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 do 09/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. WINTERSLAG A 3-1 / 6-2 / 39-29
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 3 do 09/05/2019 RUNKSTER T.C. B T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 5-4 / 43-34
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule C - 3 do 09/05/2019 T.C. HAMONT T.C. DE KREKEL PEER 2-2 / 5-4 / 47-35
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 do 09/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KON. METALLIC T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-6
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 3 do 09/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. KAULILLE A 3-1 / 6-2 / 46-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 2 zo 05/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 1-8 / 2-16 / 55-105
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 05/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 7-8 / 74-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-4 / 64-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 10-5 / 75-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 3 zo 05/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. KAULILLE 4-2 / 9-5 / 71-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-5 / 60-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. NUCLEA 1-5 / 2-11 / 43-77
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 38-17
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BASVELD A 2-4 / 5-8 / 47-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. LUMMEN A T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-3 / 80-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. OP DE WAAL 3-3 / 7-7 / 61-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. KAULILLE 2-4 / 4-8 / 48-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. KAULILLE A 1-5 / 3-10 / 46-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-12 / 23-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 11-4 / 81-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-4 / 57-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-3 / 73-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. DRIEHOEVEN B T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 8-6 / 65-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 4-8 / 44-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule A - 3 za 04/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-6 / 54-58
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule C - 4 za 04/05/2019 T.C. AS B T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-1 / 26-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule A - 4 za 04/05/2019 T.C. HAMONT C T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-1 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule F - 3 za 04/05/2019 NEERPELTSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 4-4 / 25-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule G - 4 za 04/05/2019 LOMMELSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 3-4 / 17-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 4 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 5-2 / 38-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT 1-2 / 2-4 / 19-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule A - 2 za 04/05/2019 TC MAASEIK T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 4-3 / 18-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TC O - TC IRIS A 2-1 / 5-3 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule F - 3 za 04/05/2019 TENNIS PAAL A T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C T.C. BASVELD A 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule C - 4 za 04/05/2019 LOMMELSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 2-6 / 16-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule A - 4 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TENNISCLUB FIELD D 1-2 / 3-4 / 19-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK A T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 5-2 / 39-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 NEERPELTSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER NEERPELTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER K.T.C. MEULENBERG 2-1 / 4-3 / 40-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. KAULILLE T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 3-5 / 32-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 4-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 2 vr 03/05/2019 LOMMELSE T.C. B T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 44-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule B - 2 vr 03/05/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 5-8 / 46-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 2 vr 03/05/2019 KON. METALLIC T.C. A T.C. DE KREKEL PEER C 2-4 / 6-8 / 60-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule F - 3 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-3 / 73-32
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 3 vr 03/05/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 4-8 / 44-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule G - 3 vr 03/05/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER D 2-4 / 5-8 / 43-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule H - 3 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER E T.C. AS A 3-3 / 6-7 / 53-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule B - 1 vr 03/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 9-5 / 64-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A LOMMELSE T.C. A 4-2 / 9-4 / 71-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule H - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-3 / 75-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule I - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. BOCHOLT D 3-3 / 7-7 / 68-63
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 2 do 02/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. BEUKENHOF A 4-0 / 8-0 / 48-11
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule C - 2 do 02/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER NEERPELTSE T.C. 2-2 / 5-5 / 48-49
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 do 02/05/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER A 1-3 / 2-6 / 17-42
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 2 do 02/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. DE KREKEL PEER B 1-3 / 2-7 / 28-52
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule C - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TC MAASEIK B 0-3 / 2-6 / 23-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 2 wo 01/05/2019 G.T. TESSENDERLO B T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 5-2 / 26-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 13-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule G - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 wo 01/05/2019 TENNISCLUB FIELD B T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-5 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. HAMONT D 3-0 / 6-2 / 29-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 LOMMELSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 wo 01/05/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 38-18
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 9-0 / 18-2 / 122-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. AS B 5-1 / 10-4 / 81-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. AS A T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-4 / 80-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 47-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 2 zo 28/04/2019 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 4-10 / 45-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNISCLUB FIELD 1-5 / 2-11 / 46-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. HAM T.C. DE KREKEL PEER 6-0 / 12-0 / 73-25
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 4-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 1 za 27/04/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. DE KREKEL PEER A 5-1 / 11-3 / 79-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. HAMONT A T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-5 / 76-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-2 / 68-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNIS PAAL B T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 22-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW A T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-6 / 54-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule C - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 9-5 / 72-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 za 27/04/2019 NEERPELTSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 6-8 / 56-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 59-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 5-9 / 65-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. DRIEHOEVEN A 4-2 / 8-4 / 60-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule A - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER SMASH NEEROETEREN T.C. 6-0 / 12-2 / 80-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON B T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule F - 1 za 27/04/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER C KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 3-0 / 6-2 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 21-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. LUMMEN A T.C. DE KREKEL PEER B 2-1 / 4-3 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. LANAKEN T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 4-3 / 37-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. TENNISDEL GENK T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 za 27/04/2019 T.C. AS A T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-2 / 30-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. LAAKDAL B T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 12-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule A - 2 za 27/04/2019 NEERPELTSE T.C. C T.C. DE KREKEL PEER B 2-1 / 4-3 / 21-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TC MAASEIK B 1-2 / 2-5 / 14-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 3-0 / 6-1 / 39-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. HAMONT 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule B - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER TC MAASEIK 1-2 / 3-4 / 30-31
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER TC MAASEIK 0-3 / 0-6 / 7-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule C - 1 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TC HECHTEL-EKSEL A 3-3 / 6-7 / 60-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule B - 1 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B LOMMELSE T.C. D 3-3 / 8-6 / 71-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule A - 1 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER C LOMMELSE T.C. C 3-3 / 7-7 / 64-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 2 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 6-6 / 50-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 2 vr 26/04/2019 LOMMELSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 9-4 / 61-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule G - 2 vr 26/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER D T.C. AS G 1-5 / 3-10 / 39-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule B - 1 vr 26/04/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 1-12 / 38-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule F - 1 vr 26/04/2019 LOONSE T.C. B T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-7 / 60-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule G - 1 vr 26/04/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule H - 1 vr 26/04/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 6-9 / 61-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule I - 1 vr 26/04/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 5-9 / 56-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule H - 1 vr 26/04/2019 T.C. HAMONT T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 10-2 / 65-23
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 do 25/04/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 8-48
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 1 do 25/04/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. DE KREKEL PEER B 3-1 / 6-3 / 44-36
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule C - 1 do 25/04/2019 TC MAASEIK T.C. DE KREKEL PEER 4-0 / 8-2 / 57-47
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 do 25/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-0 / 8-0 / 49-19
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 1 do 25/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. BOCHOLT C 3-1 / 6-3 / 51-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. BERKENBOS T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-6 / 58-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. KOERSEL 5-1 / 11-2 / 74-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. HAMONT B 0-6 / 2-12 / 41-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. DE BORN A 4-2 / 8-5 / 67-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule F - 1 ma 22/04/2019 TC MAASEIK D T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 3-12 / 55-85
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule I - 1 ma 22/04/2019 TC HECHTEL-EKSEL A T.C. DE KREKEL PEER B 0-6 / 0-12 / 24-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule J - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER C TC HECHTEL-EKSEL D 5-1 / 11-2 / 77-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. BOCHOLT C T.C. DE KREKEL PEER E 4-2 / 9-5 / 72-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. DRIEHOEVEN 2-4 / 4-10 / 53-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. ZELEM T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 6-6 / 59-51
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENNISDEL GENK D T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 4-2 / 22-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule G - 1 ma 22/04/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 2-4 / 8-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. AS 1-2 / 3-4 / 28-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOCHOLT A 1-2 / 2-5 / 11-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.C. LAAKDAL C T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule C - 1 ma 22/04/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER B KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 do 23/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 5 do 23/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B NEERPELTSE T.C. A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule C - 5 do 23/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. WINTERSLAG
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 5 do 23/05/2019 NEERPELTSE T.C. B T.C. DE KREKEL PEER B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule B - 5 vr 24/05/2019 NEERPELTSE T.C. A T.C. DE KREKEL PEER B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule B - 5 vr 24/05/2019 T.C. DRIEHOEVEN T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule B - 4 vr 24/05/2019 T.C. LANAKEN T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 5 vr 24/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A T.C. DE KREKEL PEER A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule F - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TC MAASEIK B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule G - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C LOONSE T.C. A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule H - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOLDERBERG A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule I - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. OP DE WAAL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule H - 5 vr 24/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TC HECHTEL-EKSEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. WIMBLEDON A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TC O - TC IRIS A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. LAAKDAL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A KONINKLIJKE WEZEL T.C. A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B TENNISCLUB FIELD A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. KOERSEL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. MOL A T.C. DE KREKEL PEER A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. AS C T.C. DE KREKEL PEER B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. DE BORN T.C. DE KREKEL PEER
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. WIMBLEDON
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. DE KREKEL PEER A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule A - 5 za 25/05/2019 TC MAASEIK A T.C. DE KREKEL PEER B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER K.T.C. DIEST
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER C T.C. LAAKDAL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. DE KREKEL PEER A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B T.C. HAMONT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER GEELSE T.C. DEN BRUUL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 26/05/2019 RUNKSTER T.C. A T.C. DE KREKEL PEER A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER B K. HASSELTSE YACHTING CL. A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. LUMMEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. BOEKT T.C. DE KREKEL PEER
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule G - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. DE BORN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL C T.C. DE KREKEL PEER A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule B - 5 vr 31/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER RACING TIENEN T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DE KREKEL PEER B G.T. TESSENDERLO D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 za 01/06/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 6 zo 02/06/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. HAM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. BERKENBOS T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
281-360
poule B - 7 zo 09/06/2019 T.C. HAMONT T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
41-70
poule B - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER TENNIS CLUB DILSEN 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule G - 1 zo 28/04/2019 K.T.C. DIEST T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER D T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 TENNIS PAAL A T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER D T.K. G.T. KEIHEUVEL A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 3 wo 01/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER C T.C. TENKIE HASSELT B 0-3 / 0-6 / 0-24